Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lunichkata90

Вампирите в любовните романи

Препоръчан отговор

П.П.: Пете довършия ве, абстрахирай се от Клеър, знаеш ли какви са сладури Майкъл и Шейн, викам си ги поделим, аз съм без претенции и двамата ги вземам :cheers:

Може би след време, защото аз съм много на настроения и като нищо в подходящия момент да ми се стори превъзходно четиво :) А що се отнася до делбата, ядове нямаш, само да не ги омешаме, че тогава вече грозно става... :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се изкажа и аз, започнах първата ъмм "Стъклени къщи" май се казваше и прочетох не повече от 20-30 страници, ако не се лъжа и я зарязах, не ми хареса стила на авторката. Освен това главната за пореден път е на 16 (нищо против наборите й), ама излиза че всеки прескочил тази граница няма за какво да живее...Просто не ме радва особено как разсъждават героините (все се сещам за Лус от "Паднали ангели"), тя и Ивчето го каза, някак детско ми е, та в общи линии не съм критерии, но не ми хареса това което прочетох :speak:

Пете и аз така бях я почнала и май я докарах до 100 стр. и до там!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пете и аз така бях я почнала и май я докарах до 100 стр. и до там!

Еее, стига де, съвсем ще ме отчаяте, а вече ми е наредена в колекцията от книги. Надеждата ми остава в Дани, на която ги заех да ги прочете.

Та, както стана ясно, имам излезлите на бг книги, но не съм ги прочела още, че то кое по-напред, много ми се струпаха. Затова пък бях разлистила първата преди време и се зачетох в началото. Стори ми се увлекателно и за пръв път ще противореча на Петето и ще кажа, че на мен стила на авторката ми се стори доста добър, щом ме разчовърка от 4-5 прочетени страници. Разбира се, това не е критерии за цяла книга/поредица, но е добро начало. Когато сваря да отделя време да ги прочета, ще гледам да не забравя да изкоментирам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дамиииии,току-що ми донесоха "Вампирът ,който ме обичаше" !!!!!!!!

На хартия!!!!!!!!!

Момичета прекрасно изпълнение,радвам се като малко дете...............

Колежките ми се хилят,но хич не ми дреме,

аз съм много-много щастлива!!!!!!!!!

Благодаря за вашите усилия и всеотдайност :wors:

Само да ви кажа,че чак ми е жал да я разлистя-прекрасно е!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета незнам дали тук е мястото, но много ми се иска да можеше повече книги от този жанр да се превеждат.Има една страхотна поредица за едни невероятни Мрачни ловци...:question:Незнам, ама нещо съм обсебена от вампири и демони.Като се сетя как едно време ги смятах за много лоши и незаслужаващи внимание.Ма филмите са виновни там да сте видяли добър вампир:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета незнам дали тук е мястото, но много ми се иска да можеше повече книги от този жанр да се превеждат.Има една страхотна поредица за едни невероятни Мрачни ловци...:)Незнам, ама нещо съм обсебена от вампири и демони.Като се сетя как едно време ги смятах за много лоши и незаслужаващи внимание.Ма филмите са виновни там да сте видяли добър вампир:P

Още не съм се докоснала до тези Мрачни ловци,но определено са в списъка ми,имам две три неща на лице преди това,между който и Кръгът на Норчето,за който чух невероятни отзиви. :P

А иначе те вампирете са си супер пристрастяващи,стига човек да се добере до добре написани историй. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета незнам дали тук е мястото, но много ми се иска да можеше повече книги от този жанр да се превеждат.Има една страхотна поредица за едни невероятни Мрачни ловци...:)Незнам, ама нещо съм обсебена от вампири и демони.Като се сетя как едно време ги смятах за много лоши и незаслужаващи внимание.Ма филмите са виновни там да сте видяли добър вампир:P

Dark-hunter series на Sherrilyn Kenyon ли иде да рече, че онзи ден май мернах нейде резюметата й...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dark-hunter series на Sherrilyn Kenyon ли иде да рече, че онзи ден май мернах нейде резюметата й...

Мда!!!

Това е толкова уникално преняваща,тотално разбиваща и ............

Та мятая я ,без да се замислиш :P

Аз за мое ОГРОМНО съжаление и СРАМ чета само бг http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

По тая причина сега съм се фанатизирала по едни фен преводи,

преведени са само по няколко глави от две от книгите,

но това е достатъчно да изпадна в делириум.

Ако вие/най-сладки и миличики душици-пдмазвам се :lol6: /

решите да преведете някоя книга от поредицата ще е просто ЧУДЕСНО :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно за поредицата на Sherrilyn Kenyon-Dark Hunters series става въпрос.Присъединявам се към мнението на Книжно човече;) Уникална поредица,която се чете на един дъх.Всички елементи и там са на лице-любов,страст, зло и добро,динамика,напрежение.И преди всичко много доза хумор:whist:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно за поредицата на Sherrilyn Kenyon-Dark Hunters series става въпрос.Присъединявам се към мнението на Книжно човече;) Уникална поредица,която се чете на един дъх.Всички елементи и там са на лице-любов,страст, зло и добро,динамика,напрежение.И преди всичко много доза хумор:mad:)

Искам да те питам книгата за Касандра и прокълнатия, дето хората, не го помнят дали си чела, че аз и хвърлих един поглед и ако се не бъркам СПОЙЛЕР!!!! казвам да не разваля кефа на някого - та май не свършва с хепи енд. Информация по въпроса ?

П.П.: Моя грешка, аз не съм гледала , където трябва :whist: ама вас това едва ли много ша ва учуди хихи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам тука ли е мястото да питам ама.. Някой чел ли е поредицата Нощен свят на Л.Дж.Смит?Щот смятам да си купя книгите другата седмица,поне трите които са излезли на бг..Заслужават ли си,да ги вземам ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей момичета, ще ме прощавата, ама съвсем ви забравих - толкова съм се заровила в учене, сесия и коледния ми подарък (Kindle), че направо непростимо съм ви игнорирала. И след това пространно Здравейте отново! имам следния въпрос, аз като един вампироман изчетох поредицата за Анита Блейк, прочетох книжките и за Мередит Джентри. И много ми се иска нещо вампирско в подобен стил. По възможност някоя длъжка поредица, а ако я има завършена на англе още по-добре. Очаквам brainstorming :camera:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей момичета, ще ме прощавата, ама съвсем ви забравих - толкова съм се заровила в учене, сесия и коледния ми подарък (Kindle), че направо непростимо съм ви игнорирала.

И след това пространно Здравейте отново! имам следния въпрос, аз като един вампироман изчетох поредицата за Анита Блейк, прочетох книжките и за Мередит Джентри. И много ми се иска нещо вампирско в подобен стил. По възможност някоя длъжка поредица, а ако я има завършена на англе още по-добре. Очаквам brainstorming :)

Аве смърфчо де са затри? Ами некви мрачни са мандахерцат че били и ловци. Я им фърли едно очо молим че са леееекичко ама мно леко интересуям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей момичета, ще ме прощавата, ама съвсем ви забравих - толкова съм се заровила в учене, сесия и коледния ми подарък (Kindle), че направо непростимо съм ви игнорирала.

И след това пространно Здравейте отново! имам следния въпрос, аз като един вампироман изчетох поредицата за Анита Блейк, прочетох книжките и за Мередит Джентри. И много ми се иска нещо вампирско в подобен стил. По възможност някоя длъжка поредица, а ако я има завършена на англе още по-добре. Очаквам brainstorming :)

Забрави ни не, ами ни забрави. Скоро се чудих къде зачезна. Добре ни дошла отново :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам тука ли е мястото да питам ама.. Някой чел ли е поредицата Нощен свят на Л.Дж.Смит?Щот смятам да си купя книгите другата седмица,поне трите които са излезли на бг..Заслужават ли си,да ги вземам ли?

Моя милост би ти казала да ни си ги купуваш. Аз не съм очарована от стила на авторката и както съм казвала и преди за тази поредица - готина идея, ужасен стил. Но въпрос на вкус, има много хора, които харесват поредицата. Ти можеш и от интернет малко да прочетеш от тях и след това да си решиш. :]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мадами, ми къде съм - тука временно:) Вий доде се накумите аз повечето тия 30 книги ги източках от нетя, след малко ще видим как ще ги ръгам на Киндъла, че малко трябва да се пипнат първо. А тия дето са зачели - няма смисъл - книжлетата са 31 и ще ви ги преведат на кукуво лято. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И след това пространно Здравейте отново! имам следния въпрос, аз като един вампироман изчетох поредицата за Анита Блейк, прочетох книжките и за Мередит Джентри. И много ми се иска нещо вампирско в подобен стил. По възможност някоя длъжка поредица, а ако я има завършена на англе още по-добре. Очаквам brainstorming :speak:

Ами ето една подобна и е завършена - Въпросната Райли е симпатяга, малко луда, има чувство за хумор, а и брат й никак не е лош. Поредицата е интересна.

А аз като фен на Анита да те питам дали ти хареса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте момичета!и аз като повечето от вас съм обсебена от вампирите в любовните романи!от тук научих за братството, на която съм върла фенка/за което ще съм ви вечно благодарна :) / и след като изчетох всичко къде що има за тях издадено на български, руски и английски, се чудя коя да е следващата поредица, която да започна.от всичко прочетено дотук във форума реших да се захвана с лара ейдриън и среднощна целувка-видях,че предлагате от сайта на deeper than blood, но там ударих на камък.така, че ако не е много нахално от моя страна please help-откъде другаде да си изтегля фен превода?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти си чувала, че превеждат тази поредица и на др. място или просто питаш дали е така? Защото аз не съм засичала друг превод. А иначе тази поредица е страхотна:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нее, просто оттук разбрах, че има само там фен превод, но след регистрацията се оказа, че ми трябват поне 40 мнения, за да мога да видя превода.а нали съм от нетърпеливите я почнах на английски, н с моя перфектен английски е такава мъка, че просто..... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя милост би ти казала да ни си ги купуваш. Аз не съм очарована от стила на авторката и както съм казвала и преди за тази поредица - готина идея, ужасен стил. Но въпрос на вкус, има много хора, които харесват поредицата. Ти можеш и от интернет малко да прочетеш от тях и след това да си решиш. :]

да не е като Дневниците...щот не ги харесвам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета има запитване за едни ловци мрачни да ги превядам и понежи аз много обича вампири и еле кат видя че са сто, може ли който знай обади кво е превядано. ако не е ша са мисли в необозримо бъдеще ако някое от моите вампиряса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета има запитване за едни ловци мрачни да ги превядам и понежи аз много обича вампири и еле кат видя че са сто, може ли който знай обади кво е превядано. ако не е ша са мисли в необозримо бъдеще ако някое от моите вампиряса.

Към момента се превеждат две от книгите

"Нощни удоволствия" (Мрачните ловци, #o1)

Night Pleasures

и

"Танцувай с Дявола" (Мрачните ловци, #o3)

Предстои превод на

"Fantasy Lover"

Аз ги следя ФАНАТИЗИРАНО!!!!

Та ако вие преведете останалите /мнооооого съм нагла/

ще е повод за бурна радст :bedtime2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не е като Дневниците...щот не ги харесвам..

Щом не харесваш дневниците, малко ме съмнява и това да харесаш. :/ Но както казах има един форум в който превеждат поредицата, да си прочетеш от там и да си решиш. Ако искаш мога да ти дам линк :]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...