Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мойра

Протести в страната

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те и без това ше са през май....2017-а!  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от aratoress
      Здравейте!
      Може ли малко съдействие, опитвам се да разбера как да си настроя даден видео файл да работи по default с даден аудио канал. Например свалям си филм и филма има 2 аудио канала или пътеки. Използвам KM Player и си сменям аудио пътеката от руски на английски например. Но когато си кача филма на USB за да го гледам на ТВ там си е със руско аудио което си е по default. По същия начин и на лаптопа ми като сменя канала си е само за момента и при следващо пускане на файла пак си е на руски. Има ли как да сменя аудио пътеката и да си остане на английски дори да не е с KM Player?

Благодаря ви
    • от A.Oc.
      Здравейте, искам да изтегля видеа от сайт, който е с ограничен достъп. Тоест, само когато съм логнат през браузъра имам достъп до видеата. Пробвах 2 аддона от chrome store, но те не работят в този сайт. 
      Единственото, което работеше, беше itube studio, но там съм ограничен с 2 видеа на безплатната версия. Някой да знае работещ безплатен вариант?
    • от Anita Hristova Trifonova
      Зимно море  19 януари 2020  видео актуално вил
    • от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Първо се извинявам ако пиша на грешното място и в грешен раздел, но моля да бъда извинен и ако не отговарям на условията или нарушавам политиката на форума поста ми да бъде премахнат.
      Имам много стари видео касети с хубави филми (предимно бойни) с бг аудио, купих си наскоро кепчър и мисля да ги дигитализирам. Бих искал да попитам дали някой от вас има желание да ги качи после в торент сайт за сваляне, мисля че филмите са готини и много редки. Аз немога да качвам тъй като нямам  все още това право а и незнам точно как процедира качването на торент. Бих се наел да дигитализирам касетите една по една, който са по 90 мин и да дам на някой който ще може да ги споделя. Благодаря предварително и се извинявам пак ако съм нарушил някое от правилата на форума.
  • Дарение

• Добави ново...