Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Здравейте, хора! :)

Искам да ви питам как да изкарам поне 20-25 кадъра.

Характеристиките ми са:

Процесор 2,4 ГГхц, двуядрен на Интел (поддържа температури между 55-62 градуса)

видео 2ГБ, NVidia Geforce GT 630M (поддържа OpenGL, поддържа температури между 50-60 градуса)

РАМ 8ГБ

Имам DirectX 9

Ползвам последната версия на играта 1.4.12. Повече от 17-18 кадъра в секунда не може да изкара, дори и ако намаля графиката до минимум...

Ако имате идеи ще се радвам да споделите. :) Лека вечер!

ПП: Коя версия е по-добра - 1.4.8 или 1.4.12?

Редактирано от Cruze (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво значение има каква е цифрата на кадрите стига играта да върви гладко (или поне поносимо гладко) аз съм с наполовина параметри и пак върви задоволително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти хубаво махаш графиката ми ефектите как са ? Премахни ефектите, а дигни графиката и виж как ще ти върви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Характеристиките ми са:

видео 2ГБ, NVidia Geforce GT 630M (поддържа OpenGL, поддържа температури между 50-60 градуса)

РАМ 8ГБ

Имам DirectX 9

Ползвам последната версия на играта 1.4.12. Повече от 17-18 кадъра в секунда не може да изкара, дори и ако намаля графиката до минимум...

Както вече съм казвал - най-лакоми са сенките, Anti-Aliasing и резолюцията - смени тях и виж как е. Също погледни тази тема - http://www.kaldata.com/forums/topic/215477-faq-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BB-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8/

Редактирано от Sydie (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих всичко, което казахте + намалих графиката на минимум от простите настройки, но кадрите си остават 15 в секунда.. И не, играта не върви гладко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знаете защо като взема един курс минавам 100 километра и ми махат товара.Защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знаете защо като взема един курс минавам 100 километра и ми махат товара.Защо?

Според мен проблемът е някой несъвметим мод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен проблемът е някой несъвмети

но аз не използвам модове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но аз не използвам модове

Да не е бъг? Променял ли си съдържанието на файловете от директорията на играта? Какви са ти характеристиките? Дай малко повече информация, за да можем да помогнем. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е бъг? Променял ли си съдържанието на файловете от директорията на играта? Какви са ти характеристиките? Дай малко повече информация, за да можем да помогнем. :)

нищо не съм променял всичко е както е в играта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нищо не съм променял всичко е както е в играта

Добре де, дай малко повече информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да попитам дали съществува българска карта, и ако да дали може да ми дадете линк и да ми кажете дали ще тръгне на v1.4.12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да попитам дали съществува българска карта, и ако да дали може да ми дадете линк и да ми кажете дали ще тръгне на v1.4.12

Все още няма.... На първата версия имаше, но няма смисъл, само имената и мапа на картинката е като бг, другото е същото....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Характеристиките ми са:

РАМ 8ГБ

Имам DirectX 9

Пробвай с DirectX 11, аз съм с него и върви със 40-50 кадъра на лаптопа.

ПП. Също така търся мод за реалистично повреждане на камиона и мулти, ако стане ще съм ви много балгодарен.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП. Също така търся мод за реалистично повреждане на камиона и мулти, ако стане ще съм ви много балгодарен.

Та той сигурно не е с DirectX 11, и му сече, а ако сложи 11 едва ще тръгне.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко помощ ? Някой може ли да ми каже как да сложа радио вероника, веселина ( тя не работи), Да Войса(не е задължитено) . в смисал малко поп-фолк да сложим на камиона :D ,че тези класики по фм+ ми взеха акъла :)  мерси !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става ли дума за чалга не мисля да помогна. Шегувам се, та не помня точно как ставаше имаше някакъв файл и в него пишеше името на радиото и самия му ип адрес, не знам нещо такова беше. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става ли дума за чалга не мисля да помогна. Шегувам се, та не помня точно как ставаше имаше някакъв файл и в него пишеше името на радиото и самия му ип адрес, не знам нещо такова беше. 

Да има малко разообразна музика в камиона не е задължително да е чалга :)  да има радио 1 , витоша и т.н. и просто да знам как става ,иначе мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да я подкарам играта под DirectX 11?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да я подкарам играта под DirectX 11?

Този, който ви каза, че ще ви върви по-добре не е вярно, явно не знае какво е Directx11, с една дума по-реална графика и ефекти, е не те ли навежда, че ще товари още повече? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.. Надявам се да ми помогнете за игрицата Ets2 .. Значи слагам си песен в папката music в mp3 формат я слагам но като вляза в играта и пусна песента ми излиза от играта и ми вика Euro Truck Simulator 2 Спря да работи .. Чакам отговор и благодаря предварително !  ;)

Здравейте.. Надявам се да ми помогнете за игрицата Ets2 .. Значи слагам си песен в папката music в mp3 формат я слагам но като вляза в играта и пусна песента ми излиза от играта и ми вика Euro Truck Simulator 2 Спря да работи .. Чакам отговор и благодаря предварително !  ;)

Търся мод за светлини в кабината за скания. 

ето демо - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=440434399348809&set=a.403672063025043.92796.402656326459950&type=1&theater

Ето това трябва да е ..! http://www.ets-2.com/scania-light-in-cabin/ :D  :D  :D  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това трябва да е ..! http://www.ets-2.com/scania-light-in-cabin/ :D  :D  :D  :P

До колкото помня се форматираха в друг формат песните, че да тръгват и да няма проблеми, но не помня в кой формат бяха, от 1 сайт си ги правех, но товабеше преди 1 година, не помня съжалявам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...