Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

чийт енджина за пари, мод за скорост + конзола за премахване на полицията и нуждата от спане и си джиткай наволя :D поне аз така направих. само дето става малко тъпо по магистралата с 140 с ремаркето и на някой лек завой се обръщаш :D ето пък както направих днес докато излизах от бензиостанцията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чийт енджина за пари, мод за скорост + конзола за премахване на полицията и нуждата от спане и си джиткай наволя :D поне аз така направих. само дето става малко тъпо по магистралата с 140 с ремаркето и на някой лек завой се обръщаш :D ето пък както направих днес докато излизах от бензиостанцията

моля те не карай срещу мен в насрещното, че ще стане мазало ;)

Знаеш ли как се прави вечно да е ден ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

моля те не карай срещу мен в насрещното, че ще стане мазало ;)

Знаеш ли как се прави вечно да е ден ?

:D както убичам да стоя в насрещното колко коли съм отнасял, а за командата за ден ей сега ще пробвам имам една под ръка и ще ти я постна

с малко налучкване успях да я разбера g_set_time xx f където "хх" е часа примерно 12 g_set_time 12 f

за слънчево време пишеш 

g_set_weather 0 f

Редактирано от yokohama..yms (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вижте в описанието на мода при кой дилър конкретно можете да ги намерите също така някой ги има само физически като влзезеш, но не и ако искаш да го купиш онлайн

В описанието, което е... как да кажа-"подробно", не пише от къде да го закупя. Пробвах при Рено, Волво, Ивеко и онази измислената марка, но ги няма там, въпреки, че 1-2 от камионите, които добавих са от тези марки... Има ли начин да разбера или видя, че въобще присъстват в играта?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дай линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми кажете кой е най-стабилния камион защото като вдигна 90 и при най-малкия завой се преобръщам ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми не карай с 90 аре стегнете се и прочетете заглавието на темата (респективно на играта) темите за симулатори на състезателни автомобили са по-надолу най-малкото физиката на тежкотоварния камион е такава че да не е разумно взимането на завои с 90 км/ч и малко по-сериозно: има значение дали караш с волан или клавиатура/мишка както и чувствителността, но пак казвам - това не е NFS да, възможно е да се кара по магистралата и с 80-90-120, но не като на състезание - винаги трябва да се кара не с 1, ами с 21 на ум аз лично предпочитам mercedes mpIV (това е мод, но физиката е на MP III) само новото ивеко от 1.4.х не съм карал поради липса на време засега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми не карай с 90 аре стегнете се и прочетете заглавието на темата (респективно на играта) темите за симулатори на състезателни автомобили са по-надолу най-малкото физиката на тежкотоварния камион е такава че да не е разумно взимането на завои с 90 км/ч и малко по-сериозно: има значение дали караш с волан или клавиатура/мишка както и чувствителността, но пак казвам - това не е NFS да, възможно е да се кара по магистралата и с 80-90-120, но не като на състезание - винаги трябва да се кара не с 1, ами с 21 на ум аз лично предпочитам mercedes mpIV (това е мод, но физиката е на MP III) само новото ивеко от 1.4.х не съм карал поради липса на време засега

Според теб кое  е най стабилното камионче което си карал ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ман и мерцедес забравих да спомена че всякакви модове за физика също оказват съществено вляние

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми кажете кой е най-стабилния камион защото като вдигна 90 и при най-малкия завой се преобръщам ??

Лично за мен MAN.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ман и мерцедес забравих да спомена че всякакви модове за физика също оказват съществено вляние

Играя без модове. Но според мен Мерцедес не е много стабилен 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми каже как да си подновявам играта .--->Update  ...Защото моята версия е тази от замунда и не е подновявана !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми каже как да си подновявам играта .--->Update  ...Защото моята версия е тази от замунда и не е подновявана !

Редактирай си поста ,че ще отнесеш някой предупреждение има 1 правило за пиратството което трябва да спазваш и да не говориш по темите нищо свързано с него с облаги !

А по въпроса махни тая версия с която си и изтегли новата, би трябвало всичко да ти работи пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да ви питам дали може,ако си направя втори акаунт на компютъра(Windows 7),да играя Euro Truck Simulator 2 без модове.Сега имам играта с модове,но искам да играя и оригиналната.Пробвах да я инсталирам два пъти,но не става,не се прави втора папка в "Моите Документи" и оригиналният ми сейф приема мода на картата.Мислех си,че ако направя втори акаунт ще мога да я инсталирам и да я играя.Кажете ще стане ли?

Редактирано от koko_ronaldo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да ви питам дали може,ако си направя втори акаунт на компютъра(Windows 7),да играя Euro Truck Simulator 2 без модове.Сега имам играта с модове,но искам да играя и оригиналната.Пробвах да я инсталирам два пъти,но не става,не се прави втора папка в "Моите Документи" и оригиналният ми сейф приема мода на картата.Мислех си,че ако направя втори акаунт ще мога да я инсталирам и да я играя.Кажете ще стане ли?

Според мен няма да стане. Акаунтът ти не променя сейфа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен няма да стане. Акаунтът ти не променя сейфа.

Не,аз не искам да променям сейф.Питам дали,ако направя втори акаунт на компютъра,примерно Admin,ще мога да инсталирам и да играя оригиналната игра без модове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги имам следния проблем. Все още съм в началото на играта, купих си камион и ходих до Италия, но след като навлязох в Италия ремаркето което карах за Милано изчезна докато си карам еи така.... карам си по магистралата и без да разбера нищо ремаркето изчезна.... ??? После викам хайде ще отида до Милано ще взема от там ново за Германия и да се прибирам, обаче по пътя пак ми изчезна ремаркето след това.. ???? Нямам никакви модове инсталирани ??? Някой може ли да помогне ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли каза ли някакви хубави карти, да са с тесни улички и т.н. вече ми писна, да карам само по мигистрали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да си сложа един-два камиона, изтеглих и ги сложих при мойте документи/етс2/модс папката но в играта не ги намирам никаде по дилърите на камиони, играта ми е с макс левел пари , опит и т.н версия 1.4.1

Редактирано от yokohama..yms (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да си сложа един-два камиона, изтеглих и ги сложих при мойте документи/етс2/модс папката но в играта не ги намирам никаде по дилърите на камиони, играта ми е с макс левел пари , опит и т.н версия 1.4.1

Още навлизане в играта, в началото където си избираш сейфа (профила), кликаш редактиране (edit), в дясно ще си видиш наличните модове, избери on или там каквото беше, за да ги активираш/ползваш в играта. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още навлизане в играта, в началото където си избираш сейфа (профила), кликаш редактиране (edit), в дясно ще си видиш наличните модове, избери on или там каквото беше, за да ги активираш/ползваш в играта. ;)

Благодаря колега, ако имаш работа към Разград трябва да те почерпя 1 домашна ракия :D:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от версия 1.3.1 нататък създаването на нов профил (а дори и в стария) има възможност да се избира кои модове да се заредят

като на сейф с модове това може да е фатално и играта да крашне, ако модът е жизнено необходим

пример: модът за Mercedes Benz MP IV с които карам аз

Колеги имам следния проблем. Все още съм в началото на играта, купих си камион и ходих до Италия, но след като навлязох в Италия ремаркето което карах за Милано изчезна докато си карам еи така.... карам си по магистралата и без да разбера нищо ремаркето изчезна.... ??? После викам хайде ще отида до Милано ще взема от там ново за Германия и да се прибирам, обаче по пътя пак ми изчезна ремаркето след това.. ???? Нямам никакви модове инсталирани ??? Някой може ли да помогне ?

лош крак

изчакайте по-добър или евентуално 1.5.х

добре де, няма ли най-накрая да дадеш линк към тия модове да видим аджеба кои са, къде са - помолих те още предния път

линк към модификации не противоречи на правилата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете как да накарам шофьора, да вади повече пари? сега на курс изкарва едвам по 600 евро. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...