Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

:D Много смешно само дето не виждам на какво да се смеем,до колкото зная тука е хората да си помагат не да си гледат сеира,ако е за майтап аз си имам такава страница в Фейсбука.

Когато човек не знае пита и чете, аз го правя непрекъснато. Ако човека беше казал нещо от рода: "Единственото, което виждам е ...." щеше да е разбираемо :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

деба пропадналия сайт деба кфо като сам написал тва бе неразбирам от захранвания кфо му е смешното

Спокойно де! И аз съм попадал в тази тема... В предишнат версия обаче. Все някой някога се дъни, а това е тема за разтоварване и малко да се посмеем. Не е нужно да го вземаш толко навътре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кен, тези постове се докладват, не се постват наново за назидание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а някакси, блокиращата картинка странно се връзва с този иначе светъл празник.......(тролл)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кен, тези постове се докладват, не се постват наново за назидание.

След като се убедих, че докладите не вършат работа, не смятам да си губя времето с натискане на този бутон.

Освен това - да докладвам за поста на модератор !

Че той малък ли е да не види, какво е постнал.

А и не трябва да се крадат картинки от сайтовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като се убедих, че докладите не вършат работа, не смятам да си губя времето с натискане на този бутон.

А ти след като имаш толкова много знания в много области замисли ли се че тези обекти се кешират от броузера и обикновено постващия не вижда това, което виждат другите?

Лесно е да се подиграваш на другите, трудно е да се сработиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти след като имаш толкова много знания в много области замисли ли се че тези обекти се кешират от броузера и обикновено постващия не вижда това, което виждат другите?

Лесно е да се подиграваш на другите, трудно е да се сработиш

Замислям се, до момента в които разбера, че замислянето го правя само аз.

Ти не се ли замисляш, че ме упрекваш за нещо, което и ти правиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замислям се, до момента в които разбера, че замислянето го правя само аз.

Ти не се ли замисляш, че ме упрекваш за нещо, което и ти правиш ?

Да, и аз го правя, но си признавам грешките (в повечето случаи). И не правя проблем от това че някой ми показва грешките, даже се радвам. Errare humanum est

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и аз го правя, но си признавам грешките (в повечето случаи). И не правя проблем от това че някой ми показва грешките, даже се радвам. Errare humanum est

Чакай сега ! Кой прави проблем от това, че му показват грешките ?

Аз не трия постове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега ! Кой прави проблем от това, че му показват грешките ?

Аз не трия постове.

Личното ми мнение е че в момента именно ти. Направи проблем от техническа особеност. И е прозрачно че беше насочено към конкретен човек. Защото спокоймо можеше да маскираш името, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да споря с теб. Единственото, за което те моля е, следващия път, когато решиш да правиш подобно нещо, да се замислиш, че във форума, както и тук в този раздел, влизат деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Много смешно само дето не виждам на какво да се смеем,до колкото зная тука е хората да си помагат не да си гледат сеира,ако е за майтап аз си имам такава страница в Фейсбука.

Ако знаеш как ги дебна тези с една или две звезди отлево за издънка.По съсредоточено от най-строгата ми учителка в училище.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако знаеш как ги дебна тези с една или две звезди отлево за издънка.По съсредоточено от най-строгата ми учителка в училище.

Приятелче , пак изрази едно много грешно мнение ! Помисли , ти ще следиш 1, 2 , 3 ....100! Обаче теб ще те следят всички или даже повече !И k'во правим тогава ? :):no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ще постна е мой прерогатив.И не са сто.Една дузина-глобални и секторни. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ще постна е мой прерогатив.И не са сто.Една дузина-глобални и секторни. :)

Шестак си ! Не приемай всяка една дума буквално , а вникни в същността! Кефя се мненията ти , продължавай да ги твориш такива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постът е редактиран,след забележка от орган на реда. :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕDIT. Този пост е редактиран , след овладяване на гнева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този пост е редактиран,защото се разбрахме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки,че ме е срам искам да споделя с някой и да ми даде съвет.Хора мисля,че съм болен.Проблема е,че не мога да спра да мастурбирам по 6-7 пъти на ден.Това продължава вече 7 години без спирка.На 16 съм и все още си нямам гадже,но и да имах какво щях да я правя по цял ден.....Моля ви дайте ми съвет,какво да правя.Преди пробвах да цъкам World of Warcraft и забравих за 2 дена,но не можах да издържа повече и пак започнах :(.

Ше си протриеш чепа бе човек :D:) :) намери си занимаие, хоби...интересувай се от нещо, което ще ти служи и по-нататък /Автомонтьорство,всичко за компютрите и т.н./, можеш да си вземеш домашен любимец и даси играеш с него....

Внимавай, човекът да не го разбере по др. начин. :):D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tribler е приложение, което дава възможност на потребителите си да намерят,ползват и споделят съдържание.Видео, аудио, снимки, и много повече. Tribler има три гола в ви помага, на потребителя:

Щом има голове, сигурно ще е нещо свързано с футбола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познайте в кой раздел е темата:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнооооооооооооого смях, малиииииии... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос:

Какъв е моделът на оптичното устройство?

Най-лесно е да пробваш CD/DVD-то на др. компютър.

В някои случаи, свързващият кабел прави проблем.

Отговор:

Ами докато бях със ХП нямаше ядове, пробвал съм ги и двете и работят без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...