Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lunichkata90

Вампирите в любовните романи

Препоръчан отговор

Аййй, краста си е то, че и отгоре. :). Да, горките мъжаги, направо ми дожаля за тях. Поне Рот и Рейдж,се отърваха. :lol6:, за разлика от Ви и Фюри :)

Мислих си да прескоча книгата за Бъч по едно време, ама май ще я прочета, щом казваш, че е интересна :rolleyes::)

Сакън, не прескачай Бъч, че в нея книга си има важни неща за поредицата, освен това двамата с Мариса са големи сладури. Бъч си е мъж мечта. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета прочетох Вечна любов още в Петък, но нямах време да си напиша коментара - какво да ви кажа ........................размазах се. Отдавна не бях чела толкова добра книга, която да ме държи на нокти през повечето време. А сцените със Зи и Бела ме потресоха истински. Книгата има огромен емоционален заряд и на човек му е смешна в един момемент, а в друг му се реве с глас. Двамата главни носеха толкова дълбока болка в себе си, че нямаше как да не я преживеш докато четеш. Книгата е написана в прекрасен стил нито много вулгарен нито много изтънчен - точно в средата, за да се почувства читателя като част от героите и обстановкана. Мъже като главният са рядкост, да се откажеш да се спасиш и да живееш със звяра в теб завинаги, за да живее жената която обичаш и за да е в безопасност да те пребият до смърт е чудовищно и прекрасно едновременно. Главната въпреки ужаса в който е живяла беше запазила духа си и човешкото в себе си, както и волята си за живот, а това как се изправи срещу братята заради него или как не я беше страх от Зи и го пазеши или го успокояваше беше много трогателно. :ph34r::) А в сцената където последен трябваше да го бие Зи и той не можа - направо ме спечели това, беше толкова силен момент въпреки потресаващата сцена.

Оценка абсолютна 10-ка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джени определено не прескачай Бъч :) :) :nono: Книгата е страхотна... Само това ще кажа, че не нося на бой... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи сте сладурки :ph34r: Направо ми оправяте деня,като сподуляте за останалите книги. И правите чакането по-поносимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, някой може ли да ми прати третата част от Братството на английски?!Имейла ми е [email protected] Благодаря предварително :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, някой може ли да ми прати третата част от Братството на английски?!Имейла ми е [email protected] Благодаря предварително :P

Пращам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско:) Ще я попрегледам доколкото мога, но ще си чакам ноември месец за бг превод :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета , вие от къде ги имате на английски и в какъв формат, защото моите са от demonoid.com и са в lit формат, което за мен е сложно защото съм с Мас. и трябва да ги конвертирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охх, свърших я най-сетне книгата за Зи. Беше страхотна! Няма да дразня и ще кажа само, че края бе толкова хубав :mad: . Скоро започвам и книгата за Бъч. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте и от мене.Може ли някой да ми каже дали втората книга от поредицата я има вече сканирана? Аз не съм от Бг и нямам възможност да си я поръчам. Прочетох първата на един дъх.Страхотна е! Ще се зарадвам ако някой ме осведоми.Мерси :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте и от мене.Може ли някой да ми каже дали втората книга от поредицата я има вече сканирана? Аз не съм от Бг и нямам възможност да си я поръчам. Прочетох първата на един дъх.Страхотна е! Ще се зарадвам ако някой ме осведоми.Мерси :clap:

Лошо! С ИК Ибис си имаме уважението-тяхна книга се сканира минимум 6 месеца след издаването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо! С ИК Ибис си имаме уважението-тяхна книга се сканира минимум 6 месеца след издаването.

Олеее значи съм обречена http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Просто незнам какво да кажа..Даже не ща и да смятам колко ще ми се наложи да чакам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо чудесна тема!!! За любимите ни вампири :rolleyes: Ето малко рисунки и от мен: автора е ~Anyae

post-91297-017778400 1287831586_thumb.jppost-91297-001878700 1287831747_thumb.jppost-91297-021772800 1287831672_thumb.jppost-91297-014782100 1287831658_thumb.jppost-91297-096392800 1287831697_thumb.jppost-91297-055898100 1287831718_thumb.jppost-91297-036353300 1287834112_thumb.jp

Това са само една част от рисунките. Другите ги има в сайта ТУК!

post-91297-090775900 1287831604_thumb.jp

post-91297-003445900 1287831726_thumb.jp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо чудесна тема!!! За любимите ни вампири :jumping11: Ето малко рисунки и от мен: автора е ~Anyae

post-91297-017778400 1287831586_thumb.jppost-91297-001878700 1287831747_thumb.jppost-91297-021772800 1287831672_thumb.jppost-91297-014782100 1287831658_thumb.jppost-91297-096392800 1287831697_thumb.jppost-91297-055898100 1287831718_thumb.jppost-91297-036353300 1287834112_thumb.jp

Това са само една част от рисунките. Другите ги има в сайта ТУК!

Рисунките са страхотни! Голям талант има художникът им. Само едно голямо БРАВО мога да кажа! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рисунките са страхотни! Голям талант има художникът им. Само едно голямо БРАВО мога да кажа! :cool:

Присъединявам се, особено рисунката на Рот и Бет направо разтапя... :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С риск да прозвучи нахално има ли някой идея кога книгата ще бъде сканирана,че не ме свърта. Просто чакам чакам и пак чакам и нямам търпение. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една новина за нези, които четат поредицата за Анита Блейк: 8-мата книга ще излезе на бълг. на 08.11 и ще се казва "Синя луна". Ето я и корицата, която на мен ми хареса страшно много Публикувано изображение

И още една новина - 3-та книга от "Братството на черния кинжал" трябва да излезе през ноември, но още няма точна дата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ее,аз се надявах да е тея дни но уви май няма да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аууу,че сте лоши.Зарибихте ме с тая поредица,та даже взех та ги купих.Точно днес се ядосвам с knigi.bg,понеже нийде няма първото издание на първа книга си я поръчах оттам.Да ама не!Донесоха ми второто.Лошото е,че я доставиха на служ.адрес на племенника и той я е взел.Съмнявам се,че ще оправя нещата,но ще пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:cool: Оооо, Анита е любимата ми вампирска поредица. На моменти падам от смях с нея - много хаплив хумор и самоирония. Точно по мой вкус. А и Жан-Клод е страхотен:cool: Ричард също, с изключение на моментите, в които искаш да го убиеш. Накратко - има от всичко. А Инфодар обещават 6-тата от 2 години май, но това се появи на сайта им - "Издателство "ИнфоДАР" не се отказало от издаването на шестата книга от поредицата за Анита Блейк - "Убийствен танц". Книгата е готова и очаква своята премиера съобразно графика на издателството и с оглед на предстоящия Зимен панаир на книгата. " За пръв път пишат, че книгата е готова, така че има надежда. Но ми се струва, че ще бъде от новия формат - 1-ва и 6-та от новия, другите - от стария :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една новина за нези, които четат поредицата за Анита Блейк: 8-мата книга ще излезе на бълг. на 08.11 и ще се казва "Синя луна". Ето я и корицата, която на мен ми хареса страшно много Публикувано изображение

И още една новина - 3-та книга от "Братството на черния кинжал" трябва да излезе през ноември, но още няма точна дата.

:):cool: :cool: Много ми харесва корицата. Пък и ще излиза скоро. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооох супер... списъка за Дядо Коледа растели, растеее... Той да му мисли как ще ги побира в чувала :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер новина. Може да доживеем и останалите някой ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...