Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BlackRose

Познай на кого е коментарът

Препоръчан отговор

Предизвикателството да превъзпиташ едно гризли определено носи своето очарование.. А аз никога не бягам от предизвикателствата..

Да се сблъскаш с твърд характер, да намериш слабите му места, да победиш силата със слабост и да превърнеш слабостта си в сила.. За това се иска истински характер.. А когато мъжът насреща ти си заслужава, то сблъсъците носят изключителното удоволствие на родения да побеждава..

Такъв мъж бих искала да срещна.. самоуверен воин, незачитащ правилата, на който да покажа нежността на любовта.. Грубостта не ме плаши, тя се преодолява.. Ръмженето на един мъж може да наподобява раздразнения рев на събуждащо се гризли, но да превърнеш това ръмжене в мъркане на доволен лъв.. Това е, което си заслужава..

И веднага се сещам за Уорън (Твоята магия).. Истинска мечка гризли, която напълно си заслужаваше да се сблъска с Ейми.. и да се превърне накрая в един влюбен мъж, който би дал всичко за една усмивка от любимата си.. :wub:

P.S. Тихи, определянето на опциите-характери е изключително постижение на Петя, като ги видях първия път, направо ми падна ченето :cool: Аз само дооформих нещата и стартовото мнение Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е Хеси :cool:

:wub::clap::clap:

Дам,Пете, ти си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Следващата загадка:

Преди няколко дни прочетох една невероятно приятна книжка - "Страст" на Катрин Харт.

Въпреки тъжното начало, след нападението на семейство Приндъл, което авторката беше описала много впечатляващо, че направо имах чувството че болката на Чарити и аз я чувствам, последвалите събития бяха много добре поднесени. Възстановяването на главната от нападението и смъртта на съпруга и нероденото й дете, изолирането й в ранчото... честно ви казвам имаше моменти, в които ми се насълзяваха очите(аз си падам малко романтичка и цирла,де).

Но след появата на Люк Слейтър и неговата нежност към нея и последвалите приключения, които изживяха, както и наново запалената й страст, ме очароваха.

По принцип не съм привърженичка на този тип романи, но този за мен заслужава -10-ка!

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хайде ето мойто цитатче

Хехе, Пете, трябвало е твоите съученици да ги бъзикнеш и ти. Щом за такива подробности са ти се подигравали, значи и те са попрочела една-две от тези "развратни" книги! Защото при мен някои от класа ми знаеха, давала съм на съученички да четат, пък на момчетата не им пукаше, дразнили са ме за всичко друго, изкарвали са ме от кожата ми, подигравали са ме по много начини, но никога не беше свързано с романчетата. Може би е така защото нямаха реална представа от книгите, иначе сигурно и за това щяха да се заядад. Но след като не са чели такова нещо, няма как да го коментират, нали така :wors: Но може и да не са доразбрали какво точно чета, не си приказвах много с тях.

Ако пък някой сега види вкъщи в детската стая на библиотеката какво чудо е... дори братовчедка ми остана зашеметена преди няколко дена като ми беше на гости. Няма етажерка на която да не съм наблъскала книги, навсякъде са по два реда, даже в единия ъгъл има 4 еднометрови купчини, нямам място къде да ги смествам. Да не говорим, че тук в София имам още цял голям кашон пълен с книги. А наште са ми свикнали. На татко му харесва, че не си харча парите за цигари примерно, а за четиво, а майка, макар да ми се струва, че започва леко да се притеснява от количеството, обича да се хвали на приятелки, че чета много. Публикувано изображение Въобще идилия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е лесно - Тихи :cool:

Дам, позна :) ! Като гледам напоследък май само двете с теб си играем. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам, позна :P ! Като гледам напоследък май само двете с теб си играем. :P

хихих, еми най-добрите сме, за това!

Следващата загадка:

"Вече сме петък :clap:! Прочетох романа, както си помислих и в самото начало - бях го чела и преди ,но определено трябваше да си припомня някой моменти от сюжета , за да си кажа мнението. Не е лоша книжката като цяло, чете се лесно и има идейна линия, която авторката следва от началото до края. Хареса ми напрежението между героите и това за мистериозния град, но............. за жалост има и "но" - не ми хареса образа на главния герой , начина по който го представи...........ми........." Просто не ме кефи пича" - няма я грацията,сексапила и романтиката в този гирой или аз не я намирам в тип- американски мачо, вярно че се е опитала да го изкара авантюрист, но някак не се е получило. Мога да кажа , че и главната можеше да е малко по - друга, не говоря за визия , а една идея по-нежна и романтична. Засега е това от мен, чакам с нетърпение и другите мнения.

п.с. За Бога що за тъпо име е Бен!!!!! за герой на любовен роман!!!!:):shock11::cool:Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

уаууу 3-5 клас, вие не сте знаели какво да четете тогава, помня че разорих наще заради поредицата "Вечните детски романи", при наличие на малко свободно време пак бих подхванала някои от тях, иначе и аз бях започнала от ретро романите, вкъщи има 10-тина и като ги прочетох почнаха да мрънкам на мама за още - много исках да прочета някоя от тези с мръсните картинки (а сетете се за кои говоря), но майка ми беше категорично против-бях само на 12 и като се замисла правя си беше жената, почнах да ги чета на 17 и се хвърлих направо на класиката - "Пламъкът и цеветето", интересно ми беше да видя всеки от каде ги е подхванал.

И мила ако те надушат съучениците, няма да те мисля за луда, а просто ще те спукат от ебавки, подготви се за безброй подмятания за конюшни и безразборене секс, а и също ще ти кажат, че са чели, че жените които четат любовни романи правят два пъти повече секс от другите (де да беше тъй), за тва на тъмно вкъщи, аз лично се крия защото преди годинка- две доста подигравки отнесох. Най-големия ми проблем е като идват приятели вкъщи, добре че не са особено четящи за да се интересуват какви книги има на секцията ми, аз например като вляза в чужда къща, първото което правя е да разуча етажерките с книги. Не ме разбирайте погрешно, не че се срамувам, но просто в един момент ти писва да се оправдаваш пред хора които даже не владеят четенето достатъчно добре, но те обсъждат пред доста хора каква си мръсница.

Та ново въпросче от госпожичка любопитка, как се справяте с негативното отношение към романите, аз трябва да се боря с него дори вкъщи, сестра ми просто ме съсипва (нарича ме "незадоволена стара мома" а аз съм само на 20 :eek: ) Защо мислите толкова много се отричат този тип книги, защо всички се вторачват в двете интимни сцени, никой не се интересува от приятния и лек сюжет, нито от това колко е популярен жанра в чужбина(щом продължават да се издават все нови и нови автори), това отношение само в нашата китна родина ли е или и навън е така, с какви впечатления сте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тихи бъркам, но имаше стихчета и песнички от този род:  "Живял един млад мъж от Лайм с три съпруги на веднъж Когато го попитали:"Защо пък с три?" той отвърнал:"С една е абсурдно! а двуженството, сър, е престъпление!"  Да ама съм се омешала малко....тва беше свързано с котките, а не че тя си изкарва така паритЕ! Мерси, че ме поправи!Грешка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...