Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lunichkata90

Вампирите в любовните романи

Препоръчан отговор

Тук ще си обсъждаме вампирите,техните любими и трудностите,който срещат за да намерят любовта.

Дерзайте,момичета!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая питанка я бях пуснала в "Дискусии...." и даже си имам едно отговорче,ама тука по и ходи,пък нали се трябва да направим сефтето..

След "Вечна любов" и "Всяко решение си има проблем",си върнах вкуса за четене.Открих обаче,че искам да държа книгата и да ми мирише на печатарско мастило :yanim: Понеже в книжарниците основно са вампирясали книги,моля дайте мниние за Касандра Клеър

РЕЛИКВИТЕ НА СМЪРТНИТЕ книга първа е "Град от кости" и е на пазара ,а вероятно "Ибис" съвсем скоро ще издадат и втората,че да не чакам много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита ни темичка :yanim: аз още тъжа от вчерашните разкрития около Братството :yanim: Това ще е поредицата предизвикала най-разнообразни чуства. Най-горещи моменти,най-силна любов,най-готини мъже,най-силна болка и душевна и физическа, най-чакана/поне за ме де :cool: /следваща книга .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сега си дочитам Вечна любов и направо съм в потрес от вчерашните разкрития, иде ми да вия от мъка - защо точно на Тор. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Когато я дочета ще си напиша мнението - тук ще оценяваме ли????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита тема! :cool: Аз още си чакам книгата... мразяяяяяяяяяя БГ пощи.. :beat: добре, че съм я чела на англе иначе щях да се побъркам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сега си дочитам Вечна любов и направо съм в потрес от вчерашните разкрития, иде ми да вия от мъка - защо точно на Тор. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Когато я дочета ще си напиша мнението - тук ще оценяваме ли????

Авторката определено е решила всеки от героите й да изпита своята доза страдание. Не случайно е избрала подобна съдба за Тор, след като още от първата книга той прави впечатление като най-нормалния от групичката в очите на хората. Знам, че Уорд така го е написала, та при четене ще го преглътна, но иначе ужасно мразя подобни загуби, било то в книга или филм.

Най ми е мъка за бебето.

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах, честита ни темичка момичета! :eek: Нека и аз да обърша на бързо, казвайки че съм очарована от Братството, но за съжаление още не съм прочела втората книга. А иначе също така се увлякох и по "Академия за вампири" понеже има много бой, хумор и силна воля.

Няма да коментирам много по Братството, тъй като се изкушавам да прочета спойлерите от втората книга, но ще дочакам да си я получа от "Ибис" живот и здраве. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да е истина това за Уелси! Публикувано изображение Направо ме разревахте, абсолютно ли сте сигурни??? Няма ли да я съживи Скрайб Върждин?Публикувано изображениеТова няма да го преживея със сигурност...и да се случи точно в книгата,която чакам с най-голямо нетърпение!

Тази поредица просто ме разбива бавно, но сигурно...не мога да се позная! Днеска си довърших "Вечна любов" и само дето не изкъртих стените вкъщи от яд,че следващата книга ще излиза чак ноември! Определено няма да устискам до тогава, не ми е във възможностите,ще се побъркам направо!Толкова много ми хареса книжката за Рейдж,че думи нямам, адски тъжно и емоционално беше! Направо смазващо. Много ми хареса каква героиня е избрала авторката за Холивуд. Според мен не беше прекалено драматично, само толкова,колкото трябваше, но то е достатъчно за да те разтърси из основи! А тези бонус сцени със Зейдист и Бела, лелеее само дето не крещях от кеф! Въобще не ми се видя брутална сцената в спалнията на Зито, много си беше вълнуващо даже! Оценката ми за книжката е 10, както и за "Тъмна любов". Противно на природата ми,поредицата просто ме омагьоса и честно казано ме побърка. Окичила съм си плаката на "Вечна любов" в стаята и си тъгувам безпомощно,защото месеците до ноември ми се виждат като цял век! Публикувано изображение Всичките герои са ми страшни любимци, но Зейдист пак си остава първенец! За разлика от първата книга,тука ми направиха много силно впечатление Фюри и Вишъс! Тез двамата усещам,че ще са голямо шоу...единият въздържател, другият пък чете мислиПубликувано изображение Вече не знам коя от всички книги да чакам с по-голямо нетърпение! Не се издържа!

П.С : Да ни е честита новата темичка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да е истина това за Уелси! Публикувано изображение Направо ме разревахте, абсолютно ли сте сигурни??? Няма ли да я съживи Скрайб Върждин?Публикувано изображениеТова няма да го преживея със сигурност...и да се случи точно в книгата,която чакам с най-голямо нетърпение!

Тази поредица просто ме разбива бавно, но сигурно...не мога да се позная! Днеска си довърших "Вечна любов" и само дето не изкъртих стените вкъщи от яд,че следващата книга ще излиза чак ноември! Определено няма да устискам до тогава, не ми е във възможностите,ще се побъркам направо!Толкова много ми хареса книжката за Рейдж, че думи нямам, адски тъжно и емоционално беше! Направо смазващо. Много ми хареса каква героиня е избрала авторката за Холивуд. Според мен не беше прекалено драматично, само толкова,колкото трябваше, но то е достатъчно за да те разтърси из основи! А тези бонус сцени със Зейдист и Бела, лелеее само дето не крещях от кеф! Въобще не ми се видя брутална сцената в спалнията на Зито, много си беше вълнуващо даже! Оценката ми за книжката е 10, както и за "Тъмна любов". Противно на природата ми,поредицата просто ме омагьоса и честно казано ме побърка. Окичила съм си плаката на "Вечна любов" в стаята и си тъгувам безпомощно,защото месеците до ноември ми се виждат като цял век! Публикувано изображение Всичките герои са ми страшни любимци, но Зейдист пак си остава първенец! За разлика от първата книга,тука ми направиха много силно впечатление Фюри и Вишъс! Тез двамата усещам,че ще са голямо шоу...единият въздържател, другият пък чете мислиПубликувано изображение Вече не знам коя от всички книги да чакам с по-голямо нетърпение! Не се издържа!

За съживяването трябва да се изкаже някой, който е изчел излезлите на английски книги, но щом до сега не стана дума, то едва ли ще има подобно благородно чудо. Факт си е обаче, че колкото повече чете човек, толкова по-любопитен става какво следва, историята завладява, да не говорим за тънкия хумор, който авторката вкарва в доста от сцените. По едно нещо си приличат със Сюзън Джонсън, пишат така, че човек преглътва всички гадости, които главните герои са преживели или преживяват, а това си е майсторство /освен ако толерантността ми не се дължи на това, че съм си темерутче/. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Факт си е обаче, че колкото повече чете човек, толкова по-любопитен става какво следва, историята завладява, да не говорим за тънкия хумор, който авторката вкарва в доста от сцените...

Абсолютно съгласна!

Дами,вижте моля ви се тая картинка...аз наводних погледа вече...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотна е и мен ме просълзи,много е миличка,а кой изобразява ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотна е и мен ме просълзи,много е миличка,а кой изобразява ?

Зейдист, Бела и бебенцето им Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ето това клипче ги има братята със шеланите им и мъничката Нала също. Аз си го пускам често ,за да им се порадвам

А клипчета с Ви ми действат по един силно еротичен и разтърсващ начин :clap: ей това ми е любимо
и като един пристрастен към шоколада индивид е ясно ,че на тая сцена се разтапям. Мислите ми са от порочни по-порочни :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,клипът е страхотен,нямам думи!а бебенцето на Зи и Бела в 3 книга ли се появява или по-кэсно?Нека тези,които са чели на англе да споделят :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм чела,но поразпитах/Ради http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif /

В "Пробудена любов" идва Нала и затуй нямам търпение да

идва Ноември.

Просто ми настръхва опашката ,само като си помисля че Бела ще е в период на нужда и Зи

ще се "погрижи" за нея :clap:

Клипчето за Вишъс направо ме размаза Публикувано изображение

Нали-нали!!!

То затова неговата книжка е бленувана от мен :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да- а, Зейдист и мен ми беше мнооого интересен затова прочетох книгата за него и Рейдж на английски , а иначе такива подвизи в мирно време не правя.А живея в САЩ и няма как да си взема Вечна любов. Та зв Зейдист книгата е доста тежка, но е вярно ,че авторката успява да те накара да преглътнеш жестокостите , не липсват, нито за Бела, нито за Зейдист, а за Тор.........Наистина в третата книга се появява и бебе...To be continied

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо нямам търпение да излезе дано наистина да е ноември,а не по-късно!Това,което ме натъжава обаче е факта,че има толкова жжестокост,да наистина се преглъщо,но на мен това че Мери няма да има деца ми дойде в повече във втората книга,а представям си някакви извращения!А и нали Бела е пленена не ми се мисли какво ще и правят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази поредица просто ме разбива бавно, но сигурно...не мога да се позная! Днеска си довърших "Вечна любов" и само дето не изкъртих стените вкъщи от яд,че следващата книга ще излиза чак ноември! Определено няма да устискам до тогава, не ми е във възможностите,ще се побъркам направо!Толкова много ми хареса книжката за Рейдж,че думи нямам, адски тъжно и емоционално беше! Направо смазващо. Много ми хареса каква героиня е избрала авторката за Холивуд. Според мен не беше прекалено драматично, само толкова,колкото трябваше, но то е достатъчно за да те разтърси из основи! А тези бонус сцени със Зейдист и Бела, лелеее само дето не крещях от кеф! Въобще не ми се видя брутална сцената в спалнията на Зито, много си беше вълнуващо даже! Оценката ми за книжката е 10, както и за "Тъмна любов". Противно на природата ми,поредицата просто ме омагьоса и честно казано ме побърка. Окичила съм си плаката на "Вечна любов" в стаята и си тъгувам безпомощно,защото месеците до ноември ми се виждат като цял век! Публикувано изображение Всичките герои са ми страшни любимци, но Зейдист пак си остава първенец! За разлика от първата книга,тука ми направиха много силно впечатление Фюри и Вишъс! Тез двамата усещам,че ще са голямо шоу...единият въздържател, другият пък чете мислиПубликувано изображение Вече не знам коя от всички книги да чакам с по-голямо нетърпение! Не се издържа!

Хмм, може тази книга oт поредицата дето ще излиза 2011 и няма още резюме да е за Тор, а пък Уелси да е преродена или нещо такова като Дариус, ама пък ме съмнява авторката да преповтаря това съживяване. :/

Ахх клипчетата са много яки!

Първото клипче бе страхотно, много ми хареса Мариса, беше страхотна, направо нереална.

А, второто?! Оле-лей, набързо ме разсъни като го видях.

Аз вече си подхванах Зи на английски, и книгата определено си я бива! Остават ми още 100 странички, но досега просто е страхотна. Особено по време на нуждата на Бела, хи-хи, има няколко забавни сцени. :hush::)

Както и да е. Май ще ги подкарам така всички, особено като видях клипа за Ви. Определено ще я прочета скоро книгата за него :love:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм, може тази книга пт поредицата дето ще излиза 2011 и няма още резюме да е за Тор, а пък Уелси да е преродена или нещо такова като Дариус, ама пък ме съмнява авторката да преповтаря това съживяване. :/

Ахх книпчетата са много яки!

Първото клипче бе страхотно, много ми хареса Мариса, беше страхотна, направо нереална.

Аз вече си подхванах Зи на английски, и книгата определено си я бива! Остават ми още 100 странички, но досега просто е страхотна. Особено по време на нуждата на Бела, хи-хи, има няколко забавни сцени. :blink::wors:

Както и да е. Май ще ги подкарам така всички, особено като видях клипа за Ви. Определено ще я прочета скоро книгата за него :love:

Ах,ти малка дразнителка :nono:

поне после ще има кой да подпитвам това-онова :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах,ти малка дразнителка :nono:

поне после ще има кой да подпитвам това-онова :eek:

На твоите услуги :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клипчетата са супер сами по себе си.Но да си призная малко комерсиални и основно със сексуален подтекст.И аз кат един критикар,да кажа ,че съм мноооого недоволна от избора на образ за Мери.Ми таз девойка от "Ориндж каунтри" пращи от здраве.Мери е някак безплътна,основното е вътрешната й сила.Пък,актрисата е обременена от предната си роля,на малко повърхностна,на моменти манипулативна дама./Не ме линчувайте,не съм казала,че при мен няма порочни мисли,няма такова нещо :nono::eek: / Преди време,нещо подобно казах и по отношение клипчетата в съответната тама,е поне съм последователна :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм, може тази книга oт поредицата дето ще излиза 2011 и няма още резюме да е за Тор, а пък Уелси да е преродена или нещо такова като Дариус, ама пък ме съмнява авторката да преповтаря това съживяване. :/

Ахх клипчетата са много яки!

Аз вече си подхванах Зи на английски, и книгата определено си я бива! Остават ми още 100 странички, но досега просто е страхотна. Особено по време на нуждата на Бела, хи-хи, има няколко забавни сцени. :):hush:

Тази поредица е голяма краста, каквато съм будала вчера взех, че се зачетох в книгите за Зи и Бъч на английски, общо взето по диагоналната система ги прекарах от нездраво и неконтролируемо любопитство. Но си страшно права за момента с периода на нужда на Бет, смяла съм се с глас, направо ми стана жал за мъжагите. :lol6:, чакай да стигнеш края, когато Зи разбира, че ще става баща. :lol6: А и книгата за Бъч си я бива, няма да издавам много, но то такива прелюдии имаха двамата с Мариса докато се вземат, че цяла книга стоиш на тръни и потропваш нетърпеливо с крак. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази поредица е голяма краста, каквато съм будала вчера взех, че се зачетох в книгите за Зи и Бъч на английски, общо взето по диагоналната система ги прекарах от нездраво и неконтролируемо любопитство. Но си страшно права за момента с периода на нужда на Бет, смяла съм се с глас, направо ми стана жал за мъжагите. :lol6:, чакай да стигнеш края, когато Зи разбира, че ще става баща. :lol6: А и книгата за Бъч си я бива, няма да издавам много, но то такива прелюдии имаха двамата с Мариса докато се вземат, че цяла книга стоиш на тръни и потропваш нетърпеливо с крак. :sobbing:

Аййй, краста си е то, че и отгоре. :lol6:. Да, горките мъжаги, направо ми дожаля за тях. Поне Рот и Рейдж,се отърваха. :lol6:, за разлика от Ви и Фюри :sobbing:

Мислих си да прескоча книгата за Бъч по едно време, ама май ще я прочета, щом казваш, че е интересна :rolleyes::sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...