Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

от версия 1.3.1 нататък създаването на нов профил (а дори и в стария) има възможност да се избира кои модове да се заредят

като на сейф с модове това може да е фатално и играта да крашне, ако модът е жизнено необходим

пример: модът за Mercedes Benz MP IV с които карам аз

Добре,мерси,аз го оправих.Направих един нов акаунт и там си инсталирах Euro Truck Simulator 2,и нали като си направиш нов акаунт излизат и нови "Моите Документи",така там се направи папка на играта и просто си добавих сейфа.Мерси все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем, значи свалям един мод (карта) , слагам го в етс 2 , но когато пусна играта влизам си в профила избирам го и почва да зарежда, и после ме изхвърля пак да си вляза на ново в профила и така е всеки път. Играта я играя от два дни много, много не разбирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мода сигурно е бъгав или някой път се дават отметки само на някой части от мода. Както при мен изтеглих си камион ЛИАЗ и дадах отметки на 2те части от мода и ми се бъгна, но като махнат 2рата част камиона ми са оправи и си го карам, даже вдигнах 150км/ч по магистралата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Я дай линк

Извинявам се за забавянето с отговора, просто изключих... Аз лично свалям модове от ТУК или ТУК. :) Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от както е излязла играта нали се сещаш колко модове са пуснати в двата сайта, особено първия линк към конкретния мод искам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен най-стабилния камион е Volvo :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да накарам, другия си шофьор да прави курсове? за 2 дни прави по един курс.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от както е излязла играта нали се сещаш колко модове са пуснати в двата сайта, особено първия линк към конкретния мод искам

Аз проблемът за, който споменах преди това си го реших. Оказа се, че е трябвало още в самото начало, където си избирам профила (сейфа) да активирам модовете, а аз това не го знаех и си мислех, че е достатъчно само, че съм ги копитал в папка mod. Колкото до сайтовете, чисто информативно ги постнах. ;) Някой ще ми обясни ли как да си добавя радио станции, напр. български в играта? Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модовете не се слагат в папката 'модс', а в 'мод'' !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви за Бг радиота http://bgtrucker.bul...не ограничитела Слагате това http://dox.abv.bg/fi...dw?a=6780b70f46 в Documents-Euro Truck Simulator 2-mod (Разархивирано) и вече ще можете да дигате над 90 км/ч

Пише ми, че не съществува такъв файл. Ще може ли да ми го дадеш по някакъв начин.  :)  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише ми, че не съществува такъв файл. Ще може ли да ми го дадеш по някакъв начин.  :)  :)

ets2_no_speed_limit.scs (10 KB)
https://mega.co.nz/#!2F9FCASJ!CibLq1oolGar1UhkyMNkAE_LFktyERDXuTtP5oiyHVo
Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирайте си някоя от новите версий на играта и в опцийте има за махане на спеед лимита, дигал съм 150 км/ч с камиона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф стана голямо мазало, имам гориво за 290км. а ми остават 210км. до адреса за доставка на товара. Проблема е, че камиона се включи в някъв режим за спестяване на гориво и сега се движа с 40-45км/ч, а бензиностанцията е към града в който трябва да отида. Има ли такъв мод който маха този режим ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам три въпроса: 1. Защо парите от другите трима шофьори, не ми се отчитат а само на единя ми отчита по някакви си 2000 евро? 2. Мога ли да определям аз курсовете, които шофьорите ми правят. (правя по един курс за 800 евро.? а вече са 5 левъл).? 3. Мога ли да махна лимита на скоростта? (Свалих тази версия на еуро трък: "http://zamunda.net/details.php?id=327145").

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам три въпроса:

..................

..................

3. Мога ли да махна лимита на скоростта?

Изтеглете файла и го копирайте в папка mod. Не забравяйте да го активарате по време на избиране на сейфа/профила. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете файла и го копирайте в папка mod. Не забравяйте да го активарате по време на избиране на сейфа/профила. :)

Дава ми грешка.? Ако инсталирам по-нова версия сейф/а , ще ми се запазили с шофьорите всичко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава ми грешка.? Ако инсталирам по-нова версия сейф/а , ще ми се запазили с шофьорите всичко?

Да, ще се запаси, за тази цел си копирайте папката от C:UsersПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕDocumentsEuro Truck Simulator 2profilesxxxxxxx. Аз до сега така смених 2 версии (от по-стара към по-нова) и продължавам да си играя с стария сейф.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще се запаси, за тази цел си копирайте папката от C:UsersПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕDocumentsEuro Truck Simulator 2profilesxxxxxxx. Аз до сега така смених 2 версии (от по-стара към по-нова) и продължавам да си играя с стария сейф.

А коя версия да изтегля, която няма ограничител на скоростт/а? сложих този мод, но когато вдигна над 110 км./ч. волана едвам, едвам ми се върти? Ако е възможно, да ми дадеш линк към по-новата версия на лични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, абе не знам проблем ли е, обаче ми е интересно и реших да ви питам. На два-три пъти гледам вече, като взема ремаркето, карам си по пътя, следя си GPS-а, карам нормално и изведнъж ремаркето ми изчезва, въобще целия курс ми пропада без каквато и да е информация нито ми прави проблем, нито нищо. Играя с последната версия - 1.4 мисля беше и играя с готов сейф с доста развита игра, купени гаражи, наети шофьори с доста пари в сметката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прочетете третия пост на предната страница

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИГРАТА Е УНИКАЛНА ЗАКУПИХ СИ Я ОТ МАЛЪК ИГРАЯ ПОРЕДИЦАТА ОСВЕН ТОВА НОВИЯ ЪПДЕЙТ Е УНИКАЛЕН АКО СИ С КОРМИЛО (900 ГРАДУСА)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от gamerbgs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИГРАТА Е УНИКАЛНА ЗАКУПИХ СИ Я ОТ МАЛЪК ИГРАЯ ПОРЕДИЦАТА ОСВЕН ТОВА НОВИЯ ЪПДЕЙТ Е УНИКАЛЕН АКО СИ С КОРМИЛО (900 ГРАДУСА)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Личи ти, че от малък я играеш... Иначе да, подкрепям това, че с кормило се чувства по-добре не само тази игра, но и симулаторите като цяло. Жалко обаче, че тези джаджи струват една шапка с пари и не са чак толкова удобни за управление при отбрани други игри (Flight Simulator, Train Simulator и т.н.).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...