Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nyuu.

Проблеми с Windows XP (обединена)

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, Преди около месец едни приятели бяха ми дали диск с Windows XP за преинсталиране, добре преинсталирах го, всичко си беше ОК до сега.. Та.. От няколко дена, когато рестартирам компютъра ми излиза нещо от сорта на '' След 11 дена ви изтича паролата, искате ли да я смените?'' или нещо подобно, та.. какво трябва да правя при положение, че незнам каква е старата парола, съответно и нямам идея как да я сменя?.. всъщност до сега изобщо си нямах и на идея, че има парола.. xD

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start-Setting->Control Panel->Administrative tools->Computer Management Local users and groups->users->десен клавиш върху потребителя ти->Properties->Password never expire->Apply->OK

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като си пусна компа, след около 20 минути доло лентата със задачите ми става като на уин 98 и нета се спира. Не ще да се пуска докато не рестартирам. След 20 минути пак така. Какъв е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като си пусна компа, след около 20 минути доло лентата със задачите ми става като на уин 98 и нета се спира. Не ще да се пуска докато не рестартирам. След 20 минути пак така. Какъв е проблема?

Антивирусна работеща и редовно ъпдейтваща се имаш ли?

Наскоро какви програми си качвал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уина точно днес го сложих. Бил съм с този уиндоус и като ми е правил такива проблеми си пускам защитната стена и се оправя. Пусната е но пак прави проблема. Първо пишеше Generic Host Proces for Win32 services error, намерих темата, направих каквото е описано, сега не ми пише ерора ми направо гаси нета и сменя темата на уин 98. Имам AVG 8.5 AntiVirus Pro Инсталнал съм Crysis Warhead и няколко програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а някакви темички да си му слагал на ХР-то?

Нищо не съм слагал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно всички драйвери, що има да се слагат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, пускат тази тема защото не намерих отговор или решение как да премахна или оправя проблема с моя компютър.Проблема е следния като го включвам ми изписва следния надпис и не знам какво да правя, а пък не ми се преинсталирва пак.Каквото и да избера от следните предложения ми отброява секунди, рестартирва се и пак наново.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

post-88962-1244201535_thumb.jpg

post-88962-1244201542_thumb.jpg

Редактирано от vipssladur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Каквото и да избера от следните предложения....

Last Known Good Configuration

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нищо от тези не иска да зареди.Recovery с диска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Last Known Good Configuration

не става с това пак същото

Ако нищо от тези не иска да зареди.Recovery с диска.

нямам диск...в момента не е при мен и в близките 6-7 дена няма да е при мен,затова ако има друга възможност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с темите при Windows XP SP3 работата е там, че немога да поставя нито една тема и ми се визуализира единствено старата от 98. Ако реша да смена на друга - например оригиналната на Windows XP ми дава грешка и не я сменя.

Грешката е следната:

Faulting application rundll32.exe, version 5.1.2600.5512, faulting module unknown, version 0.0.0.0, fault address 0x00000000.

Как да оправя проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пачнал ли си UxTheme.dll ?

http://www.winmatrix.com/forums/index.php?showtopic=18059

За Луната не му трябва пач на уьтхеме.длл, а той казва че дори тя не се визуализира. И според мен не става дума за обикновената тема на уин98 а за една бяла лента и едни бели прозорци, което пък си е баш сакатлък.

Пробвай да възстановиш системата ако имаш точка и ако е отскоро. В противен случай опитай да възстановиш файла за който ти реве системата че е прецакан.

http://www.dll-files-download.com/R/2008-01-13/15185.html

Редактирано от TheTerminator (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За възстановяване на файлове по-удачно е да се използва:

Start => Run => sfc /scannow

За поправяне на лунната тема:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=806136

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

B-boy[styLe] помогна много :rolleyes: пробвах първо да тегля самият файл, но той там не бил съществувал и съответно неможе да се итегли. След това търсих в гугъл, но се отказах и затова пробвах начина предложен от B-boy[styLe] ама незнаех, че ще отнеме около час и нещо Публикувано изображение Важното е това, че помогна. Сега всичко е наред. Благодаря много за помоща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не става с това пак същото

Eми пробвай в Safe Mode де. Ако не стане, нищо не можеш да направиш без диск. Дърпай от нета, записвай и пак ще питаш. Редактирано от ivanvazovv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте имам следния проблем.когато пусна компютьра следкато минат чертите екрана става черен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте

имам следния проблем.когато пусна компютьра следкато минат чертите екрана става черен.

Здравей. Обясни по-подробно кога точно се появява проблемът и какви са последствията. И слагай няк'ви препинателни знаци. Редактирано от ivanvazovv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Обясни по-подробно кога точно се появява проблемът и какви са последствията. И слагай няк'ви препинателни знаци.

здравейте. проблема е следния.когато подьлго време комп.не работил.когато пусна за почва дазарежда и сдига до чертите дето минават .после става черен екран и така си стой.обаче сам си направил бекьп на Ц.катого варна с NORTON GHOSTи за хапва.когато го спра за подьлго време пак неще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, имам проблем, DVD/CD-ROM устройството се вижда в BIOS, а под Windows не.Пробвах с Device Manager деинсталирах го и след рестарт тръгва да се инсталира наново но ми дава следната грешка,Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19), преинсталация ли трябва или има и по леко решение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, имам проблем, DVD/CD-ROM устройството се вижда в BIOS, а под Windows не.Пробвах с Device Manager деинсталирах го и след рестарт тръгва да се инсталира наново но ми дава следната грешка,Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19), преинсталация ли трябва или има и по леко решение?

• Click Start, and then click Run.
  • In the Open box, type regedit, and then click OK.
  • In the navigation pane, locate and then click the following registry subkey:HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
  • In the right pane, click UpperFilters.

Note You may also see an UpperFilters.bak registry entry. You do not have to remove that entry. Click UpperFilters only. If you do not see the UpperFilters registry entry, you still might have to remove the LowerFilters registry entry. To do this, go to step 7.

• On the Edit menu, click Delete.
  • When you are prompted to confirm the deletion, click Yes.
  • In the right pane, click LowerFilters.

Note If you do not see the LowerFilters registry entry, unfortunately this content cannot help you any further. Go to the "Next Steps" section for information about how you can find more solutions or more help on the Microsoft Web site.

• On the Edit menu, click Delete.
  • When you are prompted to confirm the deletion, click Yes.
  • Exit Registry Editor.
  • Restart the computer.
Now go to the "Did this fix the problem?" section. Редактирано от proletsearch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...