Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Здравейте пичове! Христос Воскресе! Има ли още хора, които да играя тая игрица? Защото аз отново се зарибих  :D  Ето ви едно мое старо видео, може да разгледате също и други видеа в профила ми на ETS2 надявам се да не става реклама  :no-no: Цъкни ме нежно! :3

Воистина Воскресе!Аз я играя всеки ден :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

Играе се разбира се. Днеска вдигнах със Маджестик-а 150 на равно и харчеше 101 на 100!  :)

Публикувано изображение

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз карам баш като тираджия :D Карам с ограничител и съм махнал страничните виртуални огледала. :)

Редактирано от incredibl3 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играе се разбира се. Днеска вдигнах със Маджестик-а 150 на равно и харчеше 101 на 100!  :)

Публикувано изображение

Харчи ти 52 на час, а пък това 101 ти е на час с тази скорост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно.. Ако някой се нуждае от модове имам много :) да пита няма да го изям  :D

Видях от видеото което постна, наистина впечатляващ размер модификации, и изглеждат доста красиво, но аз предпочитам да си я играя без никакви модове.

Харчи ти 52 на час, а пък това 101 ти е на час с тази скорост.

52 на 100 е среден разход на гориво. 101 на 100 е моментния.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Яко. Сега се очаква новия мерцедес ^^  Иначе и аз си карам като хората, дет се вика, само че ограничителя съм го премахнал от време на време да натискам, ама в повечето случаи си нагласям на курс контрол в зависимост от пътните знаци. ^^ Кажете пичове как да не настъпя тази красавица. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=251666871 То не, че има значение като сложа извънгабаритния товар с 1 стар влак 80 тона усеща се как и взимам душичката, макар че 730 коня. :D Все пак вътре в сканията имам доста неща, дори съм си сложил iphone ^^

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет колеги тираджии, :) , подкарах камиона наскоро, но ровейки из настроиките на графиката я поомазах малко . Може ли някои да направи скриншот на първоначалните настройки ? че да си ги възстановя ...мерси предварително ...А за тези които слушат метъл музика :http://radiocp.smshosting.bg:2199/start/radio69/Радиото си е мое, демек аз съм му DJ-я..... има си опция за поръчки на песни, а ако искате и цяла плей листа мога да ви направя ....но първо ми помогнете за графиката....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет колеги тираджии, :) , подкарах камиона наскоро, но ровейки из настроиките на графиката я поомазах малко . Може ли някои да направи скриншот на първоначалните настройки ? че да си ги възстановя ...мерси предварително ...А за тези които слушат метъл музика :http://radiocp.smshosting.bg:2199/start/radio69/Радиото си е мое, демек аз съм му DJ-я..... има си опция за поръчки на песни, а ако искате и цяла плей листа мога да ви направя ....но първо ми помогнете за графиката....

Програмата ми за скришнот не ми позволява да го направя във играта ,но това е Резолюцията - 1366x768 ако ти трябва нещо друго ми пиши на ЛС

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата ми за скришнот не ми позволява да го направя във играта ,но това е Резолюцията - 1366x768 ако ти трябва нещо друго ми пиши на ЛС

мерси, сега ще пробвам да видя .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси, сега ще пробвам да видя .

Ти трябва да си го настроиш спрямо твоя монитор/телевизор. Може да имаш различна максимална резолюция от 1366x768.

Ако се колебаеш просто кажи модела за да ти кажем коя му е максималната.

Нов камион, нов личен рекорд.

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти трябва да си го настроиш спрямо твоя монитор/телевизор. Може да имаш различна максимална резолюция от 1366x768.

Ако се колебаеш просто кажи модела за да ти кажем коя му е максималната.

Нов камион, нов личен рекорд.

Публикувано изображение

Няма проблем....оправих се. мерси .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

!!!Внимание!!! Утре (1 май 2014) излиза Алфа версия на мулти на euro truck simulator 2 изцяло безплатно и с много доказателства, че е истина, но  :hush:  следете тук!Цънки ме нежно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

!!!Внимание!!! Утре (1 май 2014) излиза Алфа версия на мулти на euro truck simulator 2 изцяло безплатно и с много доказателства, че е истина, но  :hush:  следете тук!Цънки ме нежно!

Хахаха,а няма ли да кажеш едно благодаря на този дето ти  каза ? :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво това още по хубаво, аз имам оригинална игра и ще видя утре как са обещали!  :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха,а няма ли да кажеш едно благодаря на този дето ти  каза ? :D

Мерси,мерси..Изпроси си го..  :)

Браво това още по хубаво, аз имам оригинална игра и ще видя утре как са обещали!  :eek:

Току-що го пуснаха.. Пише ми ETS 2MP Stop working демек спря да работи, но сингъла ми върви.. В момента тегля най новата версия.. 1.9.24.1s с нея върви...

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде го видяхте този MultiPlayer ? Дайте линк на ЛС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От този сайт се иска играта да е купена, но аз MultiPlayer-а го намерих кракнат. Който го иска да пише на ЛС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече има кракнато работещо мулти. Който го иска да ми пише на ЛС :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли ШАФЬОРИ  :D гледам..нищо ново по темата.. Хрумна ми една нещо..  :lighter:  Може да си направим виртуална фирма и има един сайт правиш си рег. и примерно караш от Амстердам до Берлин и го въвеждаш там и тем подобни :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване