Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Defacto

Препоръчан отговор

Струва ли си да се купи играта като е на 6лв като ще излиза Американ Трък и него ще го правят мулти, а ЕТС2 мулти ще остане с по малко хора 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ли си да се купи играта като е на 6лв като ще излиза Американ Трък и него ще го правят мулти, а ЕТС2 мулти ще остане с по малко хора 

Струва си. Скоро няма да излезе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва си. Скоро няма да излезе

20 Феврувари 2015 ще излиза играта и ме притеснява това, че може да намалеят играчите на ETS2 MP 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе ти добре ли си ? Ще намалят ама друг път. Играта е доста популярна и без играчи в мултито скоро няма да остане бъди сигурен. Та за американската версия тя ще излезе пълна с бъгове както с ЕТС2. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе ти добре ли си ? Ще намалят ама друг път. Играта е доста популярна и без играчи в мултито скоро няма да остане бъди сигурен. Та за американската версия тя ще излезе пълна с бъгове както с ЕТС2. 

Кои са били бъговете на ЕТС2 в началото? Изобщо имаше ли..... Мен ме притеснява това ако сега има 500 човека в мултито след като излезе играта те ще са 200.... Защото поляците работят над Мулти-то на Американ-а 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кои са били бъговете на ЕТС2 в началото? Изобщо имаше ли..... Мен ме притеснява това ако сега има 500 човека в мултито след като излезе играта те ще са 200.... Защото поляците работят над Мулти-то на Американ-а 

Шансът до средата на тази година да има ATS с MP е малък :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек няма да изоставят мултито на ЕТС2, и пак ти казвам празно мултито няма да остане. Имаше най-различни бъгове, разгледай страниците. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да кажа, че мултито на American--a е готово и е направено от много време чакат играта само. Даже имаше и сайт преди време направен. Та в началото колко бъгове и проблеми имаше пич, нямаш си и на идея колко проблеми имаше. Не ми се пише, че да почна да ти ги изброявам, защото са много и ги знам като стар играч. :) Очаквайте скоро новото DLC Скандинавиа, и след него от мултито ще слагат 2 ремаркета!!!!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да кажа, че мултито на American--a е готово и е направено от много време чакат играта само. Даже имаше и сайт преди време направен. Та в началото колко бъгове и проблеми имаше пич, нямаш си и на идея колко проблеми имаше. Не ми се пише, че да почна да ти ги изброявам, защото са много и ги знам като стар играч. :) Очаквайте скоро новото DLC Скандинавиа, и след него от мултито ще слагат 2 ремаркета!!!!! :)

Значи викате струва си да се купи играта.. Щото Знам, че Енджина на ЕТС2 и Американ-а е един и същт и мултито направо го пускат... Пък някви идеи на каква цена ще е Американ-а? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги шофьори... Купих си играта с още две момчета и цъкаме вече... Направих си нов сейф ако някой ме види по пътя да свирне да пресвятка абе да прави всичко да го забележа  :D  пиша се [bG]Djani ...Между другото в момента съм за един лаптоп 1.80 GHZ процесор (интелски) и играта ми лагва в мултиплеъра на средна графика... Особенно в Амстердам направо пада на 5 фпс  :D Надявам се утре като седна на компа да не ми лагва както на лаптопа, че ще взема някой AMD Rседмак  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за вторият пост, но имам един въпрос. Гледах в едно видео на ETS2 снимката на профила му беше реална снимка, но без мод... Има ли начин през стиима или нещо от сайта на мултито да се промени снимката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за вторият пост, но имам един въпрос. Гледах в едно видео на ETS2 снимката на профила му беше реална снимка, но без мод... Има ли начин през стиима или нещо от сайта на мултито да се промени снимката?

До колкото помня снимката се променяше от https://www.worldoftrucks.com 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото помня снимката се променяше от https://www.worldoftrucks.com 

Благодаря..Много търсих този сайт.. Между снощи като карах в EU #1 ме хвърли и като влязох за втори път в сървъра ми пишеше, че клиентът е сменен, а след 10 мин отново ме пусна със същия клиент, защо така стана? И от време на време сървъра пише, че блокира и се ресва...

Също така искам да попитам дали някой знае кога ще има double trailer?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря..Много търсих този сайт.. Между снощи като карах в EU #1 ме хвърли и като влязох за втори път в сървъра ми пишеше, че клиентът е сменен, а след 10 мин отново ме пусна със същия клиент, защо така стана? И от време на време сървъра пише, че блокира и се ресва...

Също така искам да попитам дали някой знае кога ще има double trailer?

Ами от време на време има проблеми със сървъра. Проблема не е в теб, така че ще го оправят при нов ъпдейт, та за двойните товари веднага след новото длс като излезе, а то ще излезе скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм на компа си и забелязах, че не ми лагва играта на компа на средни настройки, което е доста добре  ;).. Цъкам играта с 60 фпс, но в Амстердам или по-големите градове пада на 20-30фпс.... Аддвайте ме ако искате в стиима: [bG]Djani

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм на компа си и забелязах, че не ми лагва играта на компа на средни настройки, което е доста добре  ;).. Цъкам играта с 60 фпс, но в Амстердам или по-големите градове пада на 20-30фпс.... Аддвайте ме ако искате в стиима: [bG]Djani

20-30 е меко казано. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

20-30 е меко казано. ;)

Не на сервиза на Амстедам, а като съм до гаража ми в Амстердам.. Иначе като съм до сервиза ми е падало и на 5-10, но то зависи колко човека има  ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не на сервиза на Амстедам, а като съм до гаража ми в Амстердам.. Иначе като съм до сервиза ми е падало и на 5-10, но то зависи колко човека има  ;)

Така съм по - съгласен с 5-10 :D Да то зависи от хората, но през деня винаги е толкова, понеже има много хора, само че последно като играх имаше някакъв бъг там като излизаш от europorta всички потъвахме в земята и са мятахме навсякъде... :D Дано са го оправели. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих 70 милиона евра и вече се чудя  какво да купувам  :) . Имам 17 гаража големи  и маса народ  секи ден снася по 1 милион най малко  :) . Имам чувството ,че  като минеш определена сума пари и може да си купиш всичко  играта става леко безинтересна. Ше купя и другите гаражи на картата  и после кво правим ? Ше горя нафта за тоя дет клати  кабината возейки се из Европа с турбо газарския си камион   :) Поне да имаше някоя стопаджийка  за разнообразие 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да купувам Скандинавското DLC

Че то излезнало ли е ? и ква пара е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е излязло все още, но го очакваме от лятото 2014..... Затова като вече ти е тъпо на сингле минавай на multiplayer... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но като излезе ще си го купя, защото с него ще идва както Скандинавският полуостров така и double trailer... Между другото може ли да си дръпна модове и да играя с тях в мултито?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване