Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Здравейте пичове! Христос Воскресе! Има ли още хора, които да играя тая игрица? Защото аз отново се зарибих  :D  Ето ви едно мое старо видео, може да разгледате също и други видеа в профила ми на ETS2 надявам се да не става реклама  :no-no: Цъкни ме нежно! :3

Воистина Воскресе!Аз я играя всеки ден :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играе се разбира се. Днеска вдигнах със Маджестик-а 150 на равно и харчеше 101 на 100!  :)

Публикувано изображение

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно.. Ако някой се нуждае от модове имам много :) да пита няма да го изям  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз карам баш като тираджия :D Карам с ограничител и съм махнал страничните виртуални огледала. :)

Редактирано от incredibl3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играе се разбира се. Днеска вдигнах със Маджестик-а 150 на равно и харчеше 101 на 100!  :)

Публикувано изображение

Харчи ти 52 на час, а пък това 101 ти е на час с тази скорост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно.. Ако някой се нуждае от модове имам много :) да пита няма да го изям  :D

Видях от видеото което постна, наистина впечатляващ размер модификации, и изглеждат доста красиво, но аз предпочитам да си я играя без никакви модове.

Харчи ти 52 на час, а пък това 101 ти е на час с тази скорост.

52 на 100 е среден разход на гориво. 101 на 100 е моментния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Яко. Сега се очаква новия мерцедес ^^  Иначе и аз си карам като хората, дет се вика, само че ограничителя съм го премахнал от време на време да натискам, ама в повечето случаи си нагласям на курс контрол в зависимост от пътните знаци. ^^ Кажете пичове как да не настъпя тази красавица. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=251666871 То не, че има значение като сложа извънгабаритния товар с 1 стар влак 80 тона усеща се как и взимам душичката, макар че 730 коня. :D Все пак вътре в сканията имам доста неща, дори съм си сложил iphone ^^

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет колеги тираджии, :) , подкарах камиона наскоро, но ровейки из настроиките на графиката я поомазах малко . Може ли някои да направи скриншот на първоначалните настройки ? че да си ги възстановя ...мерси предварително ...А за тези които слушат метъл музика :http://radiocp.smshosting.bg:2199/start/radio69/Радиото си е мое, демек аз съм му DJ-я..... има си опция за поръчки на песни, а ако искате и цяла плей листа мога да ви направя ....но първо ми помогнете за графиката....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет колеги тираджии, :) , подкарах камиона наскоро, но ровейки из настроиките на графиката я поомазах малко . Може ли някои да направи скриншот на първоначалните настройки ? че да си ги възстановя ...мерси предварително ...А за тези които слушат метъл музика :http://radiocp.smshosting.bg:2199/start/radio69/Радиото си е мое, демек аз съм му DJ-я..... има си опция за поръчки на песни, а ако искате и цяла плей листа мога да ви направя ....но първо ми помогнете за графиката....

Програмата ми за скришнот не ми позволява да го направя във играта ,но това е Резолюцията - 1366x768 ако ти трябва нещо друго ми пиши на ЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата ми за скришнот не ми позволява да го направя във играта ,но това е Резолюцията - 1366x768 ако ти трябва нещо друго ми пиши на ЛС

мерси, сега ще пробвам да видя .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси, сега ще пробвам да видя .

Ти трябва да си го настроиш спрямо твоя монитор/телевизор. Може да имаш различна максимална резолюция от 1366x768.

Ако се колебаеш просто кажи модела за да ти кажем коя му е максималната.

Нов камион, нов личен рекорд.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти трябва да си го настроиш спрямо твоя монитор/телевизор. Може да имаш различна максимална резолюция от 1366x768.

Ако се колебаеш просто кажи модела за да ти кажем коя му е максималната.

Нов камион, нов личен рекорд.

Публикувано изображение

Няма проблем....оправих се. мерси .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

!!!Внимание!!! Утре (1 май 2014) излиза Алфа версия на мулти на euro truck simulator 2 изцяло безплатно и с много доказателства, че е истина, но  :hush:  следете тук!Цънки ме нежно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

!!!Внимание!!! Утре (1 май 2014) излиза Алфа версия на мулти на euro truck simulator 2 изцяло безплатно и с много доказателства, че е истина, но  :hush:  следете тук!Цънки ме нежно!

Хахаха,а няма ли да кажеш едно благодаря на този дето ти  каза ? :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво това още по хубаво, аз имам оригинална игра и ще видя утре как са обещали!  :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Хахаха,а няма ли да кажеш едно благодаря на този дето ти  каза ? :D

Мерси,мерси..Изпроси си го..  :)

Браво това още по хубаво, аз имам оригинална игра и ще видя утре как са обещали!  :eek:

Току-що го пуснаха.. Пише ми ETS 2MP Stop working демек спря да работи, но сингъла ми върви.. В момента тегля най новата версия.. 1.9.24.1s с нея върви...

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера се мъча да вляза.. пише ми Cannot connect to server!Trying again от какво може да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде го видяхте този MultiPlayer ? Дайте линк на ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От този сайт се иска играта да е купена, но аз MultiPlayer-а го намерих кракнат. Който го иска да пише на ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камион в тон. VipKoka, споко, често пускат промоции, ще си я вземеш евтино.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брях, много тираджий имало!

:D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече има кракнато работещо мулти. Който го иска да ми пише на ЛС :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли ШАФЬОРИ  :D гледам..нищо ново по темата.. Хрумна ми една нещо..  :lighter:  Може да си направим виртуална фирма и има един сайт правиш си рег. и примерно караш от Амстердам до Берлин и го въвеждаш там и тем подобни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аре да си направим :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...