Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lunichkata90

Вампирите в любовните романи

Препоръчан отговор

Такаааа... Имам си нова поредица :whist: Става въпрос за Джанийн Фрост - A Night Huntress Novel. Прочетох двете й преведени книги и мога да кажа, че е много, ама много добра!!! Връщам си всички думи за подобни поредици! Изключителен авторски стил, страхотна любовна история, високо напрежение, а бе от всичко по много! А главния герой - Боунс... Леле, леле, направо пАри!!! :cool: Думи нямам да го опиша! Така сега оставам в очакване и на останалите книги от тази поредица :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леприконче,аз още се помотвам с Джанин,

нещо не намирам време http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Но за нощес това съм планувала :blink:

Не че не прегледах отгоре-отгоре и двете книги.

Ъъъммм,особено главите 16+ и 18+ :angry:

Сладки са ми Кат и Боунс,

определено съм много благодарна,че има екип от преводачи,

които нирадват с тях :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаааа... Имам си нова поредица ;) Става въпрос за Джанийн Фрост - A Night Huntress Novel. Прочетох двете й преведени книги и мога да кажа, че е много, ама много добра!!! Връщам си всички думи за подобни поредици! Изключителен авторски стил, страхотна любовна история, високо напрежение, а бе от всичко по много! А главния герой - Боунс... Леле, леле, направо пАри!!! :rolleyes: Думи нямам да го опиша! Така сега оставам в очакване и на останалите книги от тази поредица :)

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Няма друг начин по който може да се реагира на тази поредица. Особено на Боунс... :):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Няма друг начин по който може да се реагира на тази поредица. Особено на Боунс... :):)

Хахаа така си е... :lol6:

Леприконче,аз още се помотвам с Джанин,

нещо не намирам време http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Но за нощес това съм планувала :)

Не че не прегледах отгоре-отгоре и двете книги.

Ъъъммм,особено главите 16+ и 18+ :doh:

Сладки са ми Кат и Боунс,

определено съм много благодарна,че има екип от преводачи,

които нирадват с тях :wors:

Ами то като намериш време, ще видиш за какво иде реч :) Пък ония глави с ограничението на възраста - :hush: ...

Големи благодарности наистина за тези, които ни помагат по-бързо да се доберем до тези книги!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаааа... Имам си нова поредица :wors: Става въпрос за Джанийн Фрост - A Night Huntress Novel. Прочетох двете й преведени книги и мога да кажа, че е много, ама много добра!!! Връщам си всички думи за подобни поредици! Изключителен авторски стил, страхотна любовна история, високо напрежение, а бе от всичко по много! А главния герой - Боунс... Леле, леле, направо пАри!!! :lol6: Думи нямам да го опиша! Така сега оставам в очакване и на останалите книги от тази поредица :)

Сега си една от нас :) Няма измъкване http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то от Боунс дали някой иска да се измъкне:wors:http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

нИ вЕрвам!!!!!!!!!!!! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сега се захващам с Братството,като прочетох "Тъмна любов",малко късно,но по добре,отколкото никога.За малко да изпусна тези страхотни истории.Направо съм очаровона от Рот и Бет.Големи сладури са двамата.Той силен,красив и ръмжащ,но с нежна душа.Много ми хареса как помогаше на Бет.Любовта между тях бе много красива.Беше много трогателно да наблюдаваш как се влюбват едн в друг.И как преодоляват и променят себе си.Останалите братя също ми харесаха и нямам търпение и техните истории.Както и Бъч.Радвам се,че има книга за него.Страшно ми допадна жената на Тор,но жалко,както разбирам,че тя умира и и детето им.Дано измислят нещо за Тор и да не бъде сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, знам, че няколко от вас са чели останалите книги от Братството на Английски и тъй като умирам от любопитство и не мога да дочакам книгите, ще задам няколко въпроса с бели букви, и ще съм благодарна някой да ми отговори, било то с бели букви или на ЛС.

Значи много, ама много искам да знам какдокторката с която ще се хване Ви, ще се впише при тях. В смисъл, ще стане вампир ли, или вещица или все нещо, за да може да си бъде с Ви докато е жив. Дали няма да извъртят нещо като при Мери, естествено не същото, но много искам да знам какво ще стане с нея. Другото, което много ме мъчи е дали в книгата на Джон Матю останалите ще разберат, че той е бил Дариъс.

Моля ви, спасете ме от мъките ми и ми кажете какво се случва, че ще умра от любопитство. :):wors: :wors:

Ето това мога да ти кажа:

Относно докторката на Вишъс - нея я прострелват и тя умира, но по късно Скрайб Върджин я връща като дух. Въпреки това когато се концентрира става почти нормална т.е. може да движи предмети и тн.

А за Джон - аз съм чела до 7-ма книга включително и до сега само разбраха че има нещо ообщо с Дариъс, изследваха го, но го смятат за негов син. Предполагам, че в 8-мата книга, която е за Джон ще се разясни дали ще разберат.

Ако имаш други въпроси с удоволствие ще ти издам още нещо ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това мога да ти кажа:

Относно докторката на Вишъс - нея я прострелват и тя умира, но по късно Скрайб Върджин я връща като дух. Въпреки това когато се концентрира става почти нормална т.е. може да движи предмети и тн.

А за Джон - аз съм чела до 7-ма книга включително и до сега само разбраха че има нещо ообщо с Дариъс, изследваха го, но го смятат за негов син. Предполагам, че в 8-мата книга, която е за Джон ще се разясни дали ще разберат.

Ако имаш други въпроси с удоволствие ще ти изадам още нещо :(

Мерси много, засега е само това. Ако прочетеш книгата за Джон, ще се радвам да споделиш дали останалите разбират, че е Дариъс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Включвам се към обсъждането на страхотната тема!

От вече обсъдените поредици съм запозната с Анита Блейк и с Братството. И двете са чудесни, по различен начин, разбира се, и действат доста...възбуждащо....така де, на въображението. :eek: Тази за Анита е много вълнуваща. Лично аз мислено си се лепнах за Жан-Клод и това безкрайно преминаване на героинята от един на друг маалко ме дразни. Лично аз мисля, че с еротиката се почва още преди десетата и нататък става все по-напечено. Жалко само, че трябва да се фокусираме върху три, ...не, четири, ....бе, около шест-седем главни мъжки героя, все настоящи, минали, потенциални любовници или всичко накуп. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif Иначе си я има и драмата, в умерени количества, и напрежението, има и развитие в героинята (което включва падане на всякакви морални задръжки, в името на оцеляването и ....хм, любовта, разбира се, как без оправдание :) ). А и еротиката си е бая добра. ;)

И все пак, в момента съм на Братството и съм доста...обсебена. Бях зарязала почти всичките си занимания, само за да вися пред компютъра (което не обичам да правя) и да се дзверя във впечатляващия текст на книгите. Не ги намерих на български, така че започнах направо на скъпия стар инглиш. И понеже научих за поредицата от този форум и прочетох туй-онуй за героите...е, моментално се влюбих в Зейдист и почнах първо с неговата книга. Това ми даде възможност да разгледам поведението му в предходните две книги през различна гледна точка. И трябва да призная, че още малко и ще почна да го сънувам. :D Първите ми впечатления от коментарите за Зи бяха, че е гневен, озлобен, полупсихопатично настроен студен убиец с доста основателна причина да мрази жените. И дори тогава го харесвах и се надявах да се оправи за негово собствено добро (не че не се очакваше точно това, де, нали все пак е книга). Е, оказа се, че съм грешала. Май всички вече са успели да прочетат книгата поне до някъде, таа че мога да си избълвам мислите. ГОРКИЯТ, СТРАХОТЕН, МИЛ ЗЕЙДИСТ! Аз очаквах омраза към другите, то се оказа по-скоро омраза към себе си и чувство за омърсеност. И всъщност той изпитва много топли чувства към семейството си в лицето на Братството. Също така още от начало иска да помогне на Бела, да я спаси, я от лесърите, я от самия себе си (глупаво заблуждение, ама карай). А Бела, за мое щастие, успя да удържи на проблематичната му, бурна природа, да го спаси от сенките на миналото му и да осигури и на двамата, не тримата, бъдеще, че и щастливо. Браво! :yanim:

Що се отнася до книгата за Бъч, тя наистина е готина. Интересна е, има някои не много очаквани неща и държи в напрежение до края. А средата...има някои много интересни неща....Млъквам. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Няма друг начин по който може да се реагира на тази поредица. Особено на Боунс... :whist::ass:

След страхотната книга за Зи нищо друго не ми се чете освен "Братството" , но тъй като не ми се чака около 4 месеца минимум започнах "среднощен Ловец". Още съм в начало, но поредицата грабва от първата страничка. Не харесвам книги в който главният герой разклазва , защото всичко се случва само през неговите очи , показана е само неговата гледна точка , но при "Среднощен Ловец" това и грам не ме подразни. Бонус е гоооооолям сладур, малко ми напомня на мъжете от "Братството" . Нямам търпение да дочета всичко преведено до тук. Ако някой още се чуди дали да подхваща поредицата , да почва смело , страхотна е :):clap: :clap:

П.С. Аз пак да се върна на "Братството" Много ми се иска да узная какво става с Рив , толкова ми е симпатичен , а книжката за него е толкова далеч.... :wors: :wors: :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снощи и аз съм фен на A Night Huntress Novel. Направо не е истина как ме грабна, а я почнах само заради коментарите ви за Боунс. По едно време (около 2 през нощта) се наложи да ме извлекат насила от компа. Направо ме сурнеха, дето се вика. Ама днес ще взема да си доразпечатам останалото за да се застраховам. Стила е много лек, има някои уникални лафове, другия път ще си ги подчертая. Превода е на ниво и Боунс наистина е абсолютно говедо, ама от готините. Един кусур му намерих - рус е, ама се правя, че не забелязвам. Та за всички които харесват подобен жанр - и от мен една гореща препоръка. Гореща, като главите с 16+ :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1, +1, +1.... фен на Среднощен ловец. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-накрая от Инфодар обявиха дата за Анита Блейк 6 "Убийствен танц" - 3-ти януари. След почти две години отлагания, още не мога да повярвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един кусур му намерих - рус е, ама се правя, че не забелязвам.

И аз не си падам по русокоси,пък и Боунс е изрусен :inlove1:

Е,ако го докопам хич няма да ми пука рус ли е или не :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото, и аз не си падам по руси, предпочитам тъмна коса и светли очи. Но с Боунс бих се измъчила. С нежелание, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото, и аз не си падам по руси, предпочитам тъмна коса и светли очи. Но с Боунс бих се измъчила. С нежелание, разбира се.

:ph34r::wors:

Е то пък после не си ли сменяше цвета на косата? Или нещо мозъка ми се е претоварил от многото книги?

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А де. Нямам такъв споменПубликувано изображение Но нищо чудно да съм го пропуснала, а може и да не съм стигнала до него, защото чета превода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А де. Нямам такъв споменПубликувано изображение Но нищо чудно да съм го пропуснала, а може и да не съм стигнала до него, защото чета превода.

Забраванка :) Във 2-ра книга нали се появи с естествената си коса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gifКоето доказва, че явно се интересувам повече от други части от тялото му:shy11:http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gifКоето доказва, че явно се интересувам повече от други части от тялото му:blink:http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Хи-хи. Хванахме те! :beer::cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gifКоето доказва, че явно се интересувам повече от други части от тялото му:shy11:http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Кои по-точно? :lol6::P За този пасаж се сетих веднага:

- Като изключим очевидното, Франческа, какво друго искаш в замяна за разкриване на информация? - Попита Боунс, връщайки се на темата.

- Да ме вземеш. - Отговори тя моментално.

- Не става! - Припрях се аз, стискайки го, сякаш бе моя собственост.

Три чифта ококорени очи се втренчиха в мен. Тогава осъзнах, че това което бях хванала здраво не беше ръката му.

Спейд започна да се хили, точно когато започнах да се изчервявам, отдръпвайки ръката си и борейки се с желанието да седна върху нея за свое добро. Мили Боже! Какво ми ставаше?

Устните на Боунс се свиха, но той не се присъедини към нарастващите кикоти на Спейд.

- Тя нямаше това в предвид, любима. - Каза той с неутрален тон.

:laughing5: :laughing5: :laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:laughing5: :laughing5: :laughing5: А тук съм се смяла със сълзи. Представих си сцената и физиономиите им. Но и много съчувствах на човека - сигурно го е заболяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама прекалявате! Сега какво,да чета на Нова година ли? То и без туй сме в камерен състав тая година,току виж съм го метнала тоя Боунс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...