Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Личи ти, че от малък я играеш... Иначе да, подкрепям това, че с кормило се чувства по-добре не само тази игра, но и симулаторите като цяло. Жалко обаче, че тези джаджи струват една шапка с пари и не са чак толкова удобни за управление при отбрани други игри (Flight Simulator, Train Simulator и т.н.).

Защо пък да струват шапка с пари. Моят волан с педали струва 50лв., пък вече ако искаш с ръчни или други екстри иди на улицата и карай- ем ще ти дават пари за това. Пък кормилото не само че е неудобно и за други симулатори, ами и за аркадни, като NFS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със кормило за 50лв не се усещат много неща и не се върти на 900 градуса не можеш да сравняваш Logitech Driving Force GT новото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със кормило за 50лв не се усещат много неща и не се върти на 900 градуса не можеш да сравняваш Logitech Driving Force GT новото

Никой не би дал толкова пари, за едно виртуално кормило, което струва колкото една голф 2-ка... макар и без документи... :D

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не би дал толкова пари, за едно виртуално кормило, което струва колкото една голф 2-ка... :D

е значи съм си взел голф 2-ка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

шшшшшшшш сори за офтопика но не намесвайте голфуу с лошо !!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е значи съм си взел голф 2-ка...

Ако искаш дай и парите за едно Ферари за кормило - обяснимо е като те видя на аватара ти. По темата - има ли някакви модове, в които целта ти да е да прецакаш друг шофьор? Тоест не да караш и ти товар, а да трябва да се блъскаш, за да не може опонента да стигне таргет-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш дай и парите за едно Ферари за кормило - обяснимо е като те видя на аватара ти. По темата - има ли някакви модове, в които целта ти да е да прецакаш друг шофьор? Тоест не да караш и ти товар, а да трябва да се блъскаш, за да не може опонента да стигне таргет-а?

НЕ..! Да ви питам някой има ли инфо някой да прави онлайн?.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Редактирано от Rozoveca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде мога да го намеря/сваля?

Редактирано от Цветослав Гергов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде мога да го намеря/сваля?

Виж какво казва това "батенце" : Урок #3 От къде да дръпнем и направим на български Euro truck simulator 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да си играеш да теглиш провери първо в настройки дали имаш опция за български език. Аз с 1.2.х версия имах опция даже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,намерих AutoStop мода ,но в замяна за линк-а искам да ми намерите и вие един скин за камион ,а той е този - http://store.picbg.net/pubpic/DE/68/04ba00aa9258de68.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,намерих AutoStop мода ,но в замяна за линк-а искам да ми намерите и вие един скин за камион ,а той е този - http://store.picbg.net/pubpic/DE/68/04ba00aa9258de68.png

Няма как да си намерил АутоСтоп мод, защото няма такъв! Говорим за мод който качваш хората и ги караш от точка А до точка Б нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ,точно този. Ако искаш вярвай ,ако искаш недей. Казах какво искам в замяна. Който ми го даде този скин получава линк за теглене ,даже ,ако иска и публично ще го пусна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ,точно този. Ако искаш вярвай ,ако искаш недей. Казах какво искам в замяна. Който ми го даде този скин получава линк за теглене ,даже ,ако иска и публично ще го пусна.

Охо, враговете ми искат скинове от моята сканиа, ае много искаш търси си го сам.... И стига лъжи, този мод го няма, това е анимация...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах, имам линк към онлайн скрита камера в спалнята на Адриана Лима, искам да ми докарате щайга с ягоди и ви го давам... Какви са тия глупости - или го даваш или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стъпил ,та аз съм ти враг ли? хахахахахха  ,ще го нямаея тоя скин ,и ще го пусна публично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стъпил ,та аз съм ти враг ли? хахахахахха  ,ще го нямаея тоя скин ,и ще го пусна публично.

Брей, недей така, че се изплаших... Ще го пуснеш публично? Ау...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До 1 час ,давам линк!

Ами давай, знаеш ли колко ми е до игри? Не съм вече малко дете, макар че играя игри за забавление, не съм като теб знам що за стока си от други форуми, поне не идвай тук да разваляш и този, че и изнудва.... За пореден път ти казвам, че ти каквото видиш, го искаш, това е моя камион аз съм си го правел, нека ти, кажа че скина не съм го правел аз, но и не съм ти забранил да го намериш, сам си противоличиш, вижда се първо казваш, че ако ти намерим този скин в замяна ще ни дадеш някакъв си мод, които е анимация и го няма, не съществува, а после сам казваш, че ще го намериш, ми тогава защо пишеш за бога? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми като не ти пука ,що тогава като ти искаха тоя скин излъга ,че си го правил ти? 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6au7-nLoBTE

Ето клипа ,в описанието има линкове за теглене. Със здраве да ползвате скина направен от "стъпил на дъното" ,hahahahahahah

Редактирано от Rozoveca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...