Премини към съдържанието
Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

+1 :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се навият още 5 човека и да правим :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен тая игра много ми харесва.Много е готина само едно нещо не ми харесва това,че като караш в града не са е направили така че да има хора които да ходят по тротоарите да пресичат по пешеходните пътеки.Това само не ми харесва че като отидеш в някой град е пусто няма хора и всички градове са еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една опция в настройките "пешеходци"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе..Ще се прави ли фирма? :D Да знам колко човека ще са евентуално  :) ще пиша на лс на тези които ще са в фирмата и нека има TeamSpeak 3 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сте назад момчета, ние вече си имаме, редовните сме 2 засега. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=257663758 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе..Ще се прави ли фирма? :D Да знам колко човека ще са евентуално  :) ще пиша на лс на тези които ще са в фирмата и нека има TeamSpeak 3 :)

Ще се прави, само кажи какво се изисква от нас. Имай в предвид, че играта ми е пиратска ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се прави, само кажи какво се изисква от нас. Имай в предвид, че играта ми е пиратска ! 

Моята също... 1.Не може да се играе мулти с него... Да ме добавят всички които искат да си направим фирма на скайп Djani_9892 ще ви дам сайт в който ще си качвате инфото... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ги вдигате тея скорости ? Аз съм със новото волво ФХ 16 - 750 коня, най-добрата скоростна кутия, и най-доброто шаси всичко ми е на макс, и едвам дигам 150. В тази игра има най-ши*аните магистрали, тъкмо да се засилиш и трябва да намалиш. 

Моята също... 1.Не може да се играе мулти с него... Да ме добавят всички които искат да си направим фирма на скайп Djani_9892 ще ви дам сайт в който ще си качвате инфото... :)

Пратих ти покана в Skype.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Как ги вдигате тея скорости ? Аз съм със новото волво ФХ 16 - 750 коня, най-добрата скоростна кутия, и най-доброто шаси всичко ми е на макс, и едвам дигам 150. В тази игра има най-ши*аните магистрали, тъкмо да се засилиш и трябва да намалиш. 

Пратих ти покана в Skype.

Я ми кажи колко % си открил от мапа. че да говориш, че били шибани.... Толкова прави пътища има, но не е там работата, ти изобщо не гледаш какъв ти е товара. Имай 1 на ум, че товара се гледа колко T е, нормално е като си с 23-25 т да не можеш да развиеш повече от 150, лично аз съм с новото волво и съм 43 левел, говоря save ми за мултито и съм развивал 171 повече от това не съм дигал, а може би и повече не помня. А за фирми и такива работи няма как да стане. Освен, както ние с тия фр-та сме направели и както всичко останали в мп-то правите си 1 и същ цвят на камионите или шарка и карате заедно търсите товари от 1 и съща точка, както ние правим. :) Също това не ти е f1 като са ти шибани магистралите ходи играй f1 ;)

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за товара ми е ясно, не ми се пуска играта, за да ти кажа колко % съм открил от мапа. 17 левел съм. Пътувам често за Полша и Германия, а във Англия не щъ да стъпя. За мен магистралата в играта е много смотана, тъкмо да се засиля и трябва да набия спирачки за да завия без да се блъсна. В играта най-обичам двупосочните пътища :)

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

17 левел..... Имаш да ядеш много хляб, че да разбереш какви пътища има. Също зависи много от настройките ти на завиване, направи си да завиваш плавно с мишката, така имитираш волан, ако нямаш разбира се. И ще взимаш плавно завоя.. Защото ако си с клавиатурата пак може да се нагласи плавно ама зор..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той по принцип е автоматиченвижте в настрйките на бутоните с коИ бутони се увеличава и намалявамисля че намалението беше с точка

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж контролите, защото са разменени на всяка версия, мисля че беше с някой от тези копчета. ; [ ] ' но не съм сигурен, гледай таблото ако е пуснат има знак, че е активиран и се чува как свири.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора има ли мод за българска карта ? Смисъл да си карам товари в България и околните държави евентуално ? И ако има и ако си я сложа дали ще продължа от моя левел или ще започна наново от 1ви левел ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора има ли мод за българска карта ? Смисъл да си карам товари в България и околните държави евентуално ? И ако има и ако си я сложа дали ще продължа от моя левел или ще започна наново от 1ви левел ? 

Все още няма, но за напред мислим да правим. Чакаме някой ден scs да направят към България и нататък...

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора имам един въпрос .. Според вас кой е най-хубавия камион за 14 ниво ( скоро ще стана 14 ниво и ще си купя по-хубав ) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Волво са най-добрите камиони в играта на каквото и ниво да си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Волво са най-добрите камиони в играта на каквото и ниво да си.

А от къде мога да си взема Волво ? Защото не съм открил магазин за Волво ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от къде мога да си взема Волво ? Защото не съм открил магазин за Волво ..

http://euro-truck-simulator-2.wikia.com/wiki/Truck_Dealers

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още няма, но за напред мислим да правим. Чакаме някой ден scs да направят към България и нататък...

хахах,scs никога няма да направят това.:D

Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...