Премини към съдържанието
Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Хора здравейте. Искам да попитам понеже съм нов, как мога да играя мултиплеар ако съм с пиратска версия 1.11.1

Не може. Изчакай промоция и си я вземи лицензирана.

Здравейте искам да ви попитам как да включа тези фарове че не работят мъчих се и нестава ето "Снимки" Публикувано изображение

Спомням си че се влизаше от главното меню, имаше нещо като бутонче с изображение на фар.

От там излиза едно малко меню и слагаш чавка на "допълнително осветление" или нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви попитам как да включа тези фарове че не работят мъчих се и нестава ето "Снимки" Публикувано изображение

В игра цъкаш F4 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора здравейте. Искам да попитам понеже съм нов, как мога да играя мултиплеар ако съм с пиратска версия 1.11.1

Чети на пост 545 "ЛИНК"

В игра цъкаш F4 Публикувано изображение

Мерси вече го оправих :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте освен от стеам от друг магазин може ли да се закупи ? смисл,като пулсар,защото нямам кредитна карта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте освен от стеам от друг магазин може ли да се закупи ? смисл,като пулсар,защото нямам кредитна карта Публикувано изображение

През тази машина можеш да вкараш пари във стеам акаунта без кредитна карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През тази машина можеш да вкараш пари във стеам акаунта без кредитна карта.

Много благодаря :),нямах си и представа,че има такива машини :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че по добре да ограничена скорост, защото става много катастрофи. Публикувано изображение Публикувано изображение

По принцип е така, но тръпката я няма, както преди... Какво си мислите, че в реалния живот няма откачени, които си махат ограничителите ли ... Просто не е тръпка да караш с 90 друго си е да караш с 150 км и пред теб да се задава някой да има тръпка, то иначе... Аз чакам с нетърпение постиженията. 

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип е така, но тръпката я няма, както преди... Какво си мислите, че в реалния живот няма откачени, които си махат ограничителите ли ... Просто не е тръпка да караш с 90 друго си е да караш с 150 км и пред теб да се задава някой да има тръпка, то иначе... Аз чакам с нетърпение постиженията. 

Четох в сайта на ets2mp са пуснали тема за гласуване на ограничители скорост, и ако пуснат много точки 100% ще я върнат с неограничена скорост Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анкетата е 2000, че са против да има ограничител, а 1000, че искат да има. Администратора казал, че чак октомври средата щяло да има update... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам малък проблем който ме дразни. Значи изтеглих заем от банката минах няколко дни и открих че банката не прибира вноските по заема, някой има ли идея как може да се оправи това. Версията на играта ми е v1.12.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам малък проблем който ме дразни. Значи изтеглих заем от банката минах няколко дни и открих че банката не прибира вноските по заема, някой има ли идея как може да се оправи това. Версията на играта ми е v1.12.1

И при мене същото, явно на версията има бъгове чакам отговор на тази тема!  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви попитам гледам клипчета и виждам как камионите минават един през друг (играчите) това само в определени зони ли е ?

Редактирано от tallet (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви попитам гледам клипчета и виждам как камионите минават един през друг (играчите) това само в определени зони ли е ?

Да ако си на складa или сервиз  :)

Редактирано от skiper_88 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще мога ли да си прехвърля длс-тата изтеглени от замунда на нова закупена версия без да ги копувам и тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще мога ли да си прехвърля длс-тата изтеглени от замунда на нова закупена версия без да ги копувам и тях.

не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, изтеглих си мод за скин на сканиа, но не мога да го намеря в магазина, но мода работи защото интериора е променен. Как да го купя този скин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, изтеглих си мод за скин на сканиа, но не мога да го намеря в магазина, но мода работи защото интериора е променен. Как да го купя този скин.

Колега, влизате в Paint Shop, както съм оградил на screen-а, а не през Upgrade Shop. Между другото, преди време и аз се чудех къде аджиба са ми всички скинове, които съм инсталирал, докато веднъж не влязох в Paint Shop-а и ги открих. Дано съм бил полезен! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, влизате в Paint Shop, както съм оградил на screen-а, а не през Upgrade Shop. Между другото, преди време и аз се чудех къде аджиба са ми всички скинове, които съм инсталирал, докато веднъж не влязох в Paint Shop-а и ги открих. Дано съм бил полезен! :)

Мерси много за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, може ли мод за отключване на всички ъпгрейди.

Пробвай с този, но не гарантирам, че ще работи на v1.12, но все пак... :)

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта ми прави следния проблем - както си карам и бум товара изчезва,все едно не съм го взимал,бих го преглътнал ако стане веднъж или два пъти,но е на всеки 20-40км. :(

Някой да има решение ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта ми прави следния проблем - както си карам и бум товара изчезва,все едно не съм го взимал,бих го преглътнал ако стане веднъж или два пъти,но е на всеки 20-40км. :(

Някой да има решение ? 

с коя версия си на играта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тази игра само камиони ли могат да се купуват?

В общи линии, всичко се върти около тях - части/ремонт; гориво, нови гаражи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше от версията,нещо правеше проблеми крака,изпробвах и други на същата версия - пак. Смених версията - 'сичко шест. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...