Премини към съдържанието
Shock

Коя игра сте играли най-дълго време

Препоръчан отговор

То е ясно, че не сте играли една или две игри... Но с коя сте прекарали най-дълго време пред монитора?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Starcraft...преди 10 години цели дни сме киснели да цъкаме, задимените комп клубчета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CS - общо ако съберем игралните часове на тая игра ще са равни на няколко месеца (да не казвам година)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diablo II и Red Alert 2.  To не бяха зали едно време, мрежи разни, сървъри, в къщи. Чудесия!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Jedi Academy :wors: играх я от как бетата излезе през 2002 година. спрях да я играя в средата на 2008 :( и под "играя" имам предвид по мин. 2-3 часа на ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Counter-Strike 8 години вече 2.Diablo 2 5 години 3.IGI 4 години 4.Postal 2 2 години съм я цъкал без да ми омръзва 5.Имаше 1 игра в която правиш секс с различни мадами хаха .. забравих и името :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чай са, аз забрайх за мене си да кажа... На Stronghold Crusader имам над 2000 часа за 8 години, а на StarCraft не знам, ама и нея доста съм я цъкал... :wors:

Редактирано от Crimsader (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост, при мен май е WoW... Аз лично съм против, това да ми е най-играната игра, но просто имах бая периоди в които не можех да си намеря свястна игра (която да ми върви), и затова от скука цъках на WoW. Другите след нея, най-вероятно са подредени така- NFS underground 2, NFS Carbon, C&C Red Alert 2: Yuri's Revenge(нея много я играех като бях по-малък). В последно време, доста играя на Frets On Fire :mark: П.П. Ооо допуснал съм една грешка, може би Gunz Online се намества някаде между Carbon и U2 :rolleyes: П.П.2. Има голяма вероятност, списъка да не е точно такъв, все пак има мноооого игри, на които не съм обръщал внимание колко ги играя, а може да е било доста повече примерно от RA2 :wors:

Редактирано от dilian (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LineAge C4 мисля че най-много. След това малко C5 и доста Interlude... То и това ми беше първата игра, която съм играл в компютърна зала, преди 5-6 години.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Starcraft...преди 10 години цели дни сме киснели да цъкаме, задимените комп клубчета

И аз така. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересна тема! ;) Ами сега... ъмм... да! Когато излезе Prince of Persia Warrior Within, някъде 6 месеца я цъках и един ден ми писна, почнах я отначало я врътнах някъде за 2 дена :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досега не бях играл нищо, просто нямаше игра която да ме заинтригува, но сега сериозно се вкретених и по цял ден цъкам тази online игра: Andromeda Върха е.

Редактирано от go6o_kara
Оправен линк (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diablo 2, миналото лято последно изиграх един мод ( ZyEl май се казваше) :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей не забравяйте heroes III...не онзи бозлив сериал а играта

Що цъкане имаше и там. Ех спомени  :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредицата "Tomb Raider" и нейните модове. Като изключим "Mafia" (превъртяна 2 пъти), никоя друга игра не ми е задържала вниманието за повече от едно изиграване! Първата (2 пъти), втората (2 пъти), третата (3 пъти), четвъртата (4 пъти), петата (2 пъти) - останалите само по веднъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено ФИФА и Принца на Персия фифа къцам над 2 години а Принца над 3 :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм... Играта,която най-много съм играл сигурно е cs,но от 2-3 години само WoW играя и не мислех,че ще ми писне,но...И сега си търся ново RPG да цъкам :yanim: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.