Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

Здравейте !

Взех си един нов компютър , обаче немога да му намеря подходящ windows.Инсталирам един които съм сложил на лаптопа , обаче дава грешки , защото компютъра е 128бита а лаптопа е 32.Ако може да ми дадете адрес за подходящ.Ето това е въпросния - http://www.pic.bg/kompyutri/kompyutri/pic/kompyutar-athlon-x4-game

ПП:Проблема е , че след като инсталирам апдеитите при стартиране се появяват някакви грешки и сканира за проблеми.И след малко време се страртира и повече от инсталираните ми работи изчезват

Ех, от кога си мечтая за такъв....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, от кога си мечтая за такъв....

И аз, предлагам да се допитаме до автора как да се сдобием и ние

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,на всички! Реших да клокна процесора ,но се появи проблем.Пробвах много комбинации от волтове и тайминги,но от 295 MHz ,при PCIe=100 MHz не се вдига повече.

Core 2 duo E 6400 (8 X 266) ,GIGABYTE GA-945p-s3 ,ATI SAPPHIRE X 1600 PRO 512 MB ,HDD 250GB SATA II MAXTOR , RAM 3350 (4 X 1 GB DDR2 667 KINGSTON) , TACENS 450 W -RAdix 4, OC- VISTA.

Прегледах много стр. в Интернет и всички имат проблем с това дьно (не моге да се получи по-голямо CPU от 295-297 MHz. Само едни франсета бяха постигнали 333 MHz при PCIe=110-115 MHz.Aз вдигнах на 110 и получих 325 ,вдигнах на112 и вече е на 330. В момента ппоцесора е на 330 MHz , Vcor.-1.23750 V и не вдига повече от 28 градуса , DiMMv +0.1 V-иначе се качва само на 2.1 V , тайминг 5-5-5-15 ,другите напрегения са на NORMAL. Видеото не вдига повече от 75 градуса. Компа работи нормално и синьт ми казва ,че игрите работят много добре .Вьпроса ми е, опасна ли е тази честота от 112 MHz на PCIe ; до колко моге да се вдига и до какво води това? Не мога да представя снимки на EVEREST и др. , защото не знам как става , за което се извинявам ! Благодаря предварително !

Ето един смелчага. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво става малко по-късно.Даваме нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво става малко по-късно.Даваме нататък.

Не видях "бисер", ама може и аз нещо да не съм у ред!

Друг е въпроса с вманиачаването и последиците от него .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не видях "бисер", ама може и аз нещо да не съм у ред!

Друг е въпроса с вманиачаването и последиците от него .... :)

Бисерът е този :

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=172075&view=findpost&p=2138893

Но защо не си държи на мнението този човек - не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://imageshack.us/photo/my-images/11/83323840.png/ да питам тези тем добре ли това са в покои са дъното е малко високо май какво да направя за да охлажда по-добре компа на видеото е пасивно охлаждане с радиатор

Е 3 пъти четох докато разбера какво има в предвид... Тва запетая, тва точка, няма такива неща... Ами логическа свързаност за какво ни е? Може и без нея!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата ситуация. Тези хора толкова ли ги мързи да пишат, неграмотни ли са ... ?

моля помогнете имам един диск (на снимката) който е с драйверите за монитора ама ми дава fail instalation и не ги инсталира на друг комп тръгва да ги иснталира моля ако можете да ми дадете някъф линк аз търсих но неуспешно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чукча писател, чукча не мислител!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Карам по същество. Така ще правя купон в петък но баба ми взе ключа за апартамента, а нямам дубликат. Въпроса ми е следният: може ли да се изкара дубликат по някакъв начин без ключа ми. Чувал съм че с пластелин става но се пак някакви по-смислени идеи ? :)

Да действа смело:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е 3 пъти четох докато разбера какво има в предвид... Тва запетая, тва точка, няма такива неща... Ами логическа свързаност за какво ни е? Може и без нея!

Само 3 ?? !

Аз го четох 5-6 пъти и нищо не разбрах :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още по-зле става ! Защото вече почти никой не обръща внимание, на подобни "незначителни" неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е: "Грешка на драйверите. Ако може помогнете "

Още при старта на компа ми се появяват надписи и емблемата на дъното (MSI MS 7267) и накрая на надписите им пише A: Drive error Press F1 to resume или нещо подобно къде да намеря нови драйвери или програма за оправяне на грешките или някаква друга идея ? В сайта на производителя не мога да ги намеря .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно темата за "КЛЮЧА" - ето го развитието: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=188356&pid=2140938&st=0&#entry2140938 :indian: :indian:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Верно липсата на хумор си е разпространено явление, ама някои са направо оперирани от него ......

:) Изобщо не прочетох, какво пише на опаковките. Сега ми е толкова смешно, колкото и на всички вас, :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, тези цици...Няма ли кой да ти стисне две цици между лицето, та да се кротнеш малко.

Едно лице, което не всеки може да си позволи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре това вече е проклятие. Вързах компютъра с минитора с тоя кабел (PC - колонки), сложих слушалките в изхода за слушалки на монитора и звука вече не е бррррррр ми пррррррррррр. :( :( :(

Един прятел ми каза да си направя удължител, но не съм запознат какви точно преходници ще ми трябват. Някаква идея ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое за теб jonov е бисер от това, което написах ? Монитора ми има вградени колони така, че ги вързвам с кабела, който е и от двете страни мъжки (не знам колко мм се води) демек от компютъра към колоните. После монитора има изход в който може да се вкарат слушалки.

Като не разбирам какво преходници и жици ми трябват да си направя удължител кво да напиша ? Че знам ли ? Поразрових се в нета и видях, че явно ми трябва 3.5мм мъжки от едната страна, а от другата 3.5мм женски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
звука вече не е бррррррр ми пррррррррррр. - това е бисера , ама не се засягай ;) То всеки ръси по някоя глупост от време на време :beer11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Не е ли по-добре да се каже мрежеста връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То да беше само това,хубаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и Весели празници ! :)

Искам да попитам възможно ли е чипсета ми nVIDIA nForce 7xxx-6xx (MCP67/MCP68) и видео картата ми nVIDIA GeForce 8600 GT да работят заедно. Примерно когато играя и 2те да работят заедно, за да върви играта по-добре. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А моето захранване е chieftec GPS,ама или са ме излъгали и няма джи пи ес или поне аз не можах да го намеря. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момчета и момиченца.. Значи искам да изповядам и моят проблем .. Та така моят проблем е следния, когато се опитвам да включа компютъра си, започва нали целия процес нормално, но монитора не зацепва.. Да поясня монитора ми е LG W42.. бла.. бла.. и проблема не е от него.. В долния десен ъгъл на монитора има една лампичка, която мига при изгасено положение и при включено е постоянна светлината. Пускам компютъра одоло при него всичко е нормално, но на монитора лампичката продължава да мига като дебил.. Това означава само едно, че нещо компютъра няма връзка с монитора ..

Конфигурацията ми е следната:

Intel Core 2 duo E3400 2.60gHz 2.59gHz

ATI RADEON HD 5570 1GB

4GB RAM

От София съм, ако може да ми оставите някакви телефони или контакти с сервизи и хора, които могат да помогнат ще съм благодарен.. Чакам върху темата цяла нощ и отговарям моментално на мнения! Мола ви опитайте се да дадете идеи и да помогнете с каквото можете..

Първо обръщението е важна.Навява младост.Доста пояснителна изповед бла бла бла.Лампичката сигнализира дебилност!!!Човекът е контактен мола ви се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А моето захранване е chieftec GPS,ама или са ме излъгали и няма джи пи ес или поне аз не можах да го намеря. :mad:

имай вяра и търси усилено - е виж, даже в момента репортва към форума че си в софия (О.о)

:clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...