Премини към съдържанието
Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

хахах,scs никога няма да направят това. :D

Защо си толкова сигурен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си толкова сигурен?

Защото те правят нещата мнооооооооооооого бавно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш бързата работа срам за майсторите, а сега се очаква тия седмици новото DLC с нови градове, нови пътища и май държави даже. Също 2 нови камиона актроса и новия даф ^^ Също има снимки на новите пътища, няма да е зле да прегледате, а това дали ще добавят и България никой не знае, може би 1 ден ще стане това, защото трябва да запълнят целия мап, нали е eu :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш бързата работа срам за майсторите, а сега се очаква тия седмици новото DLC с нови градове, нови пътища и май държави даже. Също 2 нови камиона актроса и новия даф ^^ Също има снимки на новите пътища, няма да е зле да прегледате, а това дали ще добавят и България никой не знае, може би 1 ден ще стане това, защото трябва да запълнят целия мап, нали е eu :)

А дано да направят и мап на България :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият Даф изобщо не ми харесва.  :nono: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора . Ъпдейтнах си версията на 1.10.1 , но ми изисква някакъв код , за да я активирам ( тъй като не съм с купена ,а с пиратска версия ) .. Таа , да ви попитам някой има ли код , защото не намирам код , който действа .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Очаквайте скоро новия голям update 1 от новите функции ще са мисля, че от тази снимка ще се сетите за какво говоря. http://1.bp.blogspot.com/-7qz3XLH0UVY/U5Wt6AMEcwI/AAAAAAAAAyw/EQCN-ovRDf0/s1600/seat.jpg Също така ще има 3 нови града, а именно ето тези, http://1.bp.blogspot.com/-LNnVkvsXVdg/U5WumxlyilI/AAAAAAAAAy8/LBpZWv9Pnzc/s1600/map.jpg      ( Тези нови градове ще са безплатни, а отделно ще има още много в новото DLC) 

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не можа ли просто да пусеш линк към блога?
а многото нови градове едва ли ще са толкова много предвид факта че dlc е вероятно да е базирано само на скандинавия...ето а това не дава особено големи възможности

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм ще има ще има.. Над 10 града ще са сигурно, а дано има и държави... Макар, че трябват още градове например за Франция, като цяло очаквам от този "Голям update" 2-та нови камиона и най-вече очаквам да пуснат workshop в Steam също и постижения. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснали са го на светкавична разпродажба в Steam, който не го е купил сега е момента.

Базата е 3 евро, със Going East е 4.45 евро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ако сега имам Euro Truck Simulator 2 пиратска версия,трябва ли да я трия преди да си купя оригиналната?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ако сега имам Euro Truck Simulator 2 пиратска версия,трябва ли да я трия преди да си купя оригиналната?

Купуването няма нищо общо, но е желателно да изтриеш всичко от пиратската за да няма

търкания със версията и ъпдейтите на лицензираната когато я инсталираш и играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах. :D
Публикувано изображение

Редактирано от BalioFVFX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах. :D

Публикувано изображение

Rotterdam , Europort ? :D Има даже stream как се блъскат и летят на това пристанище :D Няма минаване от там без да се блъснеш дори леко ;):D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я какво е станало тук.. :D Публикувано изображение

кАСТАСТРОФА  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кАСТАСТРОФА  :D

Забелязал съм ги,че изобщо не могат да шофират.Дават пълна газ и на завоите влизат в тревата.Вчера спрях на светофара в лявата лента.В дясно беше спрял един друг,който веднага щом светна зелено пусна левия мигач и ми сече пътя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязал съм ги,че изобщо не могат да шофират.Дават пълна газ и на завоите влизат в тревата.Вчера спрях на светофара в лявата лента.В дясно беше спрял един друг,който веднага щом светна зелено пусна левия мигач и ми сече пътя...

Пълна трагедия.... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да се играе мултиплеър?

Ако имаш играта купена в Steam можеш да играеш мулти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пичове днес купих играта и имам два въпроса,мога ли да използвам сейфа си от старата за тази купената,и как да влезна да играя в тоя мултиплеяр ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко се бъгнах.. :D
Публикувано изображение

пичове днес купих играта и имам два въпроса,мога ли да използвам сейфа си от старата за тази купената,и как да влезна да играя в тоя мултиплеяр ?

Трябва да можеш да подкараш сейфовете. А иначе multiplayer можеш да изтеглиш от тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има закупена играта и иска да се присъдени  към нашата група, която е с цел да караме заедно (Convoy) Ако искате влезте в групата добавете ме или колегите администратори за да се събираме и да ставаме все повече. Засега сериозните сме 5 човека и караме заедно, прочетете правилата на групата. http://steamcommunity.com/groups/ets2bgmp Моля хора, които ще се лигавят и не могат да карат не ги искаме. :) Вижте ми снимките в профила за да видите конвойте. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има закупена играта и иска да се присъдени  към нашата група, която е с цел да караме заедно (Convoy) Ако искате влезте в групата добавете ме или колегите администратори за да се събираме и да ставаме все повече. Засега сериозните сме 5 човека и караме заедно, прочетете правилата на групата. http://steamcommunity.com/groups/ets2bgmp Моля хора, които ще се лигавят и не могат да карат не ги искаме. :) Вижте ми снимките в профила за да видите конвойте. 

Присъединих се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера поцъках малко мултиплейър, в US сървъра нямаше хора, нито трафик, докато европейския беше пълен и ставаше мазало на излизане от гаража. :D След като завърша курса и паркирам ремаркето в очертанията, и се появи прозорчето, в което ми се показва заплащането с допълните възнаграждения от скиловете, играта крашва. Пробвах няколко пъти, но без резултат. И се налага да завърша доставката в сингъл. Core.dll ми изписва, че е крашнал... :huh: Някой друг с този проблем и евентуално решение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...