Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вампирите в любовните романи

lunichkata90

Препоръчан отговор

Петенце,ОБОЖАВАМ ти коментарите и тъй като моя вкус бая-бая се припокрива с твоя направо УМИРАМ от нерви,че още НЕ съм се докопала до Чарлито :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 541
  • Създадено
  • Последен отговор

Петенце,ОБОЖАВАМ ти коментарите и тъй като моя вкус бая-бая се припокрива с твоя направо УМИРАМ от нерви,че още НЕ съм се докопала до Чарлито :ass:

Така е Наде, по историческите романи малко ми се губиш, ама за съвременни и паранормални сме едно към едно, и смятам че въпросната книга ще ти хареса. И докато я очакваш не се нерви, мисли положително, сякаш си одължаваш удоволствието :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно някои няма да са съгласни с моето мнение, но след толкова хвалебствия за "Първият гроб отдясно" , аз ще напиша и един по - негативен коментар. Това е, разбира се, лично мнение, но не обичам да чета книги написано в първо лице! Никога не са ме "грабвали" такива книги, а и след тази... това очевидно няма да стане. Не разбирам и провъзнасянето по Сина на Дявола ( Рейес )... страшен , секси ... и какво от това ( има по - секси описан мъж в "Машина за любов" примерно)! Сигурно съм много претенциозна, но според мен образа му въобще не е развит задълбочено. Някаква секс-машина... :) Просто... Нещата за мен доста куцаха. Прочетох я преди 4 дни, нямам желание да я чета отново, едва си спомням сюжета, а да не говорим за второстепенните герои ( то имаше ли такива ... всичко беше малко...от тук трохичка, от там трохичка ). Главната мадама ( тази,с която се предполага, че трябва да се отъждествя (нали е първо лице), освен , че е много устата, със силно либидо и не умира лесно... от там нататък е "дупка". http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

С малко повече думи го описах, но тази книга няма да влезне в библиотеката ми, още по - малко в раздела ми - "любими", по - скоро ще я сложа в някой кашон, да "отлежава".

Но... Това е личното ми мнение.

За коя "Машина за любов" става въпрос?????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Машина за любов" на Джаклин Сюзън

И аз за нея си помислих , но не си спомням почти нищо от книгата :angry: да не говорим за пича ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз за нея си помислих , но не си спомням почти нищо от книгата :angry: да не говорим за пича ;)

:) Е, главния в книгата е пича, за който говорих.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мър ,най-накрая сколасах и МАЛЕ-МАЛЕ!!!

Вишъс е УАУ!!!

Не че Джейн е по-долу де.....

Снощи "глътнах" на един дъх преведените 25 глави.

Преводът е прекрасен ,чете се адски лесно и се потопяваш

в историята,и попиваш всяка емоция,и искаш още...и още...и още.........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вишъс е УАУ!!!

Как могат да се четат , т.е. колко мнения трябва да имаш....? Не ми се отваря:::)(((

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как могат да се четат , т.е. колко мнения трябва да имаш....? Не ми се отваря:::angry:(((

Само 40 менения и после кандидатстваш за одобрение в групата за четене на преводи.

Аз чаках един ден и се нахвърлих на главите :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само 40 менения и после кандидатстваш за одобрение в групата за четене на преводи.

Аз чаках един ден и се нахвърлих на главите :)

:):angry:;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:sobbing::sobbing::sobbing:

нИ плачи бе мило,аз направих моите смислени постове за един ден.

Само шефа да не разбера кО праЯ през работно време :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нИ плачи бе мило,аз направих моите смислени постове за един ден.

Само шефа да не разбера кО праЯ през работно време :)

То и аз ги направих през работно време и сега чакам да ме приемат в групата , ама хич не ми се чака :shy11:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз ги направих през работно време и сега чакам да ме приемат в групата , ама хич не ми се чака :P

Ааа може още довечера да си щастлива,най-късно утре :)

ПП.видях те аз ,че трупаш мненийца днес :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вишъс е УАУ!!!

Да,преводачките там са много добри :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,преводачките там са много добри :P

Извинявай , за притеснението , но можеш ли да ми пратиш няколко глави от книжката , аз все ощи си чакам да ме приемат , а честно казано искам да я чета тази книжка , колкото се може по-скоро:::))))
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз почнах да чета превода преди доста време. В началото слагаха по глава на ден. Ама вече не са толкова често, затова спрях да чета и сега само трупам, да станат повечко глави, че да има повече за четене :P Ама то, книгата е 50 глави, ама момичетата от форума са докарали до 25-та, та дано успеят да я преведат преди да излезе на пазара, да не им иде труда ня вятъра. Иначе много ми е интересно, как ще извъртят нещата, след като Кормия, която е половинката на Фюри, сега е определена за Вишъс. Много заплетена в книгата :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Леле, аз ви загубих. Какво къде четете? Я пратете линк и коя е книгата? .оО
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, аз ви загубих. Какво къде четете? коя е книгата? .оО

Ето линк , но не става лесно , аз още си чакам да ме приемат в рупа ВИП за да мога да чета:rolleyes: Вишъс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк , но не става лесно , аз още си чакам да ме приемат в рупа ВИП за да мога да чета:rolleyes: Вишъс

Мило аз кандидатствах в група :

Потребители, четящи преводите ни

ти защо във ВИП?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мило аз кандидатствах в група :

Потребители, четящи преводите ни

ти защо във ВИП?

А питай ме де..... ::;)))) Ей сега ще го оправя...Голям срам.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оооо, аз даже съм имала регистрация, ама кой да се сети я.... ;д
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онзи ден мрънкотих ,че искам нещо с много СТРАСТ и много ГОРЕЩИ сцени.....

Е........намерих нужното в Witch Fire - Магьоснически огън

Фен превод е ,тъкмо в началото.

Екипът преводачи са страхотни и е истинско удоволствие да четеш работата им :yanim: .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване