Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

diadia

Мъж обезглави двете си деца и подпали...

Препоръчан отговор

Изпреварихте, ме, бе :rolleyes: Исках аз да съм първият, който да огласи "Хванаха-а-а-а- го-о-о-о-о-, неговата ***, на **** с ***** такъв!" Новината в НЕТИНФО Под 20 години не вярвам да отнесе.Дори 15г ми се струва смешно.

Редактирано от Fixt00l (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално...Досега някой да е чел новина от рода на "Милионер с 5 фирми закла селейството си и се самоуби"?

И защо намесвате хазарта тука?Никой не е работел,издържали са се на келявите пенсии на родителите на жената.

Според вас 6 човека с две пенсии как оцеляват.А и келешите били в интернет клуб дето харчели и без това оскъдните пари.

Ето добра причина да отидеш в кръчмата,да обърнеш две ракии и да си го изкараш на всички.

На хората не им издържат нервите.Това е.

А за правосъдната ни система...

Шофьор на автобус -> http://focus-news.net/?id=n1125666

Пак шофьор -> http://focus-news.net/?id=n1125665 (А според вас,ако това бе баща ми[примерно] този ще си живее така а свобода)

Око за око -> http://focus-news.net/?id=n1125351

Тей,че какво да ви кажа...човек изперква,за повече инфо се обърнете към психолог.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше такъв случай наскоро да, милиардер (един от най-богатите британци) изби целото си семейство!

А тоя помак нито е луд, нито е изперкал, нито причината е в парите. Защо нито един българин не си изкла децата поради дългове? Все се случва на цигани, помаци и др. подобни екземпляри? Това си е до гени, религия, нрави и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето хванаха го виждам че и още някои са пуснали но ето

Хванаха убиеца Манчо от Осиково

От МВР по-рано съобщиха, че Панюков е регистриран в полицията за кражби и нанасяне на средна телесна повреда

Убиецът от село Осиково е бил заловен в 15,15 ч. в плевня в покрайнините на родното си място Скребатно след щателно полицейско претърсване на всички постройки в района.

След задържането си Манчо Панюков е направил пълни самопризнания.

Около 21 ч. в сряда 29-годишният мъж уби по особено жесток начин двете си деца и запали къщата, където живее. Пострадаха петима души, настанени с изгаряния в "Пирогов".

Най-тежко е състоянието на майката на децата - Биляна, с която мъжът живеел на семейни начала. 30-годишната жена има 85% изгаряния и за спасяването на живота й практически няма шанс.

В хода на издирването полицията предупреди, че убиецът, наричан от медиите "чудовището от Осиково", е опасен и въоръжен.

На онези, които го забележат, МВР препоръчваше в никакъв случай да не правят опит да го заловят или обезвреждат.

Срещата с него нито е желателна, нито безопасна, предупредиха полицаи. Вечерта, когато се разиграла трагедията, Манчо

заплашил, че ще има и други убити

Допускаше се Панюков да направи опит да се укрие на друго място в страната или дори в чужбина.

В издирването му включиха почти целият състав на Областната дирекция на полицията в Благоевград, горски работници и членове на местната ловна дружинка. Граничните пунктове също бяха известени за търсенето.

Блокирани бяха и всички пътища в региона. На кръстовищата полицейски патрули проверяваха преминаващите автомобили.

По-рано по данни от локализацията на мобилния му телефон бе направен извод, че убиецът се укрива в община Гърмен. Очакваше се обаче мъжът в най-скоро време да се отърве от GSM апарата си.

Разпространена бе негова снимка плюс описание: мургав, висок около 1,85, с кафяви очи и къса черна коса, силен физически, брутален и агресивен.

Според негови близки напоследък той бил напълно отчаян от живота и имал много конфликти с родителите на жената, при които живеело семейството му.

В родното си с. Скребатно Манчо също бил

известен с постоянните си скандали и побоища

Бил регистриран в полицията за кражби и нанасяне на средна телесна повреда.

Запознати припомнят, че преди месец пребил зверски баща си, а в миналото е наказван от съда с предупреждаван и 40 лв. глоба, защото отрязал пръст от ръката на свой съсед с моторна резачка.

Имаше данни, че мъжът е подготвен да оцелява в сурови планински условия, а полицията смяташе, че залавянето му няма да бъде нито бързо, нито леко.

Малко преди залавянето му той бил забелязан от местни хора на няколко км от местопрестъплението.

Надявам се да съм бил полезен :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишат,че е шизофреник.

Отцепили района за да не го линчуват хората от селото

и убийците имат права :huh:

а помните ли канибала.След 3 месеца го пратиха пак да си живее в селото.

Хората умират от страх...държавата нямала пари да го държи в клиника :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-тежко е състоянието на майката на децата - Биляна, с която мъжът живеел на семейни начала. 30-годишната жена има 85% изгаряния и за спасяването на живота й практически няма шанс.

Дано не оживее горката жена и никога да не разбере какво се е случило с децата й.

Пишат,че е шизофреник.

Не е, това са медийни инсинуации, в Дарик имаше интервю с докторо на селото, а и по информация на роднините казаха че е напълно здрав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имаше такъв случай наскоро да, милиардер (един от най-богатите британци) изби целото си семейство!

линк?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не шизофрения,предполагат,че се касае за циклофрения

Задържан е за 72часа??

какво е това циклофрения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей такива нещастници дето не им се живее има колкото искаш :angry: СМЪРТ за убийците...ей го ибл едун так в затвора и кво се мислят че ше се промени ли аьа още малко и ше познаят ....смърт с смърт се наказва колкото и просташко и първобитно да звучи .....На тва отгоре тоз е убл две беззащитни малки деца не го ли е срам и ако е шизофреник да са писали взимал ли е лекарства и т.н. И другото което е защо по целия свят поне 30% от убийците пледират луди психопати и ненормалници .....(дали по този начин им се намаляват преисъдите но като се и замислиш то се иска да си ужасно луд и извън строя за да убиеш човек..... :huh::angry: ...да ви кажа честно помрачи ми се настроението щом прочетох новината.... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не бил милиардер а милионер:

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1229812

Бих казал,че е бивш милионер.Не си чел цялата статия :)

Отчаянието побърква хората и ги докарва до състояние на лудост!Ти само ми доказваш теорията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бих казал,че е бивш милионер.Не си чел цялата статия :)

Отчаянието побърква хората и ги докарва до състояние на лудост!Ти само ми доказваш теорията.

Напротив, човек с такова имение със сигурност е настоящ милионер. А твоята теория беше за "оцеляване и пенсии", което нема връзка с "фалирал милионер".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Напротив, човек с такова имение със сигурност е настоящ милионер. А твоята теория беше за "оцеляване и пенсии", което нема връзка с "фалирал милионер".

Имението е било пред конфискация.Чети статията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема значение, ти говориш за свързване на двата края, а при едно такова семейство това е немислимо - със сигурност нема как да останат гладни и боси. Той ги е избил не за да ги избави от "немотията" а поради свои си вътрешноличностни мотиви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека някой ме убеди че не трябва да има смъртно наказание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нема значение, ти говориш за свързване на двата края, а при едно такова семейство това е немислимо - със сигурност нема как да останат гладни и боси. Той ги е избил не за да ги избави от "немотията" а поради свои си вътрешноличностни мотиви.

Вече няма значение? :angry:

При 8 човека в една къща на две пенсии и ти ще изперкаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно на човека са му изпушили бушоните и така се стигнало до това. На всеки се случва да му е черно пред очите. А и все пак е България-убиха дядо на 87 години заради 6 лева. Това вече не е необичайно-това вече си е ежедневие. Анархия, безвластие, свободия, България...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз говорех за милионерското семейство, ама както и да е.

А за помашкото - ако беше изперкал и ги беше обезглавил и подпалил в пристъп на ярост и умопомрачение, тогава със сигурност би требвало да изпитва некаква вина след това, да се разкайва или най-малкото да се самоубие, а той не изпитва вина, не се е самоубил и не се разкайва. При него нещата не са станали импулсивно заради изперкване а ги е планирал предварително. Той просто си е такъв типаж.

И както стана ясно - работил е в заложна къща и е разполагал с доста пари - пропилел ги е за нула време и е требвало да ги връща след това, продал е мебелите в апартаменто им в Гоце Делчев, жена му се е върнала на село, скарали са се и е решил да си отмъсти. Има и такива хора... Но 100% не е било от немотия.

Редактирано от Tutankamon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив-ние сме ЗА смъртното наказание!Точно при такива случаи!Интересно от тук нататък за какво (или за кого) би живял този човек!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пи4, тоя уикенд даваха един филм по БТВ за електрическия стол. Не видях името му, но го изгледах, макар, че бе май 3 часа. Сам се сещаш, че и невинни хора изгоряха заради закона. И аз бях за смъртното наказание, но само мисълта, че съда може да греши, защото е подкупен( особено българския) или е станало някаква грешка, ме накара да се откажа от идеята си! Дали е доживот в затвора или е застрелян като куче, все тая. Но в първия случай има възможност истината да излезе на яве в по-късен етап. Замислих се над тия неща, когато преди 3-4 години, бе натопен един колега, койтото впоследствие бе осъден на 2 години затвор, заради взрив на колата на сутеньор, искал пари за жена му. стават и такива работи. Човека си няма хал хабер, кой е взривил Пасата на сутеньора, но бе натопен. Излежа си наказанието, но вече има белег. Ами ако го бяха натопили за убийство? Точно тогава нашумя и случая с русенския бивш главен прокурор Люлин Матев за връзки с подземния свят. Друг колега също си изпати, но тоя път дъщеря му бе отвлечена и вкарана в публичен дом. Отново тоя прокурор се намеси и оттърва от съда сводниците. Лично тая случка ми бе разправяна от бащата, както и подробностите. Както и да е, добре, че и бащата бе бивш борец с връзки, макар никога да не се е занимавал с тъмни дела, а само със спорт навремето. Питам се, какво ли би станало, ако натопят някой и той получи смъртно наказание? и защо вярваш толкова на нова телевизия? или искаш и друга случка да разправям за тая телевизия, при която защитаваха доктора, който за първи път влезе в затвора, заради фалшива документация? Ха, пак друг колего го закопчаха с белезници, за да го закарат пред съда като свидетел, защото бе забравил за часа на делото. Случая колкото комичен, толкова и трагичен за същия доктор и Нова Телевизия. Оказа се, че колегата е бил каран да подписва фалшиви свидетелски показания , дадени му от тоя доктор. Ами ако не бе колегата да свидетелства против доктора? Щеше да си развява байряка безнаказано, само защото някой си дал фалшиви показания пред съда!

Айде стига глупости пи4! Отлично знаеш как стоят нещата в България!!!!!

Напротив-ние сме ЗА смъртното наказание!Точно при такива случаи!Интересно от тук нататък за какво (или за кого) би живял този човек!

Тоя човек си е жив труп и за него вече няма живот! Ако е луд, той няма да разбере, че е направил лошо. Ако осъзнава какво е направил, той ще страда цял живот в затвора! Какво по-тежко наказание от това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...ако е луд добре-няма да знае какво става.Ако не е-пак добре-ще усети тежеста на наказанието и ще страда цял живот-значи има справедливост. Има ли и трети вариант?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами пи4, тоя уикенд даваха един филм по БТВ за електрическия стол. Не видях името му, но го изгледах, макар, че бе май 3 часа.

:) The Green Mile http://www.imdb.com/title/tt0120689/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има трети вариант - не е луд, не чувства вина и нема да усети тежестта на наказанието. Тоя брутален индивид нема да се чувства зле в затворо, а и с всичко лошо се свиква, може и да му хареса даже. Аз в затвор не съм бил, но в казармата в началото беше лошо - студ, мизерия, след това човешката психика свиква и даже ти се струва че ти харесва - така е устроен човешкия организъм за да се справя с трудностите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...