Премини към съдържанието
Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Абе тия кога мислят да си оправят мултито? Някой има ли данни дали ще махнат това Алфа и ще се мине на вече по-читава версия на мултито?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тия кога мислят да си оправят мултито? Някой има ли данни дали ще махнат това Алфа и ще се мине на вече по-читава версия на мултито?

Мултито в момента си е стабилно, нови версии излизат често, да не казвам всеки ден. Работят упорито. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно имаш в предвид?

Имам впредвид, че искам да играя в мрежа с някои от форума например.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам впредвид, че искам да играя в мрежа с някои от форума например.?

Ами, добавяте се един друг в стийм, уговаряте се и влизате в играта заедно с всички останали. Отделно, някъде по-назад в темата, колега е създал българска група за ETS 2. Те карат заедно в конвой, долкото знам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, добавяте се един друг в стийм, уговаряте се и влизате в играта заедно с всички останали. Отделно, някъде по-назад в темата, колега е създал българска група за ETS 2. Те карат заедно в конвой, долкото знам. :)

Ясно, Благодаря ти :)  Айде да се разберем, няколко човека да играем заедно? Ама, ако е възможно да е на добавен мап, че този които е в играта е много скучен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, Благодаря ти :)  Айде да се разберем, няколко човека да играем заедно? Ама, ако е възможно да е на добавен мап, че този които е в играта е много скучен.

Колега, в мултиплеър картата е една за всички, допълнителните карти са модове, с които можеш да играеш в сингъл. Всичко модове, които имаш сложени, в мултиплеър се изключват (забраняват) при влизане в профила и играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно имаш в предвид?

Сваляш файла от тук, инсталираш го и след това стартираш играта от новата иконка:

Публикувано изображение

И след това избираш сървъра:

Публикувано изображение

* Steam клиентът трябва да е стартиран!

* Европейския е винаги пълен (2000+ играчи), а в американския са 100+. Това разбира се е статиската от последните ми няколко влизания.

* Също така имай в предвид, че често пускат нови версии на мултито, но са го измислили много добре, например, след като си стартираш мултито ако версията ти е остаряла, то тя не се поддържа и те препраща към сайта им да си свалищ последната с бъг фиксове.

Как да сваля това нещо?

Само тази грешка ми изписва:

"

Download Alpha Have fun!
Cannot find Euro Truck Simulator 2 in your Steam library. Is your Steam account private? If yes change it status to public and try again.
If you like our work you can donate us

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Как да сваля това нещо?

Линка го пробвах и работи, но все пак, ето въпросния файл. Версията е към днешна дата -> цък. Справка в Virustotal, тук. :)

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка го пробвах и работи, но все пак, ето въпросния файл. Версията е към днешна дата -> цък. Справка в Virustotal, тук. :)

За да играя мулти, трябва ли да закупя играта? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да играя мулти, трябва ли да закупя играта?

Да, трябва да си я закупил от стийм. Наскоро имаше голямо намаление, даже един колега беше постнал промото, че тогава се възползвах и аз, иначе нямаше и да разбера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://gamesmods.net/euro-truck-simulator2/ets2-maps/35278-truckers-map-v36-v171.html Защо с този мод играта блокира

Защото автора нарочно качва маповете си, а ги прави да крашват за да може да се дразним и само той да си ги играе. Това, мисля че е на goba му е половината ник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://gamesmods.net/euro-truck-simulator2/ets2-maps/35278-truckers-map-v36-v171.html Защо с този мод играта блокира

Пише, че мапа е за следните версии " r37 for version 1.7.1 and 1.7.1s ", а ти на каква версия го пробваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише, че мапа е за следните версии " r37 for version 1.7.1 and 1.7.1s ", а ти на каква версия го пробваш?

Дори и ако си с тези версии играта или крашва или се бъгва нещо. Няма негов мап, който да не е така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и ако си с тези версии играта или крашва или се бъгва нещо. Няма негов мап, който да не е така. 

Благодаря за уточнението! Ще знам да не свалям негови неща. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвам на 1.7.1 Може ли да ми кажете някой екстремен мап? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми добър тунинг пакет за Scania. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Без хакове,модове и т.н. http://prikachi.com/images.php?images/221/7451221e.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/246/7451246p.jpg

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слабо, но за всичко има време. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слабо, но за всичко има време. :)

Кое му е слабото, за 4 дни успях да събера толкова пари, че да купя 4 гаража + 20 камиона.? Все пак на ден за играта отделях минимум по 3-4 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер, днес от ново ми се до игра Euro Truck ама като я сваля и я пусна да се инсталира всичко е ОК ама като се инсталира и цъкна да влява в игра не ме вкарва отдоло на лентата ми излиза Euro Truck Simulator  и се изключи моля помогнете Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет и от мен!

От доста време я цъкам игричката, искам да си я купя заради мултито, но в Стийм в момента е недостъпна опцоята - дава ми някаква грешка, тук в Озон е изчерпана. Плс, ако някой знае откъде мога да си я купя да ми пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще наемам 1-2 шофьора и се чудя какви камиони да купя. В смисъл искам да ми излязат евтино и на първо време няма да им правя ъпгрейд. Какво ще предложите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...