Премини към съдържанието
Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Колеги да Ви, попитам нещо. Изтеглих тази версия на играта "Euro Truck Simulator 2 v1.11.1s (14 DLC) от маймунката" , но играта много ми лагва едвам се кара?

Това,че си с пиратско копие не е проблем,просто спецификациите на компа ти не са добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://store.steampowered.com/app/227300/?snr=1_7_7_204_150_1играта е на промоция до 2 декември :)

А нашите се циганят и я пускат за 50 в озона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нашите се циганят и я пускат за 50 в озона

Кво 50лв в Озона ? ахахах тия сигурно ги е напекло слънцето :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво 50лв в Озона ? ахахах тия сигурно ги е напекло слънцето :D

Преди да направят 1 update на Steam можеше играта да се намери за 1 key на TF2, който струваше 1,90 euro, а в България игрите са много скъпи, защото няма конкуренция голяма. То и в Steam са най-скъпи игрите в цяла Европа, в русия игрите са все едно на нас -50% намаление. В германия са към 25% намалени винаги. А при нас е най-скъпо, защото сме "баровци"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да направят 1 update на Steam можеше играта да се намери за 1 key на TF2, който струваше 1,90 euro, а в България игрите са много скъпи, защото няма конкуренция голяма. То и в Steam са най-скъпи игрите в цяла Европа, в русия игрите са все едно на нас -50% намаление. В германия са към 25% намалени винаги. А при нас е най-скъпо, защото сме "баровци"

искаш да кажеш че стеам определят цените на игрите според региона в който живееш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искаш да кажеш че стеам определят цените на игрите според региона в който живееш ли ?

Да, защото в русия игрите са много евтини, защото именно имат много магазини за игри. Конкуренцията е голяма там. Примерно в русия ако има озоне или пулсар, даде то има, но не под това име, а друго предполагам, та продават много по евтино и от Steam и затова valve са им подбили цените на магазините, за да може да купуват от Steam. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен сега има намаление в Steam да се отбия до някой CashTerminal и да си я взема за 10лв

Редактирано от strelat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, защото в русия игрите са много евтини, защото именно имат много магазини за игри. Конкуренцията е голяма там. Примерно в русия ако има озоне или пулсар, даде то има, но не под това име, а друго предполагам, та продават много по евтино и от Steam и затова valve са им подбили цените на магазините, за да може да купуват от Steam. ;)

Определено не е заради конкуренцията, защото 1C Company на практика притежава целия пазар на видео игри за Русия.

Въпроса е, че по този начин се борят с пиратството. Всички държави във CIS имат едни и същи цени в Steam.

Ние като държава членка на Европейския Съюз имаме европейски цени и 20% данък на видео игрите. (Този данък е включен в цената)

Във очите на Steam ние сме на равно със Германците.

Друго объркване става когато цената на една игра за ЕС е 10 евро а във щатите 10 долара. Хората роптаят, че има разлика.

Но не подозират, че това е цената за САЩ преди щатския данък за видео игри (всеки щат има различен данък) и в крайна сметка

и на тях им се получава колкото 10 евро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено не е заради конкуренцията, защото 1C Company на практика притежава целия пазар на видео игри за Русия.

Въпроса е, че по този начин се борят с пиратството. Всички държави във CIS имат едни и същи цени в Steam.

Ние като държава членка на Европейския Съюз имаме европейски цени и 20% данък на видео игрите. (Този данък е включен в цената)

Във очите на Steam ние сме на равно със Германците.

Друго объркване става когато цената на една игра за ЕС е 10 евро а във щатите 10 долара. Хората роптаят, че има разлика.

Но не подозират, че това е цената за САЩ преди щатския данък за видео игри (всеки щат има различен данък) и в крайна сметка

и на тях им се получава колкото 10 евро.

Не съм съгласен с теб. Тогава защо в Русия игрите им са толкова евтини? В германия са по евтини също с нашите. Една Call of duty pre-order при нас е 59 евро, а в Русия е реално 20 евро без намаления. Защо? В германия мисля, че беше към 36 евро, но не съм сигурен за там. 

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с теб. Тогава защо в Русия игрите им са толкова евтини? В германия са по евтини също с нашите. Една Call of duty pre-order при нас е 59 евро, а в Русия е реално 20 евро без намаления. Защо? В германия мисля, че беше към 36 евро, но не съм сигурен за там. 

Отново ти казвам, по този начин се борят с пиратството. Плюс това, те са много хора. 1C Компания като скръцне със зъби и всичко се получава.

А иначе цената на този пре-ордър си е 59 евро и в Германия във Steam платформата. Може би си видял някаква локална промоция.

5cc75ef56867199f.jpg

Едит: Но пък ние си имаме алтернатива - Fast2Play където цената е 44 лева. Може да не е 30 като при руснаците, но за мен е приемливо.

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин да играя мултиплеър безплатно?

Не няма и да има, никога, за което се радвам! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невероятно бъгави услуги има за тази игра... Мултито играя 10мин. и ми изписва, че спря да работи. World of Trucks не може да ми разбере х-ките на камиона. Как да взема безплатното коледно DLC ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми купиш ли играта?  :rolleyes:

Вместо да задаваш такива малоумни въпроси, можеше и ако имаше желание щеше да намериш играта за 5-7 лева, но явно нямаш и тези пари. Жалко, защото само кафетата ти и цигарите са ти двойно повече. ;)

Невероятно бъгави услуги има за тази игра... Мултито играя 10мин. и ми изписва, че спря да работи. World of Trucks не може да ми разбере х-ките на камиона. Как да взема безплатното коледно DLC ? 

В момента на всички крашва. Чакаме update от пичовете на мултито. Нека се радваме, че са се постарали и са сетили да направят платформа, Клиент, с който може да играем мултито.... Нормално проблеми ще има още години, все пак е beta.. А и постоянно като излизат UPDATE официални, трябва и за мултито да излезе после. Какво да разбирам под "x-ките"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да задаваш такива малоумни въпроси, можеше и ако имаше желание щеше да намериш играта за 5-7 лева, но явно нямаш и тези пари. Жалко, защото само кафетата ти и цигарите са ти двойно повече. ;)

В момента на всички крашва. Чакаме update от пичовете на мултито. Нека се радваме, че са се постарали и са сетили да направят платформа, Клиент, с който може да играем мултито.... Нормално проблеми ще има още години, все пак е beta.. А и постоянно като излизат UPDATE официални, трябва и за мултито да излезе после. Какво да разбирам под "x-ките"?

Характеристиките на камиона, но тва го оправих току що, трябвало да кача снимка на камиона от играта. Ясно ми е за мултито. Как да взема коледното DLC ? 

Какво е предимството от това шаси ? 6X2/4 MIDLIFT ?

За какво помага вдигането на гумите ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5-7 лв, къде? 19 евро е играта в стеам! И не пия кафе и не пуша.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5-7 лв, къде? 19 евро е играта в стеам! И не пия кафе и не пуша.

Euro Truck Simulator 2 Steam Gift

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е  Steam Gift не играта!

Ти вярно си малоумен...... 

Характеристиките на камиона, но тва го оправих току що, трябвало да кача снимка на камиона от играта. Ясно ми е за мултито. Как да взема коледното DLC ? 

Какво е предимството от това шаси ? 6X2/4 MIDLIFT ?

За какво помага вдигането на гумите ? 

Има раздел "EVENT" там е кода за новото DLC, а за шасито пи принцип е за кеф. :) Когато си без товар си я дигаш с буквата U и после като закачиш тежък товар, автоматично пада, или трябва ръчно зависи от товара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Магазинът не носи отговорност за каквито и да било въпроси, свързани с ПАРА подаръци. Има опасност да бъдат забранени от STEAM за продажба и / или покупка ПАРА подаръци. Моля, не забравяйте, вие го правите на свой ​​собствен риск!"
То си го пише! Пък и ако стане нещо, ще премахнат играта от стеам профила ти, без предупреждение, без връщане на пари и подобни неща....

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Магазинът не носи отговорност за каквито и да било въпроси, свързани с ПАРА подаръци. Има опасност да бъдат забранени от STEAM за продажба и / или покупка ПАРА подаръци. Моля, не забравяйте, вие го правите на свой ​​собствен риск!"

То си го пише! Пък и ако стане нещо, ще премахнат играта от стеам профила ти, без предупреждение, без връщане на пари и подобни неща....

Off, купувал съм от тоя сайт игри и никога не е имало проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта гарантира 100% сигурност. Това, че на теб не ти се дават пари е друг въпроса. Преди време имах доста копия можеше за някакви си 5 лева да ти дам едно, но такива като теб не заслужават, а и без това нямам вече. http://www.kinguin.net/category/855/euro-truck-simulator-2-steam-gift/Ако видиш отдолу статистиките срещу всеки сайт колко са купували дали ще лъжат? 

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де! То ако е истина, по добре да си купувам около 30-40 Euro Truck Simulator 2 Steam Gift и да ги продам за по 7-8 евро в някой чужди сайтове. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти вярно си малоумен...... 

Има раздел "EVENT" там е кода за новото DLC, а за шасито пи принцип е за кеф. :) Когато си без товар си я дигаш с буквата U и после като закачиш тежък товар, автоматично пада, или трябва ръчно зависи от товара.

Няма го, а имам само METALLIC PAINT JOBS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...