Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Това е мод разбира се :) Да ви се похваля направих си фирма 'EuroTrans 99' имам 10 шофьора, които доста работят :) 18 level

Това е мод разбира се :) Да ви се похваля направих си фирма 'EuroTrans 99' имам 10 шофьора, които доста работят :) 18 level

приятели някой да знае от къде мога да си купя играта и да я има изобщо в страната

нещо не мога да я намеря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

В новия ъпдейт има превод и на български език  :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В новия ъпдейт има превод и на български език  :P

Да, върви много добре, но как мога да направя непрекъснато да е ден, защото като стане 20:30 и нищо не се вижда дори и със запалени светлини ?

Благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, върви много добре, но как мога да направя непрекъснато да е ден, защото като стане 20:30 и нищо не се вижда дори и със запалени светлини ?

Благодаря

Еми тунинговай си камиона и сложи отгоре светлини :) 

Много нови аксесоари за всички камиони

Ето го и така чаканият от някой хора мод за табелата TIR освен нея мода добавя изключително много работи, но за да ги имате тях ще трябва да се лишите от огромните ролбари.

Публикувано изображение

http://search.data.bg/ready/7ea62f7779ef5c2f06d8447b9ec1b4a4

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карал съм всички без ивеко.. най доволен съм от Scania,Man,Mercdes-Benz :) прецени си сам.. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
приятели някой да знае от къде мога да си купя играта и да я има изобщо в страната нещо не мога да я намеря

Наскоро им писах на SCS Software в Twitter да ги питам кога най-накрая ще излезе играта в Steam и отговорът им беше, че най-накрая са свършили работата която се изисква от тях (като цяло документация и бумащини). Сега топката е в полето на Valve и екипа на Steam. Надявам да ускорят нещата малко и да я пуснат по-скоро заедно с доста Ачийвмънти. :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте!Някои можели да ми обесни някои супер лесен на4ин да си изтегля играта защото наистина не съм много на ти сас тея работи, :( инсталацията лесна ли е ок благодаря ви предварително незнам дали има зна4ение но съм сас лаптоп и не е много нов,,,е не зе мен е тегля а за синът ми  :)  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!Някои можели да ми обесни някои супер лесен на4ин да си изтегля играта защото наистина не съм много на ти сас тея работи, :( инсталацията лесна ли е ок благодаря ви предварително незнам дали има зна4ение но съм сас лаптоп и не е много нов,,,е не зе мен е тегля а за синът ми  :)  :)

Най-лесният начин да играеш играта е като я свалиш от тракер. Инсталацията е елементарна и бърза.

Въпреки това ти препоръчвам ако имаш възможност да отделиш 50-60 лева и да си закупиш оригинала. Вече я има налична в Steam на цена около 54 лева (до 23-ти януари е на промоция -10%). Пиратските копия не винаги са най-доброто решение да играеш дадена игра. В случая с SCS Software, те не са огромно студио като EA, че да си кажеш "що да не ги ограбя - те са богати". SCS са малко студио с ограничен бюджет, но въпреки това правят невероятни игри и за разлика от другите студиа, се вслушват с своите почитатели и фенове. Именно затова ти препоръчвам пробвай играта от някой торент тракер, и ако наистина ти харесва си я купи. Тези разработчици го заслужават.

Играта има превод на български (за което могат да се похвалят много малко игри), и от това което разбрах от екипа в бъдеще ще добавят още и още държави и градове към играта (да се надяваме и България).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам проблем с графиката. Значи стана нещо след инсталацията на FIFA 2007, графиката на ETS 2 се развали и не иска да се оправи. Пробвах какво ли не в настройките, но нейска. Дейнсталирах FiFa, преинсталирах и ETS 2, но пак е така. Как да оправя проблема

Графиката преди (първа снимка)

Графиката след (Втора снимка).

Моля ако някой може да снима какви са ми настройките да пробвам с тях.

Благодаря

post-307720-0-50460700-1359116418_thumb.

post-307720-0-30222200-1359116694_thumb.

Редактирано от DD-WRT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос за да си update гаража какво трябва да направиш да си по висок левел ли ? Нали за да може да си купя хора и камиони и да работят за мен ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

180 000 (по подразбиране) и клик върху бутончето..... G (отваря менюто с всички гаражи) и от там вече си избирате кой гараж да ъпгрейднете - максимума е 5 шофьора+камионите им за гараж, по следния начин: малък гараж - 3, голям - 5

всички гаражи в играта са малки (включително този с който стартирате, както и всички които ще купите след това), като цената им е 100 000 (по подразбиране)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ми трябват 180 000 $ За да си направя сегашния ми гараж, който стартирам да го направя по-голям и съответно да купя камиони и хора? :)  Имам още 1 въпрос. Този мод https://www.facebook.com/photo.php?fbid=440434399348809&set=a.403672063025043.92796.402656326459950&type=1&theater ОТ къде да си го сваля и къде точно да го сложа, че да ми тръгне. Благодаря предварително.

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

180 000 е само гаража - без камиони и хора. Аз затова събирам около 6-700 000 и купувам всичко наведнъж за всяка покупка/ъпгрейд

а този мод няма от къде да се свали, освен, разбира се, ако не познаваш лично автора

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

180 000 е само гаража - без камиони и хора. Аз затова събирам около 6-700 000 и купувам всичко наведнъж за всяка покупка/ъпгрейд

а този мод няма от къде да се свали, освен, разбира се, ако не познаваш лично автора

Ахам, но защо като изтегля кредит от 400 000 и аз имам към 50 00 не ми дава да update гаража влизам там, но всичко ми е заключено с катинар и само аз съм там?? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре купих си гараж още един камион и човек всичко нагласих, но как да го накарам да работи за мен в смисъл да кара ремаркета или той автоматично си почва?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом имаш шофьор с камион, от там нататък всичко е автоматично

и си сложи това: http://ets2.lt/en/drivers-always-return-with-a-cargo/ че иначе може да е изнервящо след 5-ия празен обратен курс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом имаш шофьор с камион, от там нататък всичко е автоматично

и си сложи това: http://ets2.lt/en/drivers-always-return-with-a-cargo/ че иначе може да е изнервящо след 5-ия празен обратен курс

Къде да го слагам в коя папка при модовете ли? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите документи > Euro Truck Simulator 2 > Mod надявам се да си разбрал .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите документи > Euro Truck Simulator 2 > Mod надявам се да си разбрал .

Да,да аз не се съобразих, че в папката имало файл и там пише. Благодаря ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този работи при мен отлично неми го иска постоя но, някои можели да ми каже от къде да си изтегля bg patch за езика ако може линк. :)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този работи при мен отлично неми го иска постоя но, някои можели да ми каже от къде да си изтегля bg patch за езика ако може линк. :)

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива. 

За бг пача от тук  :) Изтегли това  Patch from any older version to 1.2.5.1 (192 MB)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване