Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

чийт енджина за пари, мод за скорост + конзола за премахване на полицията и нуждата от спане и си джиткай наволя :D поне аз така направих. само дето става малко тъпо по магистралата с 140 с ремаркето и на някой лек завой се обръщаш :D ето пък както направих днес докато излизах от бензиостанцията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

чийт енджина за пари, мод за скорост + конзола за премахване на полицията и нуждата от спане и си джиткай наволя :D поне аз така направих. само дето става малко тъпо по магистралата с 140 с ремаркето и на някой лек завой се обръщаш :D ето пък както направих днес докато излизах от бензиостанцията

моля те не карай срещу мен в насрещното, че ще стане мазало ;)

Знаеш ли как се прави вечно да е ден ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля те не карай срещу мен в насрещното, че ще стане мазало ;)

Знаеш ли как се прави вечно да е ден ?

:D както убичам да стоя в насрещното колко коли съм отнасял, а за командата за ден ей сега ще пробвам имам една под ръка и ще ти я постна

с малко налучкване успях да я разбера g_set_time xx f където "хх" е часа примерно 12 g_set_time 12 f

за слънчево време пишеш 

g_set_weather 0 f

Редактирано от yokohama..yms (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вижте в описанието на мода при кой дилър конкретно можете да ги намерите също така някой ги има само физически като влзезеш, но не и ако искаш да го купиш онлайн

В описанието, което е... как да кажа-"подробно", не пише от къде да го закупя. Пробвах при Рено, Волво, Ивеко и онази измислената марка, но ги няма там, въпреки, че 1-2 от камионите, които добавих са от тези марки... Има ли начин да разбера или видя, че въобще присъстват в играта?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дай линк

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми не карай с 90 аре стегнете се и прочетете заглавието на темата (респективно на играта) темите за симулатори на състезателни автомобили са по-надолу най-малкото физиката на тежкотоварния камион е такава че да не е разумно взимането на завои с 90 км/ч и малко по-сериозно: има значение дали караш с волан или клавиатура/мишка както и чувствителността, но пак казвам - това не е NFS да, възможно е да се кара по магистралата и с 80-90-120, но не като на състезание - винаги трябва да се кара не с 1, ами с 21 на ум аз лично предпочитам mercedes mpIV (това е мод, но физиката е на MP III) само новото ивеко от 1.4.х не съм карал поради липса на време засега

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми не карай с 90 аре стегнете се и прочетете заглавието на темата (респективно на играта) темите за симулатори на състезателни автомобили са по-надолу най-малкото физиката на тежкотоварния камион е такава че да не е разумно взимането на завои с 90 км/ч и малко по-сериозно: има значение дали караш с волан или клавиатура/мишка както и чувствителността, но пак казвам - това не е NFS да, възможно е да се кара по магистралата и с 80-90-120, но не като на състезание - винаги трябва да се кара не с 1, ами с 21 на ум аз лично предпочитам mercedes mpIV (това е мод, но физиката е на MP III) само новото ивеко от 1.4.х не съм карал поради липса на време засега

Според теб кое  е най стабилното камионче което си карал ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми кажете кой е най-стабилния камион защото като вдигна 90 и при най-малкия завой се преобръщам ??

Лично за мен MAN.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ман и мерцедес забравих да спомена че всякакви модове за физика също оказват съществено вляние

Играя без модове. Но според мен Мерцедес не е много стабилен 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми каже как да си подновявам играта .--->Update  ...Защото моята версия е тази от замунда и не е подновявана !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми каже как да си подновявам играта .--->Update  ...Защото моята версия е тази от замунда и не е подновявана !

Редактирай си поста ,че ще отнесеш някой предупреждение има 1 правило за пиратството което трябва да спазваш и да не говориш по темите нищо свързано с него с облаги !

А по въпроса махни тая версия с която си и изтегли новата, би трябвало всичко да ти работи пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да ви питам дали може,ако си направя втори акаунт на компютъра(Windows 7),да играя Euro Truck Simulator 2 без модове.Сега имам играта с модове,но искам да играя и оригиналната.Пробвах да я инсталирам два пъти,но не става,не се прави втора папка в "Моите Документи" и оригиналният ми сейф приема мода на картата.Мислех си,че ако направя втори акаунт ще мога да я инсталирам и да я играя.Кажете ще стане ли?

Редактирано от koko_ronaldo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да ви питам дали може,ако си направя втори акаунт на компютъра(Windows 7),да играя Euro Truck Simulator 2 без модове.Сега имам играта с модове,но искам да играя и оригиналната.Пробвах да я инсталирам два пъти,но не става,не се прави втора папка в "Моите Документи" и оригиналният ми сейф приема мода на картата.Мислех си,че ако направя втори акаунт ще мога да я инсталирам и да я играя.Кажете ще стане ли?

Според мен няма да стане. Акаунтът ти не променя сейфа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен няма да стане. Акаунтът ти не променя сейфа.

Не,аз не искам да променям сейф.Питам дали,ако направя втори акаунт на компютъра,примерно Admin,ще мога да инсталирам и да играя оригиналната игра без модове?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги имам следния проблем. Все още съм в началото на играта, купих си камион и ходих до Италия, но след като навлязох в Италия ремаркето което карах за Милано изчезна докато си карам еи така.... карам си по магистралата и без да разбера нищо ремаркето изчезна.... ??? После викам хайде ще отида до Милано ще взема от там ново за Германия и да се прибирам, обаче по пътя пак ми изчезна ремаркето след това.. ???? Нямам никакви модове инсталирани ??? Някой може ли да помогне ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли каза ли някакви хубави карти, да са с тесни улички и т.н. вече ми писна, да карам само по мигистрали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да си сложа един-два камиона, изтеглих и ги сложих при мойте документи/етс2/модс папката но в играта не ги намирам никаде по дилърите на камиони, играта ми е с макс левел пари , опит и т.н версия 1.4.1

Редактирано от yokohama..yms (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да си сложа един-два камиона, изтеглих и ги сложих при мойте документи/етс2/модс папката но в играта не ги намирам никаде по дилърите на камиони, играта ми е с макс левел пари , опит и т.н версия 1.4.1

Още навлизане в играта, в началото където си избираш сейфа (профила), кликаш редактиране (edit), в дясно ще си видиш наличните модове, избери on или там каквото беше, за да ги активираш/ползваш в играта. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още навлизане в играта, в началото където си избираш сейфа (профила), кликаш редактиране (edit), в дясно ще си видиш наличните модове, избери on или там каквото беше, за да ги активираш/ползваш в играта. ;)

Благодаря колега, ако имаш работа към Разград трябва да те почерпя 1 домашна ракия :D:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от версия 1.3.1 нататък създаването на нов профил (а дори и в стария) има възможност да се избира кои модове да се заредят

като на сейф с модове това може да е фатално и играта да крашне, ако модът е жизнено необходим

пример: модът за Mercedes Benz MP IV с които карам аз

Колеги имам следния проблем. Все още съм в началото на играта, купих си камион и ходих до Италия, но след като навлязох в Италия ремаркето което карах за Милано изчезна докато си карам еи така.... карам си по магистралата и без да разбера нищо ремаркето изчезна.... ??? После викам хайде ще отида до Милано ще взема от там ново за Германия и да се прибирам, обаче по пътя пак ми изчезна ремаркето след това.. ???? Нямам никакви модове инсталирани ??? Някой може ли да помогне ?

лош крак

изчакайте по-добър или евентуално 1.5.х

добре де, няма ли най-накрая да дадеш линк към тия модове да видим аджеба кои са, къде са - помолих те още предния път

линк към модификации не противоречи на правилата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете как да накарам шофьора, да вади повече пари? сега на курс изкарва едвам по 600 евро. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване