Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Trichocephalus

Българка на 62 роди

Препоръчан отговор

Какъв родител си ако държиш детето си по цял ден заключено в къщи ?!?!?!

Луд , разбира се.

Нормална жена по принцип няма да ражда на 62 години, няма и да прави всичките циркове....Защо очакваш да е луда за едно нещо, пък за друго да е нормална ?

Лудата си е луда.

А журналистите от жълтия БЛИЦ явно няма с какво друго да се захванат и и ровят в прическата за бълхи май.

Я да видим каква сензация да зивадим днес ? Тук няма, тук няма, тук няма.Баси.Какво да пишем бре ? Абе - дай да напишем за оная лудата бабичка от Русе с бебетата нещо - това ще се чете....

Мхм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може просто да иска спокойствие...

Като е искала спокойствие що ражда а?

И до къде пак стигнахме-до началото нали-

до егоизма й на тая кукундрела.

Но много защитници имаше-е още ли ще й ръкопляскате?

:cool:

Няма да си разходи детенцето през деня,слънчице да го огрее-

ми кат някъв вампир по нощите ще ми го разхожда баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е важна причината поради която майката извежда детето си само нощем, а това, че за детето е вредно да не се извежда през деня и да не общува с деца на неговата възраст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е важна причината поради която майката извежда детето си само нощем, а това, че за детето е вредно да не се извежда през деня и да не общува с деца на неговата възраст.

Но от тук изниква и следващия въпрос-

как аджеба ще го води на детска градина,ами после до училище-

щото те през деня бачкат тез заведения

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Педиатъра, който наблюдава детето трябва да вземе мерки - има това право. Ако нещата продължат така, детето едва ли ще тръгне някога на училище... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Педиатъра, който наблюдава детето трябва да вземе мерки - има това право.

Ако нещата продължат така, детето едва ли ще тръгне някога на училище... :)

Точно за това и говоря.

Нямам нищо против жената и късната й сбъдната мечта.

Проблема е за детенцето и неговото бъдеще.

Писах и в началото - това е някаква болестна форма на егоизъм за мен.

Ще се гримира обаче,ще се накъдри нали-за разходката-

а че бебчето иска въздух и светлина през деня-знае ли изобщо,знае,таратанци,нали тя си е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, тук също като с Нероден Петко стана. Чакайте да порасне това дете достатъчно за училище, пък после ще видим, ще ли го праща или не...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси, тук също като с Нероден Петко стана. Чакайте да порасне това дете достатъчно за училище, пък после ще видим, ще ли го праща или не...

Петкото вече се роди.Петка.

Оцелялата,Бог да е с нея.

Извежда се по късна доба щот бабата,пардон мама му не е у час хич.

Та какво да гадаем-тя от сега го е барикадирала,пък после...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петкото вече се роди.Петка.

Оцелялата,Бог да е с нея.

Извежда се по късна доба щот бабата,пардон мама му не е у час хич.

Та какво да гадаем-тя от сега го е барикадирала,пък после...

И аз това викам - само гадаете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заченала е инвитро, защото не се е навил някой по естествен път ли, или защото не е можело по друг начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгеле 1 от малкото смислени коментари. Ама нали всеки гледа в паничката на другия. На циганетата децата по цял ден са навън...няма значение дали е -10 или 40 градуса, ама те не са такава сензация като бабето майка :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е хората да се интересуват как майката, която сбъдна детската си мечта да роди дете на достолепната възраст 62 години, се грижи за детето, за чието оцеляване отидоха толкова средства, взети от нашите здравни осигуровки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жената си е плащала здравните осигуровки цял живот, така че не е взела от вашите пари, споко. Това не е интересуване от майката, а клюкарстване и злобни нападки...забележете заглавието - извеждала детето "по тъмно", ако беше "по хладното" не би предизвикало такава реакция на "загриженост", ама идеята е да провокира...да се лее злоба. Мен лично, въобще не ме интересува бабето, както бяха писали на предните страници, пожелавам да види детето порастнало и щастливо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е хората да се интересуват как майката, която сбъдна детската си мечта да роди дете на достолепната възраст 62 години, се грижи за детето, за чието оцеляване отидоха толкова средства, взети от нашите здравни осигуровки.

Аз ако съм на майката ще им спретна едно хубаво дело! Някакви си лакоми за сензации хора, ще нарушават и личния живот. Баста! Който има интерес към децата - да си ги ражда и гледа. Има компетентни органи, които преценяват състоянието на детето и възможността на майката да го отглежда. Останалото са грозни клюки по провинциален маниер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът с "компетентните органи", е че не им пука :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, глупости са това. Жената съвсем спокойно си се мотае с количката по градинките. Сутрин я срещам като отивам пеша на работа. Пак се връзвате на някой репортер дето са му поръчали да напълни колонката на вестника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако съм на майката ще им спретна едно хубаво дело! Някакви си лакоми за сензации хора, ще нарушават и личния живот. Баста! Който има интерес към децата - да си ги ражда и гледа. Има компетентни органи, които преценяват състоянието на детето и възможността на майката да го отглежда. Останалото са грозни клюки по провинциален маниер.

Който иска да ражда на тази възраст - да си плаща и да не парадира с това, което е направил. За клюките е виновна самата госпожа, която се появи пред цяла България, гордо съобщавайки новината, че е родила на 62 години.

Всеки психично здрав човек носи отговорност за действията си, както и за последствията от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът с "компетентните органи", е че не им пука :yanim:

А вие се заехте да им вършите работата?

Който иска да ражда на тази възраст - да си плаща и да не парадира с това, което е направил. За клюките е виновна самата госпожа, която се появи пред цяла България, гордо съобщавайки новината, че е родила на 62 години.

Всеки психично здрав човек носи отговорност за действията си, както и за последствията от тях.

Да си плаща как? Като и висят постоянно хора на главата? Никой не ги викал и молил! Изведнъж всички станаха съветници...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си плаща как?

Както си плащат хилядите болни, за да оцелеят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вие се заехте да им вършите работата?

Ние си чешем езиците, те си чешат задниците, а лудата бабка си разхожда бебето, където й душа иска. Кво не ти оттърва от цялата ситуация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

............. и всички са щастливи :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жената си е плащала здравните осигуровки цял живот, така че не е взела от вашите пари, споко.

Хаха,говориш смешки-

точно здравните й осигуровки са покрили ин витрото да бе да,че и хартисаха може би

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мечтите имат срок на годност. Трябва да ги разчистваме отвреме навреме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мечтите имат срок на годност.

Трябва да ги разчистваме отвреме навреме.

Така е-

някои са за антикварния магазин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние си чешем езиците, те си чешат задниците, а лудата бабка си разхожда бебето, където й душа иска. Кво не ти оттърва от цялата ситуация?

Втрещява ме дребната, мъничка злоба в отношението към жената, завистта и стръвта с която се творят клюките. Чудя се как може на някой да му е жал за жаба и котка, а да не проявява и грам разбиране към човек, с неговите болки и терзания. Това ми е чудно, никой ли не намери за нормално да каже: - Браво на жената - намерила е начин, бори се. - а тук просто се строят небивалици на основата на фантазии и лъжлива информация. Е това не ми харесва Динди-дин, та рекох да го кажа...

Както си плащат хилядите болни, за да оцелеят...

Зачеване и оцеляване са две различни неща. Лелята е намерила начин да си плати, но това не дава на никой право, да се втурва безцеремонно в живота и и да сипе клюки, лъжи, класификации и разпоредби. Толкова от мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...