Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вампирите в любовните романи

lunichkata90

Препоръчан отговор

Nagra, от Ибис продават първите 2 електронно, така че скоро може да се очакват и следващите. Мисля, че цената е добра, ако те устройва този вариант - http://www.mtel.bg/e...%D2%FA%F0%F1%E8

Благодаря за информацията.Аз прочетох за тези електрони варианти в някой от предните постове и ми се видяха като добро предложение.Мерси!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 541
  • Създадено
  • Последен отговор

Я да споделя и Аз за "Споделена любов" -

прочетох я още преди седмица.......и то ТРИ пъти.........

Ами..........

хареса ми /аз Бъч си го харесвам от началото де/,

имаше и адси дразнещи ме моменти,но.......преживях ги :down:

Хареса ми яростната му ревност,отдаденстта му към Братството,нежността му към Мариса,обичта му....абе ЦЕЛИЯТ ми харесва!!!

Мариса на моменти ме дразнеше,но пък и нея напълно я разбирам.........

страха и да го загуби я изпълва с истинска болка.......

Обаче накрая се реабилитира в моите очи като прие съвета на останалите шелан и зае мястото си до своя хелрен

ОБОЖАВАМ разговора му със Скрайб Върджин!!!

Най-големият "недостатък"на книгата е че имаше страшно много разпалващи ме късчета от живота на Ви

Сега съм в нервно очакване на ЮЛИ!!!

Имам и няколко любими цитати,

довечера ще ги изровя и ще споделя :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе и аз леко получавам сърцебиене от Ви ,ама май най-любопитно ми е за Ривендж...и да видим и Тор жив лийй ние лии...като си помисля колко има да чакам и ми иде леко да вия срещу луната ама ще чакам ко ще правя.Ще се утешавам с Соша на Дара Джой надявам се.... :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали вече знаете, но 10-та книга от братството ще се казва Преродена любов (Lover Reborn) или нещо подобно, и ще е за...за...за... ТОР!!!!! :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали вече знаете, но 10-та книга от братството ще се казва Преродена любов)Lover Reborn) или нещо подобно и ще е за...за...за... ТОР!!!!! :P

Моля? Сериозно? Не, не, не..... не е възможно!!! Юпииииииииии!!! :super:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина прекрасна новина-книга посветена на Тор:)))Доста време ще мине за съжаление,докато я грабнем в ръцете си. С огромно нетърпение обаче засега си чакам книгата за Ривендж и неговите способности.Разбира се,това не означава,че ще пренебрегна и Вишъс;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ги на:

"Среднощтна целувка" на Лара Ейдриан

"Пурпурна Целувка" на Лара Ейдриан

"Танцувай с Дяволът" на Шерилин Кениън

Пурпурна Целувка вече е завършена.

Среднощна целувка е до половината.

Има нови книги които са започнати и нови поредици.

Когато мракът падне, също е до половината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

За четящите Анита Блейк на англ. - 20. Hit List Допълвам: разочарована съм от книгата. Няма да пиша защо, че ще се наложи да напълня със спойлери и от предишни книги, но определено очаквах повече. Само ще кажа, че първоначално тази и предишната са били една книга. По-късно Лоръл ги разделя и това е грешката й според мен. Дано тази книга да е от изключенията, които не ми харесват, а да не стане правило за поредицата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес приключих с руския фен превод на книгата за Фюри и Кормия от Братството на черния кинжал. Не очаквах, но честно да си призная за мен това е най- добрата книга от поредицата до момента. Просто книгата е с невероятно богата сюжетна линия, а георите търпят страхотно развитие. Останах приятно изненадана. А и Джон Матю и компания са такива сладури, че ми се иска отделна книга за тях тримата. Появява се нов персонаж, който обещава да е забавен и арогантен колкото братята и определено ще внесе нотка свежест в следващите книги :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А аз да се отчета, че тези дни чета Демоника. Вече съм на 3-та книга и много ми харесва поредицата. *въпреки, че във втора книга умряха и почти умряха мои любимци* Ако някой още им се двоуми да ги почва смело. :cool:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес приключих с руския фен превод на книгата за Фюри и Кормия от Братството на черния кинжал. Не очаквах, но честно да си призная за мен това е най- добрата книга от поредицата до момента. Просто книгата е с невероятно богата сюжетна линия, а георите търпят страхотно развитие. Останах приятно изненадана. А и Джон Матю и компания са такива сладури, че ми се иска отделна книга за тях тримата. Появява се нов персонаж, който обещава да е забавен и арогантен колкото братята и определено ще внесе нотка свежест в следващите книги :speak:

Ей,малко дразнителче,после да споделиш един ПОДРОБЕН преразказ за нас неанглочетящите...........

Аз прочетох само първите две глави-фен превод /и май само с тях е си остана http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif /

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси че сподели (hug)

аз бях много тъжна за Фюри ,но сега ще се поуспокоя,

поне докато не дойде и моичките ръци книгата/силно се надявам да е най-късно за

Коледа :)

А аз да се отчета, че тези дни чета Демоника. Вече съм на 3-та книга и много ми харесва поредицата. *въпреки, че във втора книга умряха и почти умряха мои любимци* Ако някой още им се двоуми да ги почва смело. :)

Мило ,а ти ще споделиш ли някое и друго спойлерче за тази гореща поредица.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелеее, за трети път се опитвам да си метна поста и не успявам. Фюри е пич и всичко се нарежда чудесно при него. И аз искрено се надявам книгата да излезе на български до Коледа, защото определено я искам в библиотеката си. Пък за 230 годишен въздаржател от секса, момъкът е достатъчно горещ, че да ти подпали гащичките :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мило ,а ти ще споделиш ли някое и друго спойлерче за тази гореща поредица.....

В Демоника има дооооста митични същества. То не само вампири или върколаци както обикновено сме свикнали да четем, а има от всичко по много то не са скукуби, инкуби(главните мъжки персонажи са вид инкуби), паднали ангели, върколаци и куп превръщачи в хиени, лъвове и т.н, има и разбира се групи хора които убиват демоните, нещо като ловците на сенки от Реликвите на смертните. Също така има мнооожество видове демони. Интересно е - научаваш доста митологични същества *всъщност не ми се вярва всички да са митологични, но все тая*.

Та сюжета се върти около една демонска болница( която също така е единствена в цял свет, демоните не са кой знае за своето оцеляване), която е създадена от трима братя, които са вери, вери хот семунус демони (да не споменавам, че всичко що е женско им се лепи заради секс феромоните които излъчват).

1-ва книга разказва за Тайла(убиец на демони и нещо повече) и Ейдълън - най-големия брат, който е доктор и спасява главната *колкото и да не му се искаше* :Д. Също така има убийства и мистерия в книгата в лицето на множество нападани свръхестествени същества чиито органи биват вадени докато са все още живи, за да ги продават на черния пазар. Всички следи водят към Аегите( ловците на демони, към които се числи и главната) и естествено главния не е никак щастлив от това, че постоянно идват в болницата му изкормени демони. Но кой стои зад това... ще се разбере чак в края на книгата. :rolleyes:

Главните доста се не харесват в началото - все пак са врагове - но врагове или не, искри, не направо огньове пламтят между тях.

Харесва ми как е написана. Авторката умее да изненадва изведнъж и да завърта действията. Финалите на книгите са доста неочаквани + това има много горещи сцени който определено могат да се сравняват с тези от Братството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джени,радваш ме много :)

Благодарско ,че потвърди моите предположения,

че поредицата ще е супер ГОРЕЩА :cool:

все още тая надежда за Фен преводче,амЪ Ше видим...........

Въпросче:

финала като при Братството ли е,

демек с хепи ендченце?

Лелеее, за трети път се опитвам да си метна поста и не успявам.

Фюри е пич и всичко се нарежда чудесно при него. И аз искрено се надявам книгата да излезе на български до Коледа, защото определено я искам в библиотеката си. Пък за 230 годишен въздаржател от секса, момъкът е достатъчно горещ, че да ти подпали гащичките :)

Ама бива ли така да ми подпалваш фитилите..........

пък да не обяснавам за бая богатото ми въображение

и доста развинтеното ми подсъзнание...........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джени,радваш ме много :)

Благодарско ,че потвърди моите предположения,

че поредицата ще е супер ГОРЕЩА :P

все още тая надежда за Фен преводче,амЪ Ше видим...........

Въпросче:

финала като при Братството ли е,

демек с хепи ендченце?

Да, с хепи ендче е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз да се отчета, че тези дни чета Демоника. Вече съм на 3-та книга и много ми харесва поредицата. *въпреки, че във втора книга умряха и почти умряха мои любимци* Ако някой още им се двоуми да ги почва смело. :wors:

Извинявам се, за моето изключително незнание, но може ли да ми дадеш малко повече информация за тази книга? Нещо съм пропуснала :lol6: и дали случайно я има в е-вариант?:eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние Бридж добре си играем и на бг. Малко са ни ту силни ту слаби ръцете ама ша оправим робера. До тогава съвет за нетърпеливите. Четете в оригинал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е най-подходящата тема, но тъй като книгата е паранормална ще се изкажа за нея тук, последно прочетох "Първият гроб отдясно" на Даринда Джоунс. Какво да кажа - абсолютно страхотинско попадение от страна на "Ибис", право в десетката. Много свежа, изключително динамична, забавна и дяволски интересна книга. Диалога е страхотен, а цялата книга буквално бъка от лафове. Изненадващо главната - Чарли ми допадна и то доста. По принцип такъв тип героини хич не ги долюбвам, да не кажа че направо ги избягвам, но тя специално като персонаж бе изградена доста добре. За главния - Рейес, няма смисъл изобщо да коментирам, само ще го измъркам ммммм страшен е, разхлопваше ми се сърцето всеки път като се появяваше или Чарли си припомняше някой горещ сън.

За сюжета - да се повторя, супер динамичен. Действието се развива в изключително дългите три дни и във всяка следваща глава се случваха все по-интерсни неща, буквално не можах да оставя книгата за повече от пет минути, докато не затворих последната страница.

И най-хубавото, точно си мислех, че ще си ям ушите - оставаха 30 страници и около хиляда неща за случване (включително и частта, която отделя романа от категорията "за подрастващи"), нооо браво на авторката - разбрах всичко, което ме интересуваше и като за такава поредица съм предоволна от финала.

С нетърпение ще чакам следващата книга, когато излезе тогава, не е като да е първата за която ще се присещам от време на време. И силно се надявам на появата на още такива романи, определено са глътка въздух на фона на всичко вампирско, което излезе на пазара.

Препоръчвам книгата на всички, на мнение съм че ще се хареса на повечето любителки на любовни романи, не само на тези които залитат по паранормалното, добре написаната книга си остава такава, независимо от сюжета си. Нямам забележка и я оценявам с тлъста десятка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно някои няма да са съгласни с моето мнение, но след толкова хвалебствия за "Първият гроб отдясно" , аз ще напиша и един по - негативен коментар. Това е, разбира се, лично мнение, но не обичам да чета книги написано в първо лице! Никога не са ме "грабвали" такива книги, а и след тази... това очевидно няма да стане. Не разбирам и провъзнасянето по Сина на Дявола ( Рейес )... страшен , секси ... и какво от това ( има по - секси описан мъж в "Машина за любов" примерно)! Сигурно съм много претенциозна, но според мен образа му въобще не е развит задълбочено. Някаква секс-машина... :P Просто... Нещата за мен доста куцаха. Прочетох я преди 4 дни, нямам желание да я чета отново, едва си спомням сюжета, а да не говорим за второстепенните герои ( то имаше ли такива ... всичко беше малко...от тук трохичка, от там трохичка ). Главната мадама ( тази,с която се предполага, че трябва да се отъждествя (нали е първо лице), освен , че е много устата, със силно либидо и не умира лесно... от там нататък е "дупка". http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

С малко повече думи го описах, но тази книга няма да влезне в библиотеката ми, още по - малко в раздела ми - "любими", по - скоро ще я сложа в някой кашон, да "отлежава".

Но... Това е личното ми мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване