Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива. 

За бг пача от тук  :) Изтегли това  Patch from any older version to 1.2.5.1 (192 MB)

Пробвах вече с него не става отначало не зарежда 1-вите 2-3 минути и след това отива на 1-чертичка и зарежда рязко и нищо не става :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

Преинсталирайте си играта . А може и модовете да правят прблеми не е зле да ги изтриете ако имате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, до колкото чух от приятел имало нов patch, който update доста неща и мапа даже та може ли да ми го дадете и крак иска мисля, че ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кръпката може да се свали съвсем спокойно от сайта на scs/ets2 и от десетки огледални хостинги (също видими през прежде споменатите сайтове)
а относно крака, ръце и т.н. крайници прочете правило 2.10

и в тази връзка малко новини от сцс:

http://blog.scssoft.com/2013/01/ets2-eastern-european-expansion.html

както и слух че в някоя от следващите им игри (може би) ще има автобуси и/или ще бъде на автобусна тематика

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти. А искам да попитам също сложих си фарове отгоре на камиона как да ги пусна има ли начин или те са за красота ?? Гледах опциите, но не намерих бутон, с който да пусна лампите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

f4 мисля че беше и от там избираш кои допълнителни фарове да са пуснати - говоря за предната решетка и покрива стандартните си имат бутони за къси и дълги, като при включени дълги светват всички включени: стандартни, предна и покрив

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви питам има ли начин да си оправя този проблем. Значи исках да си слушам радио и се свързах с интернет и нали избрах си Fresh радиото, обаче 5 минути по късно като се свързах и ми искаше активация Код. ... Има ли начин да слушам радио без да ми иска активация.. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има е, за 30 евро възможности колкото искаш........

иначе и начини под масата има, ама не им тука мястото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Сложих си цял албум музика, но не тръгват защо ?

Преди я играх играта,и мисля че трябваше песните да ги конвертираш в ogg формат !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди я играх играта,и мисля че трябваше песните да ги конвертираш в ogg формат !

А как става това ? Ако може да ми обясните... Също повечето песни не тръгват, но имам и 2-3, които тръгват. ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

понеже ми прави впечатление че явно всички (освен мен) играете с вътрешната камера, ето ви дълго чакания и искан мод:

http://ets2.lt/en/cab-light/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

понеже ми прави впечатление че явно всички (освен мен) играете с вътрешната камера, ето ви дълго чакания и искан мод:

http://ets2.lt/en/cab-light/

Много го чаках този мод, но гледам пише, че се пуска с О, но не става гледам коментарите също казват, че не работи какво трябва да се направи ? Да не би да трябва да си го нагласиш някак ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лично аз не съм го пробвал о е бутона за хм....т.нар "буркани" на покрива - виж дали е о и при теб от това което видях, използва бутона който се използва за тях

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лично аз не съм го пробвал

о е бутона за хм....т.нар "буркани" на покрива - виж дали е о и при теб

от това което видях, използва бутона който се използва за тях

Дам... О си е нагласено и в опциите за бурканите, но не и за този мод.. Нещо не работи :( А Благодаря, че ми казахте как да си оправя песните :)

Да ви попитам как мога да си направя и аз така камиона да се клати при тръгване и намаляване до колкото знам мисля, че има такъв мод може ли да ми дадете линк също и как да си направя така да ми съска камиона ? :) 

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

съскането си го има и по подразбиране - все пак....въобще съскането е от едни пневматични цилиндри и ги има при всички камиони

с мод се коригира силата на звука вътре в кабината и въобще звука по камионите

http://ets2.lt/en/realistic-physics-mod-v1-7-update-for-ets2-v1-3/ - може би най-добрия за реалистична физика (или "клатенето")

намери версия 1.6 ако си с 1.2.5/1.2.5.1 версия на играта. и да обясня че с подобен мод не можеш да си играеш на NFS с камионите, особено от 1.3 насам - при повече от 120 км/ч камиона става доста неприятен за управление (което обезсмисля двигателите над 500-510 к.с)

аз си джиткам с actros mp4 и си свиркам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам с кой пач съм оригиналния не съм добавя поради простата причина, че може да ми отидат save.... Иначе бих си сложил новия пач, но нищо не разбирам не нзма даже къде да го сложа и дали има опасност да стане нещо с save, защото вече 2 път дигам 10 лв и на 3-тия ще ми писне ... Значи сега т'ва съскане го има в играта в смисъл има настройки да си го направя.. А ако сложа това, което ми даде за клатенето като дигна повече от 120 км да не стане някой фал :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е зависи как ще караш както и какъв камион караш

аз на завоите почти винаги намалям леко до към 90 че и повече ако е по-остър - но си зависи и от пътя

на мен сканията ми е твърде "шавлива" и много ми се върти - затова си избрах мерцедес: преди actros mp3 а сега с мод mp4

10 лвл се прави за 2 часа - ела да видиш кво е да ти се скапе сейф на 35-и левел

а колкото до съскането - аз съм намалил звука в играта почти до край и пак го чувам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам още няколко въпроса ?

1. Искам да си направя играта на български та къде да сложа всичко, че да е български?

2. Какво мислите за този snow мод http://ets2.lt/en/winter-mod-v3-3-edit-goba6372/ и къде се слага в коя папка ? Предложете ми ако има по-добър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за български направо си свали сетъпа който слага цялата игра на бг.,...за щастие това може да стане и от официалния сайт, проблема идва в последствие

модовете се слагат в

"C:Usersтвоето_потребителско_имеDocumentsEuro Truck Simulator 2mod" 
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха. Добре, а относно този мод, който даде за кабината да свети работи само на Сканията... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене управлението ми се струва пълен шит! Ако нямаш Logitech G25 или G27 не е работа. Ако някой е намерил мод или нещо как да се подобри малко управлението, че след 50-60 км/ч става прекалено чувствително. Steering sensitivity ми е до средата горе долу, а steering non-linearity съм направил почти до края. Така е възможно най-добре от тия настройки.

Редактирано от KrIsKo_pc (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://i.imgur.com/TxJrhYu.png

аз съм така но на клавиатура

да, маневрирането при ниска скорост при товарене/разтоварване, става малко по-бавно, но си е друго да си караш с 100-120 (или 90-100 средно)

разбира се всичко зависи и от камиона: пак ще се повторя че при мен със или без мода за реална физика scania и volvo са с влошено управление спрямо ets 1/gts, затова този път се спрях на МВ мр3/мр4

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене управлението ми се струва пълен шит! Ако нямаш Logitech G25 или G27 не е работа. Ако някой е намерил мод или нещо как да се подобри малко управлението, че след 50-60 км/ч става прекалено чувствително. Steering sensitivity ми е до средата горе долу, а steering non-linearity съм направил почти до края. Така е възможно най-добре от тия настройки.

С мишката се играе най-добре. :) А вече ако ти се дават над 500 лева за волан тогава вече управлението на всеки "Simulator" ще е добро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване