Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Здравейте колеги , реших и яз малко да поиграя на играта, че няма какво да правя. Имам няколко въпросчета, надавявам се, че ще можете да ми помогнете.?

1. Коя версия ще ми препоръчате да изтегля.?

2. От къде мога да изтегля хубави карти/"maps" , че този вградения в играта не ми харесва. Искам да е с по-тесни улички и т.н

3. Как мога да махна ограничителя на скоростта? 

П.п. Намерих коментара на коката как да махна ограничителя на скоростта.

Аз най-много харесвам 1.8.2.5 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз най-много харесвам 1.8.2.5 

Аз също съм с нея, но си изтеглих един мап, но картата ми я няма в настройките? Когато си влезна в профила, активирам дадения мап, но когато започна даден курс до даден град, този мап които съм сложил го няма.?П.п. Свалих си този мап, но явно нещо има проблем? Някакви идей?  http://ets2.lt/en/truckers-map-r40/

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм с нея, но си изтеглих един мап, но картата ми я няма в настройките? Когато си влезна в профила, активирам дадения мап, но когато започна даден курс до даден град, този мап които съм сложил го няма.?П.п. Свалих си този мап, но явно нещо има проблем? Някакви идей?  http://ets2.lt/en/truckers-map-r40/

Да трябва да си направиш нов профил и тогава да си ги активираш модовете и маповете .

Редактирано от incredibl3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://ets2.lt/en/category/maps/
по мойи наблюдения най-популярна и използвана е truck sim map, при това редовно се обновява за новите версии на играта аи доста модове за камиони и др. се правят съвмстими с нея заради популярността и
днес (или вчера) излезе официално и 1.9.х (1.9.22 мисля) която е с нов AI и други промени

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да трябва да си направиш нов профил и тогава да си ги активираш модовете и маповете .

Направих го, но нестава пак?

http://ets2.lt/en/category/maps/

по мойи наблюдения най-популярна и използвана е truck sim map, при това редовно се обновява за новите версии на играта аи доста модове за камиони и др. се правят съвмстими с нея заради популярността и

днес (или вчера) излезе официално и 1.9.х (1.9.22 мисля) която е с нов AI и други промени

Значи да разбирам ли, че тоя които аз изтеглих не мога да го играя.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да разбирам ли, че тоя които аз изтеглих не мога да го играя.?

Аз съм с TruckSim Map 4.5.9 и ми работи без проблем на 1.8.2.5 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с TruckSim Map 4.5.9 и ми работи без проблем на 1.8.2.5 

Ще бъде ли възможно само да пробваш, този да ми кажеш дали работи, да не би проблема да е от мен.!?Truckers Map R40

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъде ли възможно само да пробваш, този да ми кажеш дали работи, да не би проблема да е от мен.!?Truckers Map R40

Преди карах с него,но 1 трябва ти нов профил и 2 зарежда по 5-6 минути.Можеш да си избереш и Русия вместо Европа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди карах с него,но 1 трябва ти нов профил и 2 зарежда по 5-6 минути.Можеш да си избереш и Русия вместо Европа.

Знам, че трябва да си направя нов профил, правя си го включвам външния мод " в дясно маркирвам и 3-те неща" , но как да избера Русия вместо Европа? Много ми хареса клипа към файл/а искам да карам по-подобен път.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето там при теб трябва да има падащо меню и вътре освен Европа,трябва да има и russia. ... Някакъв файл беше.

post-338156-0-65727100-1395908308_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето там при теб трябва да има падащо меню и вътре освен Европа,трябва да има и russia. ... Някакъв файл беше.

Благодаря ти, но сега ми забива на зареждането на курса.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, но сега ми забива на зареждането на курса.?

Не знам от какво може да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си припомням какво е да бъдеш тираджия и много ми се иска да разнообразявам дългите курсове с радио. Прегледах на бързо част от страниците, но не намерих въпросният файл (мод). Безкрайно благодарен ще съм ако някой го сподели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си припомням какво е да бъдеш тираджия и много ми се иска да разнообразявам дългите курсове с радио. Прегледах на бързо част от страниците, но не намерих въпросният файл (мод). Безкрайно благодарен ще съм ако някой го сподели!

Цъкаш R и ти излизат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкаш R и ти излизат

Исках да кажа с бг станции, доколкото си спомням имаше такъв файл и тук, но линка не работеше... може и да се лъжа, беше преди доста време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Исках да кажа с бг станции, доколкото си спомням имаше такъв файл и тук, но линка не работеше... може и да се лъжа, беше преди доста време.

На мен ми излизат и бг станции

имат bg на края  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В коя версия?

С най-новата понеже аз играя играта оригинална/купена. Много е як новата версия, когато спреш зад теб не стават опашки, а колите дават мигач и те изпреварват, също това с марката на мерцедес. И са оправени няколко други бъгчета. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С най-новата понеже аз играя играта оригинална/купена. Много е як новата версия, когато спреш зад теб не стават опашки, а колите дават мигач и те изпреварват, също това с марката на мерцедес. И са оправени няколко други бъгчета. 

Това с мигачите беше крайно време..

а шоферите реагират ли ако ти дадеш мигач/клаксон? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с мигачите беше крайно време..

а шоферите реагират ли ако ти дадеш мигач/клаксон? 

Не знам, не съм пробвал или забелязал сега ще тествам и ще кажа. От това, което забелязах е, че доста са пипнали трафика много яко дават мигач и те минават също, забелязах, че колите и изобщо целия трафик се движи малко по така живо, не е като преди дървено. ЕВАЛА също вече няма смисъл и от мод за да ти се клати кабината в новата версия са я направело доста реална и се клати достатъчно нормално, реално, както е вика. Супер, само още нещо трябва да направят и ще стане супер трафика, а именно, това което ме пита. :)

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е намалена -80% (4 Евро за ЕС) във Стиим. Промоцията ще продължи още 2 дена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих искал да ви информирам за едно форумче на тази тема - http://trucksim.eu/  В него ще намерите всякакви добавки за играта. От скинове до коли за трафика. Също има теми за въпроси и проблеми. Надявам се модераторите нямат нищо против относно тази реклама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове! Христос Воскресе! Има ли още хора, които да играя тая игрица? Защото аз отново се зарибих  :D   Ето ви едно мое старо видео, може да разгледате също и други видеа в профила ми на ETS2 надявам се да не става реклама  :no-no: Цъкни ме нежно! :3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...