Премини към съдържанието
Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Ами първото Volvo е добро а и бързо и е и на ниска цена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Инсталирах си на покрива 2 въздушни клаксона, от настройките избрах бутон, но въпреки това не работи. Само стандартния клаксон бачка. С Scania R съм ако има значение.

#Edit

Проблемът се оказа в един от модовете, които ползвам. Премахнах го и се оправи, но трябваше да пробвам всичките един по един, докато разбера. Публикувано изображение

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Значи.. имам няколко въпроса. Аз имам пиратско копие на играта, но се заинтригувах от multiplayer-ра, и се чудех ако си закупя играта през Steam напредъка ми ще се запази ли? Също така може ли да ми разкажете малко за тази група, която сте сформирали, където карате заедно.

Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах си на покрива 2 въздушни клаксона, от настройките избрах бутон, но въпреки това не работи. Само стандартния клаксон бачка. С Scania R съм ако има значение.

#Edit

Проблемът се оказа в един от модовете, които ползвам. Премахнах го и се оправи, но трябваше да пробвам всичките един по един, докато разбера. Публикувано изображение

Новите клаксони се пускат с друг бутон. Мисля, че беше с N, аз съм си го направил новия клаксон направо с H ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите клаксони се пускат с друг бутон. Мисля, че беше с N, аз съм си го направил новия клаксон направо с H ^^

Да, въздушния е с N, а обикновения с H (по подразбиране), но проблемът при мен беше, че един от модовете пречеше, но разбрах кой е и го деактивирах. Сега работят и двата без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Очаквайте скоро в Multoto ще е голям кеф. Такива задръствания с тия ремаркета ще става не е истина, а как ще се паркира не знам :D::D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой навит да си направим виртуална фирма? 

Има ли някой който играе с Intel Hd Graphics  и как е положението при новите haswell процесори ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой навит да си направим виртуална фирма? 

Има ли някой който играе с Intel Hd Graphics  и как е положението при новите haswell процесори ? 

Аз съм навит!  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играл съм играта със вградената на процесора ми (който е Haswell) и си работеше нормално.

Със играта Alan Wake се задъхваше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не бях играл доста отдавна, та така започнах я отново вчера. :)  Играх демо, но вече ми поиска кода. :(  Търсих из нета, пробвах няколко кода, но не открих много за 1.6.1. :mad: Някой ще може ли да ми даде код?  :shy11: И също, мога ли да изтегля мода за мулти безплатно? 

Благодаря предварително, ако някой ми повогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не бях играл доста отдавна, та така започнах я отново вчера. :)  Играх демо, но вече ми поиска кода. :(  Търсих из нета, пробвах няколко кода, но не открих много за 1.6.1. :mad: Някой ще може ли да ми даде код?  :shy11: И също, мога ли да изтегля мода за мулти безплатно? 

Благодаря предварително, ако някой ми повогне

Не можеш да играеш мултито без да си закупил играта ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, 25-и левел съм и гаражът ми е пълен (5/5) и искам да закупя нов в друг град, за да разрастна фирмата си, но не намирам откъде да закупя нов гараж... Моля, за упътване.. :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички ли сте си купили играта

Ми, не знам дали са всички, но повечете със сигурност. Беше си на далавера аз, когато си я купих и от тогава до сега не спирам да я играя. Снощи ли, днес ли, имаше актуализация с видими подобрения. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм навит!  ;)

Еми ще трябва да се съберем повечко хора.Един да бъде спедитор,друг да прави камионите(да слага надписи с името на фирмата на тях)после да търсим шофьори и така. Ако има още хора които искат да се включат нека да пишат. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, не знам дали са всички, но повечете със сигурност. Беше си на далавера аз, когато си я купих и от тогава до сега не спирам да я играя. Снощи ли, днес ли, имаше актуализация с видими подобрения. :)

Видях по-назад в темата, че е била доста намалена и много ме е яд, че не съм разбрал тогава :( Аз и сега бих си я купил, но се опасявам, че с моето лаптопче (Intel Pentium 2,20 GHz) няма да мога да играя, като хората. Сега ми върви що годе добре с изключение на леко позабиване понякога при по-бързо каране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

не знам при другите как е,но при мен след ъпдейта ми изчезнаха фаровете който бях инсталирал,и при опит да ги сложа пак,цялата игра ми забива... някой срещал ли го е тоя проблем (волво камион става въпрос) и някой има ли си на идея,как да оправя това http://puu.sh/azii2.png

Редактирано от Evgeni Bogdanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже дали играта ще върви що-годе добре на low с intel hd graphics  на celeron G1840?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам при другите как е,но при мен след ъпдейта ми изчезнаха фаровете който бях инсталирал,и при опит да ги сложа пак,цялата игра ми забива... някой срещал ли го е тоя проблем (волво камион става въпрос) и някой има ли си на идея,как да оправя това http://puu.sh/azii2.png

Пробвах да махнеш всички модове и после ги слагай един по един, за да рабереш кой пречи на играта да работи нормално.

Някой може ли да ми каже дали играта ще върви що-годе добре на low с intel hd graphics  на celeron G1840?

Аз съм с Intel HD Graphics и NVidia 2GB и не ми забива, играя обаче със средна графика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямам абсолютно никакви модове,а само играта от стеам заедно с експанжа going to east и некой друг скин паск,също оригинално закупени от стеам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямам абсолютно никакви модове,а само играта от стеам заедно с експанжа going to east и некой друг скин паск,също оригинално закупени от стеам

Превеждам ти буквално съдържанието на грешката, която ти изписва:

"Открита е неподдържана версия на играта. За да играете ETS2 Multiplayer, е необходимо да имате ETS2 1.10.1.17s (Steam Release)."

Пробвай с рестарт на компютъра, случвало ми се е да има подобни фалове с други игри от Steam и след рестарт се оправя.

Причината най-вероятно е някой ъпдейт на самата игра. Виж това дали ще помогне: http://forum.ets2mp.com/showthread.php?tid=2712

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ли е ? 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой има ли си на идея,как да оправя това http://puu.sh/azii2.png

Все още няма мултиплейър за новата версия на играта 1.11.1s.Скоро ще бъде пуснат и ще може да играеш мулти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...