Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

от версия 1.3.1 нататък създаването на нов профил (а дори и в стария) има възможност да се избира кои модове да се заредят

като на сейф с модове това може да е фатално и играта да крашне, ако модът е жизнено необходим

пример: модът за Mercedes Benz MP IV с които карам аз

Добре,мерси,аз го оправих.Направих един нов акаунт и там си инсталирах Euro Truck Simulator 2,и нали като си направиш нов акаунт излизат и нови "Моите Документи",така там се направи папка на играта и просто си добавих сейфа.Мерси все пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

Имам проблем, значи свалям един мод (карта) , слагам го в етс 2 , но когато пусна играта влизам си в профила избирам го и почва да зарежда, и после ме изхвърля пак да си вляза на ново в профила и така е всеки път. Играта я играя от два дни много, много не разбирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мода сигурно е бъгав или някой път се дават отметки само на някой части от мода. Както при мен изтеглих си камион ЛИАЗ и дадах отметки на 2те части от мода и ми се бъгна, но като махнат 2рата част камиона ми са оправи и си го карам, даже вдигнах 150км/ч по магистралата :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дай линк

Извинявам се за забавянето с отговора, просто изключих... Аз лично свалям модове от ТУК или ТУК. :) Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от както е излязла играта нали се сещаш колко модове са пуснати в двата сайта, особено първия линк към конкретния мод искам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен най-стабилния камион е Volvo :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да накарам, другия си шофьор да прави курсове? за 2 дни прави по един курс.?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от както е излязла играта нали се сещаш колко модове са пуснати в двата сайта, особено първия линк към конкретния мод искам

Аз проблемът за, който споменах преди това си го реших. Оказа се, че е трябвало още в самото начало, където си избирам профила (сейфа) да активирам модовете, а аз това не го знаех и си мислех, че е достатъчно само, че съм ги копитал в папка mod. Колкото до сайтовете, чисто информативно ги постнах. ;) Някой ще ми обясни ли как да си добавя радио станции, напр. български в играта? Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви за Бг радиота http://bgtrucker.bul...не ограничитела Слагате това http://dox.abv.bg/fi...dw?a=6780b70f46 в Documents-Euro Truck Simulator 2-mod (Разархивирано) и вече ще можете да дигате над 90 км/ч

Пише ми, че не съществува такъв файл. Ще може ли да ми го дадеш по някакъв начин.  :)  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише ми, че не съществува такъв файл. Ще може ли да ми го дадеш по някакъв начин.  :)  :)

ets2_no_speed_limit.scs (10 KB)
https://mega.co.nz/#!2F9FCASJ!CibLq1oolGar1UhkyMNkAE_LFktyERDXuTtP5oiyHVo
Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирайте си някоя от новите версий на играта и в опцийте има за махане на спеед лимита, дигал съм 150 км/ч с камиона

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф стана голямо мазало, имам гориво за 290км. а ми остават 210км. до адреса за доставка на товара. Проблема е, че камиона се включи в някъв режим за спестяване на гориво и сега се движа с 40-45км/ч, а бензиностанцията е към града в който трябва да отида. Има ли такъв мод който маха този режим ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам три въпроса: 1. Защо парите от другите трима шофьори, не ми се отчитат а само на единя ми отчита по някакви си 2000 евро? 2. Мога ли да определям аз курсовете, които шофьорите ми правят. (правя по един курс за 800 евро.? а вече са 5 левъл).? 3. Мога ли да махна лимита на скоростта? (Свалих тази версия на еуро трък: "http://zamunda.net/details.php?id=327145").

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам три въпроса:

..................

..................

3. Мога ли да махна лимита на скоростта?

Изтеглете файла и го копирайте в папка mod. Не забравяйте да го активарате по време на избиране на сейфа/профила. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете файла и го копирайте в папка mod. Не забравяйте да го активарате по време на избиране на сейфа/профила. :)

Дава ми грешка.? Ако инсталирам по-нова версия сейф/а , ще ми се запазили с шофьорите всичко?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава ми грешка.? Ако инсталирам по-нова версия сейф/а , ще ми се запазили с шофьорите всичко?

Да, ще се запаси, за тази цел си копирайте папката от C:UsersПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕDocumentsEuro Truck Simulator 2profilesxxxxxxx. Аз до сега така смених 2 версии (от по-стара към по-нова) и продължавам да си играя с стария сейф.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще се запаси, за тази цел си копирайте папката от C:UsersПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕDocumentsEuro Truck Simulator 2profilesxxxxxxx. Аз до сега така смених 2 версии (от по-стара към по-нова) и продължавам да си играя с стария сейф.

А коя версия да изтегля, която няма ограничител на скоростт/а? сложих този мод, но когато вдигна над 110 км./ч. волана едвам, едвам ми се върти? Ако е възможно, да ми дадеш линк към по-новата версия на лични.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, абе не знам проблем ли е, обаче ми е интересно и реших да ви питам. На два-три пъти гледам вече, като взема ремаркето, карам си по пътя, следя си GPS-а, карам нормално и изведнъж ремаркето ми изчезва, въобще целия курс ми пропада без каквато и да е информация нито ми прави проблем, нито нищо. Играя с последната версия - 1.4 мисля беше и играя с готов сейф с доста развита игра, купени гаражи, наети шофьори с доста пари в сметката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИГРАТА Е УНИКАЛНА ЗАКУПИХ СИ Я ОТ МАЛЪК ИГРАЯ ПОРЕДИЦАТА ОСВЕН ТОВА НОВИЯ ЪПДЕЙТ Е УНИКАЛЕН АКО СИ С КОРМИЛО (900 ГРАДУСА)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от gamerbgs (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИГРАТА Е УНИКАЛНА ЗАКУПИХ СИ Я ОТ МАЛЪК ИГРАЯ ПОРЕДИЦАТА ОСВЕН ТОВА НОВИЯ ЪПДЕЙТ Е УНИКАЛЕН АКО СИ С КОРМИЛО (900 ГРАДУСА)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Личи ти, че от малък я играеш... Иначе да, подкрепям това, че с кормило се чувства по-добре не само тази игра, но и симулаторите като цяло. Жалко обаче, че тези джаджи струват една шапка с пари и не са чак толкова удобни за управление при отбрани други игри (Flight Simulator, Train Simulator и т.н.).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване