Премини към съдържанието
Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Аз също имам волан за тези пари на около 4 години е и този проблем с свръх чувствителността се оправя като от настройките след като свържеш волана зададеш, мисля че пишеше нещо от сорта на sensitivity и там пише: Joustick

Трябва да го промениш на на wheel

Поздрави ! :)

Каквито и настройки да направиш не е като с пълното завъртане, което предлага g25/g27... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момче7а карам камион (ак7рос основно). В наша7а  фирма 7ърсъа7 винаги шофьори. Не е високо заклаш7ане7о но за сме7ка на 7ова рабо7а7а е 7ежка и не се кригира7е вкъш7и с месеци.

Кослекис: сори за кравокиса, имам вирys.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта плюс всички (мисля) DLC-та за 8 евро. Линк.

Поправка - Не са всички DLC-та, ето и пълния списък с тях:

7654873r.png

Този пакет, включва главната игра + експанжъна Going East и 6 Paint Jobs пакета. :)

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за корекцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта плюс всички (мисля) DLC-та за 8 евро. Линк.

Пфф що не изчаках :@ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфф що не изчаках :@ 

Не се терзай. И аз ако бях изчакал Watch_Dogs два месеца щях да го взема

на половин цена и щях да го играя със напълно изчистени бъгове, ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как стават нещата с конвойте, т.е. с приятели как да караме едни и същи ремаркета за една и съща точка? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да или си взимате ремарке за един и същ град :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм навит, но ако сме много хора ще лагва, говоря за 15-20+ , а ако не лагва мога да направя видео!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все се каня да ви питам, нормално ли е толкова много да гори ? (забележете номера на камиона) 

a10bcd4b90bdcc73.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя номер е германски и пише името ми. "Николай" Това се прави от https://www.worldoftrucks.com Има сайт за организации за конвой, така че правите 1 пускате, че само за българи дали да има теамспеакърс къде да се чакате какъв товар и т..н 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя номер е германски и пише името ми. "Николай" Това се прави от https://www.worldoftrucks.com Има сайт за организации за конвой, така че правите 1 пускате, че само за българи дали да има теамспеакърс къде да се чакате какъв товар и т..н 

И аз моя номер го направих от този сайт :) Може ли тоя сайт за конвоите ?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://ets2c.com/     но доста рядко се срещат български. Повечето са английски руски немски и ........

Казвайте кога да правим там и ше се организираме малко конвойчета там на саита булгариан.

с българи имам предвид

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://ets2c.com/     но доста рядко се срещат български. Повечето са английски руски немски и ........

Казвайте кога да правим там и ше се организираме малко конвойчета там на саита булгариан.

с българи имам предвид

Ами как искате да се среща български, като вие самите трябва да го направите, в смисъл имате ли желание ще има винаги български сбирки. :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги да Ви, попитам нещо. Изтеглих тази версия на играта "Euro Truck Simulator 2 v1.11.1s (14 DLC) от маймунката" , но играта много ми лагва едвам се кара?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги да Ви, попитам нещо. Изтеглих тази версия на играта "Euro Truck Simulator 2 v1.11.1s (14 DLC) от маймунката" , но играта много ми лагва едвам се кара?

Съжалявам, приятел на хора с пиратски игри не помагам, съжалявам.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, приятел на хора с пиратски игри не помагам, съжалявам.... :)

Тогава защо ми цитираш коментара? Това, че съм с пиратската версия и ко? Просто чакам да я намалят й да си я купя ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава защо ми цитираш коментара? Това, че съм с пиратската версия и ко? Просто чакам да я намалят й да си я купя ;)

Нищо, просто пиша и съм активен в тази тема и казвам, че не помагам на хора с пиратски версии. Понеже съм се сблъсквал с много проблеми с тази игра и съм ги решавал по 1 начин или друг. Нищо лично пич, не съм от тези, които само тролват... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ми трябват 180 000 $ За да си направя сегашния ми гараж, който стартирам да го направя по-голям и съответно да купя камиони и хора? :)  Имам още 1 въпрос. Този мод https://www.facebook.com/photo.php?fbid=440434399348809&set=a.403672063025043.92796.402656326459950&type=1&theater ОТ къде да си го сваля и къде точно да го сложа, че да ми тръгне. Благодаря предварително.

http://www.mediafire.com/download/4m9m76w7dah21rd/Volvo+FH2013+Interior+Light+By+Alang7_.rar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://store.steampowered.com/app/227300/?snr=1_7_7_204_150_1играта е на промоция до 2 декември :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви питам, всички със купени игри може ли да играем заедно играта? Да си караме камионите един до друг примерно? И някак си не ви ли омръзва играта само да правите доставки? Какво правите в нея? Също така има ли хора, кото са я купили и цъкат с клавиатура или си трябва волан?

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви питам, всички със купени игри може ли да играем заедно играта? Да си караме камионите един до друг примерно? И някак си не ви ли омръзва играта само да правите доставки? Какво правите в нея? Също така има ли хора, кото са я купили и цъкат с клавиатура или си трябва волан?

Играта може да се играе със мултиплеара и да може,аз лично си правя състезания,не само доставки,можеш да я цъкаш и с волан и с клавиатура,както си решиш ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази игра няма да замре близките 2 години, постоянно има update от самия multiplayer, който не е официален от SCS, отделно има също много яки update от самите SCS Няма омръзване... Сега се чака всяка ланпичка в интериора на всеки камион да свети реално, чакат се 2-те ремаркета, и най-вече DLC със 3 нови държави и много нови градове, със нови пътища, табели, знаци, кръстовища, кръгло и т.н... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...