Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 5

Препоръчан отговор

• Отговори 2,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

============================================================ Windows 7 system requirements: ============================================================ CPU: Minimum: 800 MHz 32-bit (x86) o

Пробвайте да почистите старите и счупени кодеци с помощта на K-lite Tweak Tool. Останалите можете да видите и изтриете ръчно с помощта на Autoruns => секцията Codecs   Друго за което се сещам е, че

Не мога да се стърпя и ще кажа. Да живее Windows  7 още дълги години!

Публикувани изображения

============================================================

Windows 7 system requirements:

CPU:

Minimum: 800 MHz 32-bit (x86) or 64-bit (x64) cpu

Recomended: 1 GHz 32-bit (x86) или 64-bit (x64)

Ram:

Minimum: 512 MB System memory

Recomended: 1GB System memory

VGA:

Minimum: SVGA (800x600)

Recomended: 128MB, DirectX 9 Video card with a WDDM driver, Pixel Shader 2.0 and 32bpp

HDD:

Minimum: 20GB HDD with at least 10GB of free disk space.

Recomended: 40GB HDD with 15GB of free disk space.

DVD/CD ROM drive

DirectX 9.0c Sound card

Internet Connection

Windows Upgrade Advisor 2.0

DRIVERS:

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение

Включване и изключване на User Acount Control:

Control Panel > All Control Panel Items > User Acounts > Change User Acount Control settings > Посредством плъзгача избирате желаната настройка

Фонетична подредба на клавиатурата като при ХР: Включена е в системата под името Phonetic Traditional

Инсталиране и използване на две операционни системи (windows 98...Vista & Windows 7

1- Инсталирате по-ранната версия на операционна система Windows (98...Vista)

2- Инсталирате Windows 7

Windows 7/Windows Vista престава да се зарежда след инсталиране на по-ранна версия на операционната система Windows в конфигурация с две операционни системи на един компютър:

http://support.microsoft.com/kb/919529

http://support.microsoft.com/kb/555852

Windows Vista/WIndows 7 & Windows XP dual boot упътване

Във Форума има достатъчно теми по въпроса, така че ако горните предложения не Ви задоволяват винаги можете да потърсите други, както и в Интернет

BS player - има звук, няма картина:

Отваряте програмата > options > preferences > video > video rendering > и променяте rendering mode на Internal renderer DirectDraw surface

Включване / Изключване на Hibernate:

Start->RUN (или Windows бутона + R ) ->>пишем Cmd

в Command Prompt пишем:

powercfg -H OFF за изключване

powercfg -H ON за включване

Работещ гаджет за времето като вградения в 7:

EN

BG

Разглеждане на анимирани GIF в Windows 7

в тази версия на Windows вграденото приложение за разглеждане на графични изображения Windows Picture And Fax Viewer е заменено от Windows Photo Gallery, и то не предлага подобна функционалност. За това GIF са зададени да бъдат отваряни с IE. Ако желаете можете да използвате външни програми като например

IrfanView, Picasa, XnView и още куп безплатни и платени програми

Ако поради някакъв проблем ви излизат неприятни ERROR съобщения и прозорци, и не можете сами да решите проблема

Oткрих една много полезна функция в Windows 7, учудващо приятна и полезна за сисадмини и спешна помощ.

Особено полезна ако поради някакъв проблем ви излизат неприятни ERROR съобщения и прозорци, и не можете сами да решите проблема.

Отваряте старт менюто

в търсачката пишете - Problem Steps Recorder

Стартирате приложението

Повтаряте всички стъпки, които са довели до появата на дадения проблем при вас

Спирате записа

Програмата ще ви попита за името на записания файл, който в случая е в .zip формат и съдържа един .mht файл с нещо уникално по рода си, а именно:

Всичко, което сте правили от началото на записа до края с подробни скрииншотове и обяснения към тях в писмен вид на всяка една стъпка и кликване на клавиатурата.

Този файл може да се изпрати за обследване на Microsoft, приятел, системният ви администратор или на всеки, който смятате, че може да ви помогне в решаването на проблема.

В общи линии е това, но ако си поиграете малко с програмата, ще разберете, че е страшно ценна и може да помогне в много трудни ситуации.

Как да видим до кога е валиден Windows 7:

отваряш CMD и пишеш slmgr.vbs -dlv, ентър и изчакваш малко

Как да стартираме автоматично интернет конекцията си (PPPoE):

@echo off
set conn="Интернет" (:: Името на вашата връзка към интернет)
set login="името ви" (:: Вашето име за свързване с интернет)
set pass="паролата ви" (:: Вашата парола за включване в интернет)
rasdial %conn% %login% %pass%
exit

а удобство можете да го сложиш в start>all programs>start up (по този начин ще се стартира автоматично при стартиране на Windows)

за да стане по-ясно един примерен вариант:

@echo off

set conn=PPPoE

set login=user

set pass=1234

rasdial %conn% %login% %pass%

exit

и запазвте като connect.bat

Класическо старт меню

"Error Code 5 - can not boot from disk" и как да се справим с него

Смяна на езика на ОС:

Подобна функционалност предлагат версиите Enterprise & Ultimate, достъпна чрез Windows Update

за всички останали можете да използвате Vistalizator, с уточнението че подобно действие може да доведе до отчитане на операционната Ви система като пиратска (о.О)

в сайта също така ще намерите и LIP & MUI пакетите

Изчезнал Language bar: Start -> All Programs -> Command Prompt -> ctfmon.exe

Скриване на Gadgets при клавишна комбинация Winkey+D или използване на бутон show desctop

ако прецените че съм изпуснал важна и необходима информация, критики и т.н. на ЛС

Източник©®: Bosscho

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
  • Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой има ли като моя проблем, значи като си пусна някоя игра дали в фейсбук, онлайн или инсталирана и след около 15 минути компютъра ми си изключи сам все едно е спрял тока? Много моля ако някой знае как да си го оправя да каже. Благодаря предварително! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен ми прилича на прегряване какви са температурите?

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

време е да почистите хубаво вътрешността на кутията и понеже това сигурно няма да помогне то е почти сигурно че е време за сервиз и смяна на термопастата на процесора Ви

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, пускам преди време компютъра и гледам, в System 3GB USable, викам, ае хубаво, ще го оправям някой път. Пускам преди малко гледам 1,75GB Usable, ама вече много влачи и не мога, да го карам, така, тей, че някакво решение.

post-230289-0-65225700-1296653823_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да попитам един "леко" тъп въпрос за Уин 7 Ултимейт! Възможно ли е при него да се сложат 2 различни тапета, както е на ХР-то? Благодаря !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Искам да си закупя лицензиран Windows 7 и моля за съвет.На повечето места предлагат но при условие че закупиш компютър или просто компа да е нов.Моля ако трябва пишете ми на лично съобщение. Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, пускам преди време компютъра и гледам, в System 3GB USable, викам, ае хубаво, ще го оправям някой път. Пускам преди малко гледам 1,75GB Usable, ама вече много влачи и не мога, да го карам, така, тей, че някакво решение.

тест на рамта

чисто ли е копието?

Искам да попитам един "леко" тъп въпрос за Уин 7 Ултимейт! Възможно ли е при него да се сложат 2 различни тапета, както е на ХР-то? Благодаря !

да, от Personalize > Desctop Background можете да избетрете папка с нкк тапета, да зададете време за смяна и позиция спрямо екрана

Здравейте.Искам да си закупя лицензиран Windows 7 и моля за съвет.На повечето места предлагат но при условие че закупиш компютър или просто компа да е нов.Моля ако трябва пишете ми на лично съобщение.

Благодаря!

продукт необвързан със закупуването на hardware можете да намеритев в електронния магазин на калдата.ком: http://www.bomba.bg/softuer/microsoft/microsoft-windows7-home-premium-32-64-bit-english-retail-dvd.html
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, от Personalize > Desctop Background можете да избетрете папка с нкк тапета, да зададете време за смяна и позиция спрямо екрана

Това го знам, но не ми върши работа! В ХР-то имаше опция през ИЕ да сложиш 2-ри тапет, като може да ги орезмеряваш! Ето тази опция ме интересува:

Публикувано изображение

През ИЕ (браузера) не може да се сложи, нямам такава опция! Интересува ме, дали е от версията на ИЕ или от Уиндоуса!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо когато натисна бутона "show desktop" ми се скриват всички притурки? Когато задържа мишката "peek a desktop" си се показват.

Ако си инсталирал IE9, го деинсталирай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тест на рамта

чисто ли е копието?

В какъв смисъл дали е чисто копието?

Не е "легален" windows, но си е лицензиран и всичко.

Другото, което е("образа" не съдържа в себе си други версии освен Ultimate. Нищо друго не е променяно или премахвано.") Копието си е напълно чисто, без никакви доработки и т.н ако това имаш предвид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го знам, но не ми върши работа! В ХР-то имаше опция през ИЕ да сложиш 2-ри тапет, като може да ги орезмеряваш! Ето тази опция ме интересува:

Публикувано изображение

През ИЕ (браузера) не може да се сложи, нямам такава опция! Интересува ме, дали е от версията на ИЕ или от Уиндоуса!

Тази опция (достъпна след разрешаване на Active Desktop под XP) е била премахната от Windows Vista/Windows 7 от съображения за сисгурност.

Евентуално може да използваш този gadget : http://gallery.live....59-d3f58cc11155

Редактирано от Ken (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднъж инcталиран лицензен Windows 7 може ли отново да се преинсталира на същият компютър?

Редактирано от ivanhoe72 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не би трябвало да има причина да не може необходим Ви е инсталационният диск с ключ за съответния Windows 7 или дял за възстановяване (какъвто имат повечето лаптопи с предварително инсталирана Windows 7 OS

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не би трябвало да има причина да не може

необходим Ви е инсталационният диск с ключ за съответния Windows 7 ...

Здравейте, Титулуван Забележчик/Забележкаджия !

Надявам се, че можете да отговорите на следния въпрос:

има ли ограничение за брой онлайн активации на Windows със съответен продуктов ключ от стикера на лаптоп?

Независимо, че този ключ се обвързва с конкретния хардуер, някъде прочетох, че са позволени до 4 онлайн активации на Windows 7 с един продуктов ключ.

Предварително БЛАГОДАРЯ !

Не точно по темата...

Преди няколко години купих лаптоп с Windows Vista Business. Исках да си направя чиста инсталация без излишните (за мен) програми, които не ползвам, а само заемат място и стартират ненужни сервизи. Обадих се по телефона на Microsoft, за да ме консултират по въпроса. От там, след 15-20 мин. разговор (искаха данни за име, адрес, модел на лаптопа, продуктов номер и др.), "компетентно" ми обясниха, че ключът е само за конкретния хардуер и т.к. съм го променил (с допълнителна плочка памет и нов хард диск), вероятно няма да се активира. Предложиха ми, за по-сигурно, да си закупя нов лиценз. Ако искам дори за Vista Ultimate :):mad::eek:

Реших си проблема с Activation Backup & Restore for OEM Windows Vista, като със старите активационни файлове активирах новата инсталация (олекотена с vLite и то на български език). Процесът протича за 1/2 мин. и то офлайн!!! :)

И т.к. темата е за Windows 7, искам да споделя своя скромен (от 2-3 мес.) опит по въпроса с тази ОС.

Веднъж инcталиран лицензен Windows 7 може ли отново да се преинсталира на същият компютър?

Може да се приложи следното, за извличане на активационните файлове от инcталиран Windows 7 и офлайн активиране на нов:

(мой превод)

1. Копирайте и запазете като резервно копие от текущия Windows 7 следните файлове, свързани с активирането, на външен носител като USB flash drive или преносим твърд диск:

C:\Windows\ServiceProfiles\NetWorkService\AppData\Roaming\Microsoft\SoftwareProtectionPlatform файл "Tokens.dat"

и

C:\Windows\System32\spp\tokens\pkeyconfig файл "pkeyconfig.xrm-ms"

------------------------------------------------------------------

Забележка: За 64-битова (x64) OS,

C:\Windows\SysWOW64\spp\tokens\pkeyconfig файл "pkeyconfig.xrm-ms"

2. Преинсталирайте Windows 7. Когато инсталационната програма подсказва за продуктов ключ, оставете го празно (не въвеждайте нищо).

Възвръщане активирането и запис на продуктовия ключ се използва за активиране на новия Windows 7 след инсталиране.

3. В новата Windows 7 операционна система, спрете 'Software Protection Service' на "Services.msc" със следната команда:

Меню 'СТАРТ' -> 'Изпълнение' или "Win+R" (RUN от command prompt):

net stop sppsvc

4. Отидете до следната папка:

C:\Windows\System32\spp\tokens\pkeyconfig\

------------------------------------------------------------------

Забележка: В 64-битова (x64) операционна система, за извършване на дейността и в папка:

C:\Windows\SysWOW64\spp\tokens\pkeyconfig\

5. Задайте разрешения на потребител за пълен контрол на файл:

"pkeyconfig.xrm-ms"

6. Изтривате оригиналния по подразбиране "pkeyconfig.xrm-ms" файл, и го заменяте с резервното копие.

7. Отидете до следната папка:

C:\Windows\ServiceProfiles\NetWorkService\ AppData\Roaming\Microsoft\SoftwarePlatform\

8. Задайте разрешения на потребител за пълен контрол на файл:

"tokens.dat"

9. Изтривате оригиналния по подразбиране "tokens.dat" файл, и го заменяте с резервното копие.

10. Рестартирайте 'Software Protection Service' на "Services.msc" или със следната команда (RUN от command prompt):

net start sppsvc

11. Регистрирайте продуктовия ключ за Windows 7 със следната команда (RUN от command prompt):

slmgr.vbs -ipk xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

Заменете XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX с действителния продуктов ключ, който сте закупили с лаптопа.

Windows ще се активира незабавно офлайн.

12. За да проверите статуса на активация, използвайте следните команди (RUN от command prompt):

slmgr.vbs -dlv

slmgr.vbs -dli

slmgr.vbs -ato

13. Няма фатално 13 :wors:

+++++++++++++++++++++++++++++++++

Единствени условия са изпълнение на горното са същата машина и същото издание на Windows 7. :)

Горното го приложих на моя лаптоп с ОС Windows 7 Home Premium x64.

Активирането офлайн по този метод се осъществява за 1-2 мин. :wors:

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/cc137104.aspx

броя разрешени активации зависи от вида на закупения лиценз

изхожда се от презумпцията че потребителят не си преинсталира компютъра през 3 месеца (каквато всъщност е реалата практика на някои потребители.... о.О)

и тъй като ivanhoe72 не е дал по-подробна информация, няма как да сме сигурни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лицензът предстои да си го закупя ... той не е за нов компютър както се подразбира.И за това питам дали е възможно ако се наложи след няколко месеца пак да си го инсталирам/преинсталирам/.До сега не съм ползвал легален Windows но ми писна от кракове активатори и т.н.

Благодаря на nahalnik за подробното описание но няма да се справя по този начин ако ми се наложи.Единствено искам да знам дали е възможна повторна инсталация.Дори и да не може аз пак ще си го закупя!

Редактирано от ivanhoe72 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/cc137104.aspx

броя разрешени активации зависи от вида на закупения лиценз

изхожда се от презумпцията че потребителят не си преинсталира компютъра през 3 месеца (каквато всъщност е реалата практика на някои потребители.... о.О)

...

Благодаря! :ph34r: За съжаление не намерих точния отговор, но няма значение.

Аз не преинсталирам (ползвам Norton Ghost), а експериментирам с нови инсталации (по някога по 3 на ден). :cool:

Лицензът предстои да си го закупя ... той не е за нов компютър както се подразбира.И за това питам дали е възможно ако се наложи след няколко месеца пак да си го инсталирам/преинсталирам/.До сега не съм ползвал легален Windows но ми писна от кракове активатори и т.н.

Благодаря на nahalnik за подробното описание но няма да се справя по този начин ако ми се наложи.Единствено искам да знам дали е възможна повторна инсталация.Дори и да не може аз пак ще си го закупя!

Само да добавя детайли към

Единствени условия са изпълнение на горното са същата машина и същото издание на Windows 7.

Горното го приложих на моя лаптоп с ОС Windows 7 Home Premium x64.

Активирането офлайн по този метод се осъществява за 1-2 мин.

По време на инсталиране на Windows 7 Home Premium x64, въведох ключа от стикера на лаптопа.

След като стартира системата, го свързах с Интернет и кликнах на активиране сега.

Излезе съобщение, че ключът е невалиден :) и предложение да закупя нов ключ онлайн! :speak:

Кликнах за въвеждане на нов продуктов ключ и написах същия, т.к. нямам друг редовен. :mad:

(не, че няма други начини за активиране)

След 2-3 мин. излезе съобщение, че Windows е активиран успешно!!! :wub:

Именно от тази инсталация извлякох активационните файлове по горния способ и активирах успешно друга ЧИСТА ИНСТАЛАЦИЯ на Windows 7 Home Premium x64. :clap:

Предстои да изпробвам в близките дни активиране със същите активационни файлове на Windows 7 SP1 Home Premium x64. Би трябвало да се получи без проблеми. :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за ОЕМ мисля че няма ограничения разбора се с уговорката, че говорим за лаптоп без промени в хардуерната конфигурация

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да направя така, че да превключвам с "Crt" + "Alt" само езиците, които искам понеже имам 3 клавиатурни подредби е малко дразнещо да щракам клавишната комбинация, до желаната подредба. В настройките на клавиатурата има възможност да се зададе обща комбинация за превключване на езиците, но индивидуални настройки не видях да има. Благодаря! P.S. Намерих ги.;-) Но е адски неудобно трябва да се задава за всяка подредба, отделна комбинация, а главната която превключва между езиците, пак избира всички езици. Май няма възможност да стане така, както на мен ми се иска. Решението май пак си остава едно - избор чрез "мишката" от таскбара.

Редактирано от viiipeer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Сега забелязах, че в Event Viewer-a, всеки ден при стартиране на компютъра ми се появяват 3 грешки. На какво може да се дължи това ?

post-157251-0-22996000-1297435441_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ninov
      здравейте закупих от германия компютър с windows  10 ъпдейтван от windows 7. но на немски сега искам да го инсталирам на български мога ли директно да  кача windows 10 Компютъра е с оригинален windows 7 ключ прочетох че ако директно инсталирам windows 10 мога да загубя електрония ключ
    • от Refoll
      В момента лаптопа ми е с 10-ка и има ли вариант да добавя и 7-ца без да скапя всичко понеже гледам и чета, че първо се инсталира по-старата версия и след това по-новата ?
    • от rabotlivko
      Здравейте приятели, 
       С преинсталиран уиндоус съм и машината ми работеше перфектно, но уви... Последните два дни забелязвам, че машината става бавна. Отворих таск мениджъра и видях. че explorer.exe ми взима 6гб от рамта?
      Някой да се е сблъсквал със такъв проблем? 

Предварително Ви благодаря!
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер колеги !!! От няколко дни имам един много странен проблем който преди НИКОГА не ми се е случвал и незнам вече към кой да се обърна за помощ,защото не ги разбирам много проблема може да е от от дънната платка от захранването видеокартата или някоя плочка рам да прави проблеми !!! Но нека да не гадая а да ви споделя проблема и се надявам някой от вас да може да помогне !!! Проблема започна когато чаках да ме пусне в игра на League докато бях в Loading Screen екрана стана черен компа заби рестартирах го след като зареди ми излезе прозорец с надпис :
      Сигнатура на проблем:
        Име на проблемно събитие:    BlueScreen
        Версия на ОС:    6.1.7601.2.1.0.256.1
        ИД на езикова променлива:    1026
      Допълнителна информация за проблема:
        BCCode:    124
        BCP1:    0000000000000000
        BCP2:    FFFFFA8004CF98F8
        BCP3:    0000000000000000
        BCP4:    0000000000000000
        OS Version:    6_1_7601
        Service Pack:    1_0
        Product:    256_1
      Файлове, които помагат проблемът да бъде описан:
        C:\Windows\Minidump\102018-17531-01.dmp
        C:\Users\COMPUTER\AppData\Local\Temp\WER-41546-0.sysdata.xml
      Прочетете нашата декларация за поверителност онлайн:
        http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0402
      Ако онлайн декларацията за поверителност не е налична, прочетете офлайн версията на декларацията ни за поверителност:
        C:\Windows\system32\bg-BG\erofflps.txt
      А когато отворих Event Viewer в графата на Errors имаше един BugCheck Event 1001 който изглеждаше така :
      Компютърът е рестартиран от проверка за грешки. Проверката е: 0x00000124 (0x0000000000000000, 0xfffffa8004d598f8, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000). Разтоварването е записано в: C:\Windows\Minidump\102018-18375-01.dmp. ИД на доклада: 102018-18375-01.
      И 4  Event ID 18 WHEA Logger които изглеждаха така :
      A fatal hardware error has occurred.
      Reported by component: Processor Core
      Error Source: Machine Check Exception
      Error Type: Bus/Interconnect Error
      Processor ID: 0
      Processor ID: 1
      Processor ID: 2
      Processor ID: 3
      Проверих температурите на процесор/видеокарта/харддиск всичко си е ОК с тях Снощи направих system restore и след това всичко си беше наред цяла вечер не ми е правило проблем но днес същата работа когато отворя браузера или клиента на League екрана става черен и след рестарт ми дава прозорец с надпис :
      Windows се възстанови от неочаквано затваряне и отдолу следното :
      Сигнатура на проблем:
        Име на проблемно събитие:    BlueScreen
        Версия на ОС:    6.1.7601.2.1.0.256.1
        ИД на езикова променлива:    1026
      Допълнителна информация за проблема:
        BCCode:    124
        BCP1:    0000000000000000
        BCP2:    FFFFFA8004CF98F8
        BCP3:    0000000000000000
        BCP4:    0000000000000000
        OS Version:    6_1_7601
        Service Pack:    1_0
        Product:    256_1
      Файлове, които помагат проблемът да бъде описан:
        C:\Windows\Minidump\102018-17531-01.dmp
        C:\Users\COMPUTER\AppData\Local\Temp\WER-41546-0.sysdata.xml
      Прочетете нашата декларация за поверителност онлайн:
        http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0402
      Ако онлайн декларацията за поверителност не е налична, прочетете офлайн версията на декларацията ни за поверителност:
        C:\Windows\system32\bg-BG\erofflps.txt
      ето и частите на системата ако е нужно да се знае : Windows 7 64bit SP 1
      Процесор : Процесор
          Intel Xeon E5420 @ 2.50GHz  
      Оперативна памет
          4,00ГБ Двуканална-канална DDR2 @ 403 MHz 
      Дънна платка
          BIOSTAR Group G31-M7 TE
       Графика
      1024 MB ATI Radeon HD 4600 Series (Gigabyte) HD4670
      Storage
          232GB Western Digital WDC WD2500JD-55HBC0 ATA Device (SATA)
      Силно се надявам проблема да не е сериозен и да не се налага подмяна на някой компонент,защото в момента нямам финансовата възможност
      P.S. - Незнам дали тази вечер отново ще мога да вляза да отговоря на въпросите ви понеже този проблем с черен екран започна да го прави и когато вляза в браузера Ако не стане от компа ще пиша от телефона !!! Мерси Предварително на всички които ми помогнаха да реша проблема !!!

• от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване