Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте и от мен! :huh: Казвам се Мони и съм на почти 16 Публикувано изображение , от София съм и уча в Софийска гимназия по строителство архитектура и геодезия "Христо Ботев" (СГСАГ). Мечтая да построя сграда с срок на годност повече от 2 месеца :headphones: През свободното си време обичам да съм с приятели. :huh: Това се сещам за сега Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 631
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица.

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 год

Млада чаровна дама на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (сла

... търсих, търсих и не се намерих.. Публикувано изображение

Казвам се Яна, на 23. От 3 години живея в Англия и нямам намерение да се връщам в БГ, но каквото сабя покаже.

Обичам хлапетата :love: , но не ми се става детска учителка. Още не зная какво искам да работя в бъдеще (имам предвид нормална дългосрочна професия), затова постоянно си сменям работата и за мое съжаление и специалността в уни-то. Повече от година не се задържам на една специалност :ph34r:. Общо взето - в тъмен тунел съм .. лутам се.. търся.. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мой ред е :Pp Казвам се Милен , от Кърджали , на 13 години съм (06.08.1994) , интересите са ми много ще ви изброя някой от тях - много обичам да се занимавам неща свързани с компютри , обичам да чета най-различна литература , тази година ще кандидацтвам и сигурно ще уча Английски с немски или обраното. Еми това е за мен ;) и да се пазите :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Леонардо Иванов Тодоров. От Сопот...и съм на 20години...Друго не казвам а и не ви трябва за мене ае Have fun. ;] Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Станимир,24,години,водолей,14.02.1984,Плевен/Гулянци,завършил икономика(счетоводство и контрол) в Свищов,работя в Англия сезонно,2007-7 месеца,сега ми предстоят още 7,от края на април до края на номври,неженен,обвързан-несериозно,нямам извънбрачни деца,нито брачни,имам прифил в няколко сайта,за повече инфо-лично съобщение,регистриран края на януари,форума ми харесва,интересувам се от психология,музика,филми,кулинария,бизнес,автомибили,оръжие,еврофутбол,снимки в личен албум и още няколко сайта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз съм Виктория и съм на 16! Живея в Плевен и уча в МГ-то! Обичам да се запознавам и общувам с интересни, нови и забавни хора! Мразя ПОП-ФОЛК! Слушам поп, р&б и др. Любимите ми сериали са много - Lost, Heroes, One Tree Hill, Supernatural, Orange County, Smallville и др. Е това е за мен, а сега моя снимка:

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Красива си, ама защо си направила физиономията на пилешки анус остава загадка...

Айде и аз да си актуализирам инфото Публикувано изображение

Казвам се Диди на 23 години съм, обвързана, обичам да спя докъсно и да мързелувам. Ама тая събота изневерих на себе си и реших да си измия прозорците. Тялото ми не свикнало с подобни физически натоварвания и сега имам мускулна треска навсякъде, където можете да се сетите. Мечтата ми е да си намеря богат мъж, който да ми пристава на капризите, да ме мъкне на почивки и за бога да не ми дава работя. За съжаление мечтите за това си остават просто мечти и сега си имам дърт мъж, който нон стоп ме юрка и не ми дава да гледам сериали. А аз обичам розовите сапунки, любимият ми беше "Робинята Изаура".

Е толкова за мен, ако има някой нещо да пита на ЛС. А ако лучайно господина е млад, богат и тъп да не се колебае направо си давам тела...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм Виктория и съм на 16! Живея в Плевен и уча в МГ-то! Обичам да се запознавам и общувам с интересни, нови и забавни хора! Мразя ПОП-ФОЛК! Слушам поп, р&б и др. Любимите ми сериали са много - Lost, Heroes, One Tree Hill, Supernatural, Orange County, Smallville и др. Е това е за мен, а сега моя снимка:

Публикувано изображение

Който си мрази детето го праща да учи в МГ-то Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм се представяла, но да си подновя информацията! Казвам се Валентина, на 19г. (почти 20, но има цели 3 месеца!!!), зодия Рак. От гр. Сливен съм, но в момента уча в ТУ - Варна, спец. Социален мениджмънт ( за тези които не знаят - ДА има такава специалност в Техническия Публикувано изображение ). Обичам да пътувам насам натам, с приятелите ми често си правим екскурзийки в рамките на България засега! Но и тук има какво да се види, даже са много интересните и красиви места! Мисля, че имам чувство за хумор, също така съм скромна, интелигентна, не си знам парите... Публикувано изображение Добре де! Абе свястно момиче съм дето се вика, с разнообрази интереси и много мечти за осъществяване. ;)

П.С. Малко заприлича на обява тип "Ева търси Адам", но да не ви прави впечатление! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Казвам се Мария! На 20 год., зодия Срелец. Семейна съм от 1 год. Живея в София! Обичам разходки сред природата, както и съм голям фен на Off road-а! Радвам се на хубавата музика, танците и на хората около мен! Ми друго не се сещам какво да напиша за себе си! Може би, защото се притеснявам да пиша такива неща! ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който си мрази детето го праща да учи в МГ-то Публикувано изображение

Айде да не бъда груб ... Аз пък съм от СМГ ... Перем си с 3-ки, 4-ки и 5-ци по математика и си ми е много добре. Уча когато поискам и каквото ми е интересно, за сметка на това преписвам ни по-малко, ни повече от всичките "зубари" ... Важното е да си прайи кефа Публикувано изображение

В събота съм на РД, но за добро или лошо не на калдейта ... иначе бих ти направил един батъл с няколко халби ... От темата за купона останах с впечатлението, че миналия път сте победили екипа ... Стискам палци за дубъл! ;)

Редактирано от xactoR (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Любо се казвам,на 24г,водолей,от провинцията,по стечение на обстоятелствата работя в Сф по специалността си - МИО.Хобита:футбол,музика,филми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Елена и съм на 16.От Бургас съм, козирог, уча с профил Информационни технологии.Пътуванията са ми страст,а автомобилния спорт ми харесва, защото вдига адреналина.Музика си ми е начин на живот - не слушам музика само когато спя.Обожавам разходките и общо взето това е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

17 от София уча в ***-то. За друго питайте и ако шреценя ще ви кажа :speak: Родом съм селяк между другото ... Айде други няма ли да се представят бе :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, мисля, че е време и аз да се представя, все пак толкова време изкарваме заедно....!

Казвам се Дарина, от гр. Пловдив съм и работя, като секретар в адвокатска кантора. Зодия ВЕЗНИ съм и съм родена на 17.октомври.1972 г.

Това е което се сещам..... ако има нещо...питайте Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички мисля че дойде време да се запознаем. Казвам се:Диана, от гр Елена съм уч-ка. Родена съм на 20.03.91 зодия "Овен" съм Е това е за друго можете сами да питате, а ако се сетя какво още да кажа ще пиша тук :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте , аре и аз да си впиша в колектива :rolleyes::);)

Казвам се Борян от Видин или по точно от с.Антимово и съм горд ВЛА ;):P :P

Роден съм на 09.03.1989г.(на 2 минути е бил въпроса да се родя на 8 март) във Видин зодия риби , завърших училище(ПГ "Проф. д-р АЗ" със специалност СО-Счетоводно отчетност) преди 2 седмици , та сега нито уча нито работя.

Хобита са ми компютрите , колите и женките Публикувано изображение

За друго:ASK

Редактирано от [email protected] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Привет на всички. Казвам се Елица. Според приятелите ми съм много слънчев човек / също и според мен /. Скромността не ми пречи.Обикновено постигам целите си. Много съм щастлива когато се осъществяват и мечтите ми. Обожавам шоколада, морето. Усмихнатите и позитивно настроени хора.Ценя доброто настроение. Да се смея и обичам хората, които меят да разсмиват другите. Избягвам хората, които искат да ме разплакват / по-често за собствено удоволствие и удоволетворение/, които са груби и злоупотребяват с лъжите. Избягвам и тези които газят чувствата ми или тези на другите хора. Обожавам музиката. Мога да слушам почти всичко, но не го правя.Чалга слушам просто защото живея в България. Обожавам пътешествията. Обичам да обичам и да живея. Обичам разговорите ангажиращи и неангажирящи. Купоните с приятели. Понякога приятелите са по важни за мен от семейството. В моя живот на първо място съм аз, след това човека който обичам/моята половинка/, след това семейството и приятелите и всичко останало Най добрата защита за мен е да съм максимално открита и честна / най-вече със себе си/. Обичам да чета,Обичам изкуството - филмите са ми страст, театъра, да посещамав изложби. Рисувам и танцувам по малко. Обичам да спортувам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз СаМ иВаКа нА 1о гОдИнИ сАм оТ ПерниК.

В4еРа се РЕГИСТРИРАХ в КАЛДАТА....

[[[[[[[[[[[[[[]]]]]]]]]]]]]]]

Айде и аз... :-))

Казвам се Георги Смилянов, на 16 съм, от Пловдив

Уча в ЕГ Иван Вазов - 11д клас

Интереси:

-- software development: Win32, .NET, Windows APIs, Windows Messaging System, Hookin' & Subclassin' :-)), Visual Basic, Visual Basic Scripting Edition, ECMAScript, UI Design, HTML, XHTML, XML, eMbedded Systems...

-- skiing

Имам много проекти, като най-големият ми Tweak FX -- Представлява програмка за настройки на Windows с плъгини, който са написани на HTML и VBScript.

Вижте и www.smilianov.net за повече инфо...

Ето и една снимчица :-)):

Публикувано изображение

Правена е в Madame Tussauds, London :-))

Btw, оправете си снимките, че страницата се width-ва до ~1200px-ла!

P.S. G-YON, и аз съм малко пироман! :-)))

ей hWnd щом знаеш толкова много неща ела да ми опраеш компютъра не се шегувам!!! Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, това винаги ми е била много трудна част. Казвам се Николай на почти 19. Обичам да слушам музика, да гледам ТВ, филми, да се разхождам, не стоя на едно място. Друго?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Аз съм Тони от Казанлък. Попринцип ми е адски трудно да говоря за себе си и не знам как ще се справя с представянето си. :speak: От 10 години танцувам народни танци и мога да кажа, че съм пристрастена. Времеето ми вече не стига за всичко, но не мога да се откажа от тях :) Обичам да пиша стихотворения, обичам да правя изненади, да радвам приятелите си. Имам по-голяма сестра, с която съм адски близка и смело си я наричам 'най-добра приятелка'. Срамежлива съм. Като всеки млад човек обичам да се забавлявам, да излизам и не напълно като всички обичам да чета. Често пътувам и колекционирам хубави спомени. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите аз съм Галя от Велико Търново на 17 години съм уча в природоматематическа гимназия "Васил Друмев" профил химия занимавам се c пеене от малка а днес вече дори работя в едно заведение като певица , обичам да купонясвам , да веселя хората ( понякога дори до 5 часа сутринта) обичам семейството си , приятеля ми , обичам да обикалям по магазините (като всяко момиче хехе ) , да си купувам нови обувки , обичам да вървя по улиците и да слушам музика на мп3-то , да ходя на боксовите тренировки на приятеля ми , мразя лъжата и лицемерието , мразя когато виждам завист в някои момичета (не са малко) мразя когато някои ме пренебрегва , мразя момиче да пие бира а още повече мразя когато момиче пие бира от бутилката .. :)

Редактирано от galia_baby (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

ехх айде и аз да оставя един пост тука :baby: Казвам се Надежда на почти 16 години съм, родена съм на 21 ноември и съм зодия скорпион;) от Троян съм и уча с профил английски и френски език ;) може да се каже че съм пристрастена към музиката хаха ... харесвам почти всички стилове но най-много ПОП и много обичам ретро музиката !!! Както се вижда ... заклета фенка съм на Енрике и обожавам да слушам неговата музика заради мелодичните песни и съдържателните текстове :P долу - горе това е за мен :baby: хайде и други да се престрашат !!! давайтееееееее :baby:

Редактирано от jeiny (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз пък съм във форума от днес :rap: казвам се Мирослава на 18г,завърших ПГСАГ в Стара Загора...Ааам много ме е страх от кучета, Публикувано изображение обичам млечна салата Публикувано изображение а музикаа слушам почти всякаква даже малко чалга :clap: емиии това е ако някой иска да пита...

Редактирано от LovLey`` (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване