Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Песните трябва да са в .ogg формат ,а иначе ако има някой да помогне да настроим радиото с радиостанциите аз също ще съм много благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте...имам един доста гаден проблем,когато включа светлините играта започва да насича доста гадно,когато са спрени си върви гладко.Някой има ли този проблем и знае как да го реша ще съм му благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм вика му са нов хардуер на решението или играчка с визуалните настройки Мхм вика му са нов хардуер на решението или играчка с визуалните настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следният проблем с ETS2. След като я инсталацията я ъпгрейднах, но сега ми иска активационен код. Пробвах с няколко изнамерени от нета, но никакъв резултат. Изписва ми, че кодът е грешен или блокиран. Моля помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в този случай според правилата на форума ( ;) ) могат да ви помогнат единствено две банкноти с образа на г-н Стефан Стамболов (заб. през steam) или три броя от горепосочените (през ozone.bg)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали може да се играе мулти с Steam?

Невъзможно, имам играта оригинална в Steam разберете го, че играта изобщо няма multiplayer/co-op и т..н за сега!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Песните трябва да са в .ogg формат ,а иначе ако има някой да помогне да настроим радиото с радиостанциите аз също ще съм много благодарен :)

Отваряш C:UsersUSERDocumentsEuro Truck Simulator 2 и отваряш файла livestreams с notepad. След това отваряш някое радио от предавател и си го теглиш за компа и след това копваш линка на връзката и слагаш нещо такова:

stream_data[5]: "http://62.204.145.218:8000/city64|City - BG (128k)"

В случая 5 означава номера на радиото в списъка, а City - BG (128k)-името, като знака | разделя линка от името.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте маниаци,

Имам един доста досаден проблем. Още в самото начало, когато подкарах тази игра и купих първите си камиони използвах "екстрата" да им сменя цветовете, като на един от тях сложих розов цвят, тъй като си наех жена за шофьор  :)  От там нататък, колкото и пъти да се опитвам да сменя цветовете на камионите, след 10-на минутки в играта, отново се връща това досадно розово и то не само на моя камион, ами на вскички, които съм купил.... Какъв е този бъг по дяволите?!?

Благодаря предварително!

Поздрави!

Един Луд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиратска защита оправя се с друго люкарство или (препоръчително) като си купите играта

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиратска защита оправя се с друго люкарство или (препоръчително) като си купите играта

Може ли да ми го предпишете на ЛС това "люкарство" докторе, че наистина ме тормози?

Ще бъда благодарен и aко ми пратите мода за премахване на ограничението на скоростта :)

Благодаря предварително!  

Редактирано от Ivacc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми го предпишете на ЛС това "люкарство" докторе, че наистина ме тормози?

Ще бъда благодарен и aко ми пратите мода за премахване на ограничението на скоростта :)

Благодаря предварително!  

Ограничението за скоростта с премахва от настройките,от там на геймплей,махаш тикчето и си переш с 120-130  :)  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ограничението за скоростта с премахва от настройките,от там на геймплей,махаш тикчето и си переш с 120-130  :)  :)

При мен няма такова нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен няма такова нещо

Няма го, защото тази опция, която казва колегата е на по-новите версии, а вие не сте с новите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виште имам един много гаден проблем с ЕТС2 значи играя 5 минути и по4жа много да лагва чак не може да се играе знаете ли какво мога да направя. Предварително благодаря.

виште имам един много гаден проблем с ЕТС2 значи играя 5 минути и почва много да лагва чак не може да се играе знаете ли какво мога да направя. Предварително благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели. При мен проблема с играта Ets2 е че когато поставя мои избрани песни в папката Music която се намира в My Documents>Euro Truck Simulator 2>Music .. Поставям песните но когато вляза в играта и от радиото пусна песента то зарежда около 30 секунди и излиза от играта моментално и ми изписва (Ets2 спря да работи)  .. Моля помогнете !! :(:clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели. При мен проблема с играта Ets2 е че когато поставя мои избрани песни в папката Music която се намира в My Documents>Euro Truck Simulator 2>Music .. Поставям песните но когато вляза в играта и от радиото пусна песента то зарежда около 30 секунди и излиза от играта моментално и ми изписва (Ets2 спря да работи)  .. Моля помогнете !! :(:clown:

Здравей, песните трябва да са в .ogg формат. Така пише в самата игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да ми дадете мод за светлина в кабината за новото волво (FH 2013)?

Пробвах един, но не иска да се включва светлината като натискам О.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

опитай с този: http://ets2.lt/en/night-driving-lighting-mod/ но не обещавам че ще има "лампи" в кабината, от описанието личи по-скоро да са редактирани само маските, така че да е по-светло в кабината (забележка: има две опции които трябва да са включени)

иначе единствения такъв мод който реално може да се свали засега е само за скания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,някой може ли да ми каже дали могат да се слагат и други марки камиони освен тези който си ги има в играта,някъде бях гледал клип,как можеш да си сложиш камион по собствен избор но не го намирам,аз съм с версия

Euro Truck Simulator 2 [v 1.4.5s] [bG]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,някой може ли да ми каже дали могат да се слагат и други марки камиони освен тези който си ги има в играта,някъде бях гледал клип,как можеш да си сложиш камион по собствен избор но не го намирам,аз съм с версия

Euro Truck Simulator 2 [v 1.4.5s] [bG]

Да можеш да си сложиш каквото си поискаш трябва само да се съобразиш с коя версия модът е съвместмин и за камиони те да гледаш в кои магазин да си ги купиш аз имам добавен МАЗ и се купува от магазин на сканиа и имам камаз които се купува от магазин на волво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте колеги , реших и яз малко да поиграя на играта, че няма какво да правя. Имам няколко въпросчета, надавявам се, че ще можете да ми помогнете.?

1. Коя версия ще ми препоръчате да изтегля.?
2. От къде мога да изтегля хубави карти/"maps" , че този вградения в играта не ми харесва. Искам да е с по-тесни улички и т.н
3. Как мога да махна ограничителя на скоростта? 

П.п. Намерих коментара на коката как да махна ограничителя на скоростта.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да се самоцитерам, че някой потребители не са могли да погледнат на предишната страница от МЪРЗЕЛ :D

Кока линковете не работят?  Несъществуващ файл / папка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай най-новата версия на играта. Ограничителя се маха от настройките (не помня къде) После ще ти пратя мода за радиото, че сега съм на таблета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...