Премини към съдържанието
Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Всички тираджии да ме намерят в Steam vipkokata99 за да играем мулти или да ме добавят в група (ако има) :)

OMG, защо не мога да играя мутли със новата версия ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички тираджии да ме намерят в Steam vipkokata99 за да играем мулти или да ме добавят в група (ако има) :)

OMG, защо не мога да играя мутли със новата версия ? 

Защото от SCS пуснаха 1.13 ъпдейт,а мултито е за 1.12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това трябва ли да ме притеснява ? 

29422a802e8c4ccf.png

Играта е купена през Steam, като се регистрирах в World of trucks и ми подариха METALLIC PAINT JOBS и от тогава започна да ми излиза това съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате ли тези които имат играта купена да си направим една група и когато обновят мултито да играем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате ли тези които имат играта купена да си направим една група и когато обновят мултито да играем ?

аз нещо не мога да схвана,как така да се направи група и да се играе,нещо полза има ли,а и честно казано с тва ограничение от 90км ме изгубиха одавна

Редактирано от Evgeni Bogdanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Evgeni Bogdanov, четеш между думите. :)

<Edit:>

Явно групата може да се създаде и при неработещо мулти и просто да я има, докато го оправят.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Evgeni Bogdanov, четеш между думите. :)

<Edit:>

Явно групата може да се създаде и при неработещо мулти и просто да я има, докато го оправят.

Вече пуснаха нова версия,която поддържа 1.13 и може да се играе мулти.

П.С. Объркал съм се.Новата версия също не поддържа 1.13!

Редактирано от incredibl3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

м да видях си грешката и едитнах поста,ама на новия въпрос отговор нямам :D и дано тия папагали най накрая махнат тъпия спеед лимитер

Пс: какви са промените в новата версия,дали е премахнат бъга със забиването на играта когато слагаш фарове и решетка на капака на камиона ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D и дано тия папагали най накрая махнат тъпия спеед лимитер

Не знам кой е папагала в този случай... Speed Limit може да се махни от настройките на играта.

Направих на бързо една група : Euro Truck Simulator 2 - Kaldata - BG

Всеки който иска може да се присъедини :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако е сингъл плеяр може,но в мултито са сложили някъв умрял ограничител който не може да се махне,повече от 90км не може да се вдигне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако е сингъл плеяр може,но в мултито са сложили някъв умрял ограничител който не може да се махне,повече от 90км не може да се вдигне

Затова си има нов сървър, без ограничител, но и без администратори. Там правила няма. Може да се играе multiplayer, но трябва да си върнете от Steam старата версия 1.12.01, че да играете, казаха че няма да се поддържа новата версия направо чакат новия даф да излезе и тогава. Група българска си има официална там може да си организирате, групата е направена от мен и мой приятел. :) Както искате. Иначе за ограничителя е така, и аз така виках, но с времето се свиква, даже почна да ме кефи повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова си има нов сървър, без ограничител, но и без администратори. Там правила няма. Може да се играе multiplayer, но трябва да си върнете от Steam старата версия 1.12.01, че да играете, казаха че няма да се поддържа новата версия направо чакат новия даф да излезе и тогава. Група българска си има официална там може да си организирате, групата е направена от мен и мой приятел. :) Както искате. Иначе за ограничителя е така, и аз така виках, но с времето се свиква, даже почна да ме кефи повече. 

Добре тогава ми кажи как става връщането, че гледах,гледах и нищо не намерих. Може ли линк към групата ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ясно,доста време я не бях играл,точно заради тоя ограничител,ма щом са пуснали сървър без ограничителя може отново да почна да я цъкам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://steamcommunity.com/groups/ets2-bg - Това е официалната група за България на играта. Аз съм в steam armin only. А това е другата ни група за мултито http://steamcommunity.com/groups/ets2bgmp И в двете групи хората играят, ако има организатор може да си правите курсове. А как да върнеш версията.

1. Влизаш в библиотеката на Steam.

2. Отиваш на euro truck simulator 2 

3. Натискаш на него десен бутон на мишката свойства и отиваш на бети и избираш тази версия, която съм посочил на моя стийм. http://prikachi.com/images.php?images/37/7645037D.png Желая ти лек и безопасен, курс! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версията на играта я направих, но не мога да си използвам сейфа от версия 13. Като играя мулти няма бърза работа и оставам без камион. Реших отново да си върна новата версия за да си продължа сейфа, там съм 8 ниво и ми остана още един курс и купувам един звяр (Volvo FH16 750). Ще изчакам новата 14 версия, тогава ще обновят и мултито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие играта с волан ли я играете?

Пробвал съм с ниско бюджетен волан 70 лв не става нищо, много е чувствително и не става. Става само с G25/G27, които струват много пари. Колкото една реална кола, с която ще си правиш кефа из кърищата. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм с ниско бюджетен волан 70 лв не става нищо, много е чувствително и не става. Става само с G25/G27, които струват много пари. Колкото една реална кола, с която ще си правиш кефа из кърищата. :D

В Emag беше 430лв. а сега в Nikem е около 550лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз също имам волан за тези пари на около 4 години е и този проблем с свръх чувствителността се оправя като от настройките след като свържеш волана зададеш, мисля че пишеше нещо от сорта на sensitivity и там пише: Joustick

Трябва да го промениш на на wheel

Поздрави ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...