Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Честито и на другите две дами да сте живи и здрави :giggle1::whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и на другите две дами

Оф, сега видях продължението на заглавието...:eek:

Честито и от мен и само хубави моменти!!!:clap:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден дами! Бъдете живи и здрави :eek:

Ев,

Публикувано изображение

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит Празник, Момичета!

Както сте красиви, бъдете здрави, щастливи, обични и късметлии!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:hush::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, уважаеми дами Публикувано изображение!

Публикувано изображение

Торти ядем всякакви...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен... :) Бъдете здрави,весели и щастливи!!! Обичайте и бъдете обичани!!! Наздраве... :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за какви сатурнови дупки ми се говори напоследък и как всички задължително пропадали в тях точно преди рожденните си дни и с каква мъка се измъквали от там опустошени морално и физически. Едно мога да кажа: внимавайте къде ходите, бе!!!!! А ако летите на една педя/няма нужда от повече/ над земята - гаранция нито една дупка няма да може да ви гепне. Добро настроение, събуждане с усмивка, приятели, широко отворени за света очи, удоволствие от всеки миг - всичко това ни държи на една педя над земята. Така че пожелавам на всички: една педя. Не ви трябва повече, че ще си удряте главата в кабелите на кабелната телевизия :wors: кой е за тортата, че не остана?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, откачалке Публикувано изображение

Остани си все същата, но направи едно изключение и иди за още една торта Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние закъснелите, може ли да те мляснем по веднъж, ей тъй...от лигавщина :* Много здрави бъдете, момичета :withflowers:

Редактирано от shefkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,нека на голяма патерица да честитя и аз с късно поднесен букет,но не и увяхнал :wors:))

Публикувано изображение

Желая ви да сте щастливи "Еmmi" и "Zorito" ! И благодаря за пожеланията :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз тъкмо се чудех кой ще почерпи за изборите...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, момичета, кога ще почерпите? Да сте живи и здрави и да не се отървете от късмет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честитоооооо! Публикувано изображение Да не се отървете от късмет (и от нов кмет - да вкараме малко изборна нотка) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СКОРПИОНКИ!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Девойки, както казах и днес на Еми по телефона, аз бонбони не пия, а вие предполагам, цветя не ядете, така че...да минаваме направо на въпроса.....ъъъъъ

Да сте ми живи и здрави най-вече, другото според мен, сами ще си го извоювате, защото знам, че го можете :(

Публикувано изображение

Айде, от мен да мине, отивам за виното :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за какви сатурнови дупки ми се говори напоследък и как всички задължително пропадали в тях точно преди рожденните си дни и с каква мъка се измъквали от там опустошени морално и физически. Едно мога да кажа: внимавайте къде ходите, бе!!!!!

А ако летите на една педя/няма нужда от повече/ над земята - гаранция нито една дупка няма да може да ви гепне.

Добро настроение, събуждане с усмивка, приятели, широко отворени за света очи, удоволствие от всеки миг - всичко това ни държи на една педя над земята.

Така че пожелавам на всички: една педя. Не ви трябва повече, че ще си удряте главата в кабелите на кабелната телевизия ;)

кой е за тортата, че не остана?

това съм го писала преди една година

е, повтарям го :)

плюс един практически съвет: Никога не отказвайте покана. По-добре после да съжалявате че сте приели отколкото да съжалявате че сте изтървали :)

п.п. Мики да си изреже ноктите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Многооооо, мнооооого се извинявам, че забравих точно твоя милост и съм готова да си понеса наказанието.... Каквото и да ти пожелая - ти си го имаш....Само едно голяма порция здраве подплатена с малко късмет! Целувка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...