Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

ми ако знаеше за какво говоря щеше да ме разбереш.Ако си прочела темата и изтеглила фаила може и да разбереш.

Е сега що се сърдиш пък -

не можах да разбера как всички инсталирани програми изчезнали от там, пък вървят -

де живеят тогаз

:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.c...игат-42GHz.html

8-ядрените чипове са направени с 32-милемотровия процес на изработка и са достъпни в цял свят.

Грешката е УЧУДВАЩА:

Правилно : 32-нанометровият

Не правилно : 32-милиметровият

Не правилно 2 : 32-милемотровия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте нека обесня как се случи значи имах две операционни системи на пц-то но взе много да товари и затова реших да го преинсталирам с флашка окей направих бутваща флашка и от биоса я заредих и нали започва да зарежда дравари и други глупости и по едно време след като избирам в кой дял да се инсталира пц-то ми се рестартитра и след това ми пише някви глупости с черни бели букви на черен екран да проверя бутващото устройство щото нещо не може да намери някъв файл след това се рестартира и след рестартирането имам опция на 4 уиндолса всички едни и същи само единия като избера 4-та опция ми се пуска стария уиндолс с всички глупости и си викам окей ще пробвам през деймон тулс зареждам уиндолса и тъкмо да почне инсталацията ми пише "Няма намерени системни дялове инсталацията неможе да продължи" викам си окей майнтата му изкарвам диска на уиндолс бутвам го и пак след като ми зареди драйварите ми изписва че някакъв файл липсва явно няма по голям карък от мене ако някой може да ми помогне моля да пише.

Много е почнал да товари компа и ха да го оправим изписва черно бели букви.Като снимки от старите ленти.Казваме си окей ама пак нестава.Е тва е обеснението каръщина.Изречението е дълго но подробно олицетворяващо вълнението на читателя.За тва и нема пътни тоест препинателни знаци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и да е даваме нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оф майко ако разбрах нещо

:)

Не е много умно да демонстрираш незнанието си.

Грешката е УЧУДВАЩА:

Правилно : 32-нанометровият

Не правилно : 32-милиметровият

Не правилно 2 : 32-милемотровия

А как е правилно да се напише "неправилно" ?

Е тва е обеснението каръщина.Изречението е дълго но подробно олицетворяващо вълнението на читателя.За тва и нема пътни тоест препинателни знаци.

Все едно са писани от един човек.

Публикувано изображение

Компетентен потребител в доста раздели.

Ти визираш неговата грешка ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти визираш неговата грешка ли ?

Оф майко ако разбрах нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малоценност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нищо смешно затова поста се отменя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нищо смешно затова поста се отменя.

има, изпуснато е едно н в оригиналната тема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шегата беше тъпа.Извинявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво толкова има за разбиране ?

Преди да критикува някого, човек първо трябва да погледне себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това обаче никога не става.Гледаме чуждата паница.И даваме съвети,които на нас не са ни нужни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво толкова има за разбиране ?

Преди да критикува някого, човек първо трябва да погледне себе си.

Давай обясни ми,о ти велики знающи -

като са изчезнали инсталираните програми как тъй вървят а и къде са отишли като ги няма в Контрол панела ?

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как къде, скрили са се "отзад" :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай обясни ми,о ти велики знающи -

като са изчезнали инсталираните програми как тъй вървят а и къде са отишли като ги няма в Контрол панела ?

:D

Ако знам, че поне ще се опиташ да разбереш да ти обясня, но се съмнявам.

Според теб как работят и къде се намират portable програмите, като ги няма в Control panel-а ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Предималко в мола чух една песен, кочто много ми хареса, но не мога да я открия. Пее я мъх, доста ритмична. Пее се "Sometimes I....Sometimes...". Благодаря

Айдеее, и пеещи мъхове имало ... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно, японците вече правят пържоли от ла*на, скоро и пеещи мъхове може да направят :P .

А ето, че CChumata_BG отново го хвана чумата :

http://www.kaldata.c...howtopic=185335

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямам нет и не получавам пакети .. ? къде е проблема :? .. не искам да звъня на интернет доставчика защото не съм плащал нета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, съфорумчета! преди известно време си сложих 7-цата. обаче естествено аз си я свалих, изгорих и т.н. наскоро започнаха да ми излизат добре познатите прозорци да си регистрирам уиндовса понеже не ми е оригинален. това не ме притеснява изобщо :clown: притеснява ме че не ми се задържа уолпейпъра на десктопа и непрекъснато ми излиза черен екран. не си спомням да съм пипала нещо, я малко помощ :)

Седмицата е свалена и изгорена.Обаче не е оригинална.Туй не важи,ама що чезне уолпейпъра без намеса?Помощта е,че има връзка между двете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

заключи ми се мишката,как да я отключа,попогнете ми моля :D

...

Което ми напомня автентична реплика от час по информатика 10-клас:

"Моля, госпожо, мишката умря!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пренталация на уинд след рестарта веднага ми забива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Издирва се червен трактор McCormick XTX200 (год.на произв. 2006) и/или двуосно ремарке-цистерна – 14500л, модел Favorit(немска),год.на произв.-1999 . При наличие на информация и съдействие за откриване -тел:0879444970. Анонимността е гарантирана. Награден фонд 5000 лв.

снимка- http://www.pixto.bg/...se/images/57258

:) Мислих си че съм виждал всичко във форума ... НО съм грешим !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Мислих си че съм виждал всичко във форума ... НО съм грешим !

Преди време бях виждал обява по стълбовете, като за изгубено куче, само дето пишеше"Изгубен трактор", снимка, описание, телефон за връзка... Тааа, такова съм го виждал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време бях виждал обява по стълбовете, като за изгубено куче, само дето пишеше"Изгубен трактор", снимка, описание, телефон за връзка... Тааа, такова съм го виждал.

Баси -

куче влачи трактор, диря няма няма ей...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси -

куче влачи трактор, диря няма няма ей...

Какво ти хареса в поста на Ханибала ?

Грешките ли ?

Нали си радетел на българския език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...