Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Нормално е като правиш по остър завой да се случва това...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че е от версията играл сам преди години по стара весия нямаше така. Когато минах на 1.32 тотално са забравили физиката на камионите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Физиката си е съвсем нормална...Ако очакваш с 100км/ч да взимаш завой забрави...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да направя мод с цялата карта на България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Как да си взема друг гараж?

Ти как я играеш тая игра ? Наслуки ли ?

Още като я пуснеш и си влезеш в акаунта в долната дясна част пише "Закупуване на гараж". По-опростено няма накъде ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, 2249 написа:

Ти как я играеш тая игра ? Наслуки ли ?

Още като я пуснеш и си влезеш в акаунта в долната дясна част пише "Закупуване на гараж". По-опростено няма накъде ...

Като втори гараж, имам предвид как не се сети че питам това? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, The-Walk!nG-Dead написа:

Като втори гараж, имам предвид как не се сети че питам това? 

Откривате го на картата в друг град, отивате на място, паркирате на оказаното място и ще ви пита, дали желаете да го закупите за еди ква си цена. Това е всичко. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как мога да видя в папката за save на играта до кое ниво съм стигнал?

Понеже играя Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea, след преинсталация на Windows сейфа не работи....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.02.2020 г. в 13:35, The-Walk!nG-Dead написа:

Искам да попитам как мога да видя в папката за save на играта до кое ниво съм стигнал?

Понеже играя Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea, след преинсталация на Windows сейфа не работи....

Значи тази игра е малко капризна от към сейвове, трябва да точно същата версия на играта на която версия си правил съответния сейв, ако имаш някакви добавки трябва и те да са там иначе забрави.

А папката се намира в user/documents

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелеее..върна ме доста назад във времето..още помня как си бръмчах с камиона и си убивах времето..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.02.2020 г. в 15:01, Bubbles написа:

Значи тази игра е малко капризна от към сейвове, трябва да точно същата версия на играта на която версия си правил съответния сейв, ако имаш някакви добавки трябва и те да са там иначе забрави.

А папката се намира в user/documents

По капризна игра, от тази няма....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...