Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Как е народе Публикувано изображение Казвам се Иван, на 17 години от Варна съм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 631
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица.

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 год

Млада чаровна дама на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (сла

здравейте, казвам се Ваня. Зодия Водолей.Едно обикновено момиче, което си живее живота без да пречи на другите.

Браво ,ма Ванке,ти се обади :speak:

Аз съм Минкова и живея у Варна :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте. Казвам се Мартина. На 19 години съм.От една година живея и работя в Румъния където в началото се запознах с приятеля ми.Работя и това е :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошла в един от най-яките (може би най-якия) форум в България estirra. Аз иначе съм се преставил в предишните страници , поздрави :P

Редактирано от Stambini (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Казвам се Мартина. На 19 години съм.От една година живея и работя в Румъния където в началото се запознах с приятеля ми.Работя и това е ;)

Мерси много.

Малко съм нова, но ми харесва тук ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

offtopic:

Личи си че си нова и без да пишеше на профила ти Новак , обърка бутона за цитат Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравеите преди малко се регистрирах в този форум и искам да ви се представя. Казвам се Мими на 16 години съм от Варна обичам да излизам с приятели да гледам филми да играя онлаин игри понякога са хващам и на фотошопа ако ми дойде музата и така. Ако някой иска да знае нещо повече да пита ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пазете се! Варна завзе форума Публикувано изображение

Май само аз съм пропуснал. Ми аз се казвам Мартин, на 15 години, от аксаково - това е малък град на 5 км от варна - съм, уча немски и англуйски език и се занимавам с танци, семейно положение - малкото дете в четиричленно семейство, слушам еминем и папа роч (papa roach), обичам да си прекарвам времето пред "кутията" и се кефя на калдата, и общо взето е това ... ;)

Аксаково не беше ли квартал? Не съм сигурна, де... btw: познаваш ли едно момиче - Рени на 14? Публикувано изображение Редактирано от yosam (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

по рано и аз мислех че е квартал ама вече отдавна знам че не е квартал

Шшшшшшшшшшт!

Абе то Аксаково не беше ли част от Добрич? :)

Горките, така изолирани от света Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шшшшшшшшшшт!

Абе то Аксаково не беше ли част от Добрич? :rolleyes:

Горките, така изолирани от света Публикувано изображение

Аксаково не е част от Добрич..... поне аз така мисля
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет и от мен,аз се казвам Андрей Енев на 16 год. уча в ЕГ "Б.Брехт" ,родом съм от Каварна,иначе живея в Пазарджик.В настоящия момент съм във Франция(уча) за 1 година,считано от септември 2008.Мисля да се занимавам с архитектура като професия ,а иначе мечтата ми е да да стана доста добър с комютъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами как да се представим, като не сме сигурни кои сме :wors:

Понеже всеки един от нас,редовно посещава форума и води разговори и дискусии с останалите,мисля че е добре да знаем повече неща един за друг.Нека всеки,който иска де,да се представи с по няколко думи,да каже това,което смята че другите трябва да знаят за него :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Филка. На 24 години, зодия водолей. Реалист, обичам предизвикателствата. Хоби- оригами, езотерика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново. Понеже виждам, че никой не пише, аз си викам, да поожим темата :lol6: Аз съм Криску а.к.а КрРръцко и съм рошаво пате - "Квак!"... а приятелката ми е голямо пиле :laughing5:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново.

Публикувано изображение

Само не разбрах кой ака.

Веднъж ака kr1c, друг път ака КрРръцко.

То няма нищо лошо в акането, стига да не е през 15 минути и да е по-рядко.

Честотата де, не другото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново. Понеже виждам, че никой не пише, аз си викам, да поожим темата :wub:

Аз съм Криску а.к.а КрРръцко и съм рошаво пате - "Квак!"... а приятелката ми е голямо пиле ;)

Киба :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Само не разбрах кой ака.

Веднъж ака kr1c, друг път ака КрРръцко.

То няма нищо лошо в акането, стига да не е през 15 минути и да е по-рядко.

Честотата де, не другото.

Ако е по-рядичко доста, ще цапа... :wors:

Aloha! :bye1:

Аз съм Кристиан и съм едно голямо момче :)

Здрасти, Крис изненадваш ме! Публикувано изображение

Здравейте отново. Понеже виждам, че никой не пише, аз си викам, да поожим темата :wub:

Аз съм Криску а.к.а КрРръцко и съм рошаво пате - "Квак!"... а приятелката ми е голямо пиле ;)

А аз съм големия лош вълк. :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Е хайде... ето ме и мен!Казвам се Нина, но ми казват и Ники, и съм от град Девин, на 18 години.Пристрастена към музиката!!!Заспивам и се събуждам с нея!Обичам да слушам всякакъв стил!Още обичам много английския :wors: Обожавам да играя баскетбол и тенис на маса!Спортна натура!Голяма мечтателка съм! Публикувано изображение Иначе съм спокоен и уравновесен човек...Кипва ми изведнъж, но рядко... както се казва:"Още не са ми чаркнали клечката и аз съм изгоряла" Публикувано изображениеПубликувано изображение И това е общо взето... Публикувано изображение

Редактирано от little_amore (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр. на всички ! Казвам се Борис , роден съм в София , живея в Пазарджик и следвам в Пловдив :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване