Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мойра

Протести в страната

Препоръчан отговор

Господин "Black Power", погледнах в "база данни" и се оказа, че Сте получили авансово възнаграждението си.....До края на деня, ще трябва, съгласно уговорката, да пуснете още 39 поста...

Надявам се, че няма да излъжете доверието на Вожда и Партията към Вас......

Още 39 поста??? Ъъъъъ!!! :no-no:

Но, понеже подхаванхме темата за плащането, то ето какво:

- Имам комшия, който ходи на протестите още от самото начало и към момента си докарва добри пари. Безработен е , но от както стана протестиращ, то материалното му състояние видимо се подобри. Колоко му плащат, не казва, каква е схемата, то също не казва, но партията която раздава парите е една за която непрекъднато пиша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но партията която раздава парите е една за която непрекъднато пиша

Ъъъ, уточни се. "За" нея ли пишеш, или "против" нея? Защото четейки те с хода на времето... Ами, не мога да ти хвана спатиите. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всички казват че ГЕРБ са виновни за това което става, но аз не мисля че ГЕРБ вкараха бат Сали в парламента

Аз казвам че всичките политици са виновни. Приказката за лудия и баницата в случая не важи, щото народа никой не го пита когато правиха преврата през `89

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъ, уточни се. "За" нея ли пишеш, или "против" нея? Защото четейки те с хода на времето... Ами, не мога да ти хвана спатиите. :D

Виж сега - дядо ми е бил висш офицер на 25-и пехотен полк. Сещаш се какво е станало с него по - късно и съответно какви проблеми е имало семейството ми. Та комунист ли съм, то ти кажи?

Знам само, че управлението на ГЕРБ ни доведе до тотална мизерия и за това ги свалихме от власт. Зная сега, че ако има предсрочни избори, то ГЕРБ ще се върне във власта и нека не се лъжем и разправяме небивалици. Това е и целта на протестите защото към момента друга алтернатива няма. Това не мога да го допусна. Няма да стане Ха кажи сега схвана ли ме!!! Симпотизирах на Волен, но с последните си изцепки ме загуби като симпатизант. С турците не ме слагай на едно място. Та викам - схвана ли ме от кои съм!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега - дядо ми е бил висш офицер на 25-и пехотен полк. Сещаш се какво е станало с него по - късно и съответно какви проблеми е имало семейството ми. Та комунист ли съм, то ти кажи?

Знам само, че управлението на ГЕРБ ни доведе до тотална мизерия и за това ги свалихме от власт. Зная сега, че ако има предсрочни избори, то ГЕРБ ще се върне във власта и нека не се лъжем и разправяме небивалици. Това е и целта на протестите защото към момента друга алтернатива няма. Това не мога да го допусна. Няма да стане Ха кажи сега схвана ли ме!!! Симпотизирах на Волен, но с последните си изцепки ме загуби като симпатизант. С турците не ме слагай на едно място. Та викам - схвана ли ме от кои съм!!!

Не, още не мога да схвана. Съжалявам за дядо ти и последствията. Ама ако ще вземаш позиция направи го стабилно, а не да се въртиш  като чеверме(Да ме прости "черният овен" :D)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всички казват че ГЕРБ са виновни за това което става, но аз не мисля че ГЕРБ вкараха бат Сали в парламента

Бат Сали ли ти е проблема?!

Ще трябва да свикнеш с него, както и с други батковци, които ще бъдат вкарани в парламента и от други партии.

България е член на ЕС, а той осъжда расизма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ще раздават парите на форумните тролове :) Изчаквайте си реда и не се блъскайте :money6:

Де са мангизите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kКато не можеш да схванеш, то проблема си е твой - да можеш. Няколко пъти писах - аз също искам това което искат повечето но не съм съгласен с начина! Не смятам, че ГЕРБ е по - малкото зло към момента и че трябва да бъдат върнати с цената на всичко. Дали ще управляват тия или ония, то няма разлика. И двете партии са еднакво мръсни и двете партии са вредни за страната. Това е позиция ми. Ако не разбираш български да взема да ти го напиша на Английски или Руски.

Когато се появи нова алтернатива и докаже че ще се пребори със статуквото, то тогава съм съгласен да пада правителството и да се ходи на нови избори, но не сега, не веднага и не с цената на всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сега нататък жандармерията и полицията не трябва да си играят на шикалки повече: да вкарват водоструйките и газа и да се прочисти везнъж за винаги центъра на София от платените американски мекерета! :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България новия Хондурас .Бананова република.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сега нататък жандармерията и полицията не трябва да си играят на шикалки повече: да вкарват водоструйките и газа и да се прочисти везнъж за винаги центъра на София от платените американски мекерета! :mad:

Не. Те и това не могат да направят. Виж, че ги е страх да идат на работа. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз мисля че ГЕРБ се възползват от протестите,но в никакъв случай не ги "водят".

Бойко пожарната ако си мисли ,че ако се върне на власт нема да си ходи с автобуса ,много се е объркал.

Бат Сали ли ти е проблема?!

Ще трябва да свикнеш с него, както и с други батковци, които ще бъдат вкарани в парламента и от други партии.

На мен ми е проблем да!! Не че е циганин,а че е доказано корумпиран.

Не смятам, че ГЕРБ е по - малкото зло и че трябва да бъдат върнати с цената на всичко.

Ако трябва просто да сравним ГЕРБ със БСП+ДПС,то ГЕРБ е по-малкото зло със сигурност.За връщане и дума да не става.

Хората искат промяна заради корупцията и наглостта на политиците ,а не да връщат боко мутрата.

Това би генерирало още омраза към БСП и ДПС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безуханова накипрена и ухилена като за сватба на кървавия протест

Публикувано изображение

Ухилена и накипрена като за сватба се появи нощес Саша Безуханова около парламента, където станаха кървави сблъсъци. Камерите я засякоха на жълтите павета, докато протестиращите бушуваха покрай сградата, където бяха блокирани близо 120 депутати, журналисти и чиновници.

С красивия си син гащеризон дамата, която неотдавна обяви, че напуска високия си пост в “Хюлет-Пакард“, за да  се посвети на гражданския проект “България може“, изглеждаше перфектно, но по никакъв начин не кореспондираше със спортно облечените обичайни протестиращи. Единствено по свирката, нанизана на трикольорна лента, личеше, че модната дама е част от протестите.

В публичните си изяви в последните седмици Безуханова обяви, че “България може“ не е политически проект, но очаква от него да бъдат излъчени хора, “които с експертизата си могат да поемат допълнителни роли“.

Тя обясни, че напуска оперативното ръководство на голямата компания, но ще остане в борда на българския клон. По думите й сегашните й ангажименти в компанията не й позволявали да участва активно в новия проект.

http://www.blitz.bg/news/article/212891

Без коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само, дето масово водещите страни-членки на ЕС, както и висши представители на ЕС, отхвърлят правителството и сегашното управление като цяло. Това като защитавате този безпомощен и некомпетентен кабинет, мислите ли го изобщо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е проблем да!! Не че е циганин,а че е доказано корумпиран.

Те корумпираните чет нямат...

Само, дето масово водещите страни-членки на ЕС, както и висши представители на ЕС, отхвърлят правителството и сегашното управление като цяло. Това като защитавате този безпомощен и некомпетентен кабинет, мислите ли го изобщо?

А имат ли право?

п.п. Не защитавам кабинета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не забравяй , че все пак сме суверенна държава. Искаш да кажеш, че трябва да правим "свирки" на ЕС, както някога на СССР ли :shock11:  Що не кажем на французите че тяхното правителство е нелегитимно щото пр там управляват социалистите. Интереса на ЕС не винаги е = на интереса на българския народ. Все пак живеем в България!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А имат ли право?

Ами не съвсем, ако приемем, че сме напълно суверенна държава и искаме да следваме път на изолация като Северна Корея, да речем. Просто това се геополитическите реалности, в които се намираме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не забравяй , че все пак сме суверенна държава. Искаш да кажеш, че трябва да правим "свирки" на ЕС, както някога на СССР ли :shock11:  Що не кажем на французите че тяхното правителство е нелегитимно щото пр там управляват социалистите. Интереса на ЕС не винаги е = на интереса на българския народ. Все пак живеем в България!

Просто защото ние зависим от тях, а не те от нас, за съжаление. Разбирам, да имаше национален консенсус, както в Унгария, но тук не е такъв случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

евро съюза не отхвърля циганите но отхвърля тези които бързо забогатяват с съмнителен бизнес

Забогателите със съмнителен бизнес отдавна са по върховете на властта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето официалната позиция на ЕК.

Загрижени сме за случилото се в София през последната нощ.

Това заяви говорителят на Европейската комисия Оливие Баи в коментар за последните събития от България.

Случилото се е въпрос, свързан както с опазването на обществения ред, така и с уважаването на изконното право на всеки да протестира, добави той.

Европейската комисия вече призова двете страни да покажат сдържаност и ние няма да правим допълнителни коментари, каза още Баи.

ЕК не взима страна относно случващото се в България, заяви говорителят на ЕК в отговор на въпрос дали ЕК стои зад изказванията на еврокомисаря Вивиан Рединг, която изрази подкрепа към демонстрантите, и дали е разумно ЕК да заема позиция срещу правителство на страна членка.

Баи посочи, че позицията на еврокомисаря не е била пристрастна, а е изразявала обща симпатия към протестиращите.

И така нататък в този дух.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би пък да си мислите , че сега няма кой от управляващите да прави "свирки" на някога СССР ? Ега ти смешката !!! :DАми това е половината от политиката у нас изобщо ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Руският вестник "Правда": Безсмислен бунт в България

България преживя оставка на правителството и очаква следващата. Народът, протестиращ от февруари, не желае да вижда в парламента никого от действащите политици, пише руският електронен вестник "Правда", цитиран от "Дарик", в статия под заглавие "Безсмислен бунт в България". Изданието коментира "масовите улични антиправителствени акции" у нас през февруари и "започналата на 14 юни втора българска революция, напомняща днес психическа атака".

"Всички проблеми на България от самото начало са свързани с неверния курс към влизане в еврозоната, с отказа от собствена енергетика, промишленост, селско стопанство", твърди "Правда".

България е призната за най-бедната страна от ЕС за 2012 година, пише мрежовото издание, като изрежда "безработицата, пратила отвъд чертата на бедността над 49 на сто от населението", покупателната му способност - "под 30 на сто от средноевропейското равнище", растежа на БВП, "ненадхвърлил 1 процент". Раждаемостта е спаднала до нивото от 1947 година, страната заема първо място в Европа по смъртност, добавя "Правда".

"Щандовете в българските магазини са затрупани с хранителни продукти, докарани единствено от други страни. И това става в страна с нерисково земеделие, която хранеше Съветския съюз със зеленчуците и плодовете си", изтъква електронният вестник. Според него "България днес стои с протегната ръка към германските и френските банкери, но не може да издейства запазване на субсидиите за фермерите".

"Правда" коментира "оскърбителните официални инсинуации" на "френския и германския посланик, направили наскоро общо изявление с критики към българското правителство". "Всъщност дипломатите се изказаха в тон, че от месец насам в българската столица се провеждат съвсем не истински народни протести, а инициирани от определени лица за решаване на някакви тесни задачи", обобщава изданието.

"Кои са тези лица? Българският печат и блогосферата раздухват три версии", посочва то. Споменават се версиите за "руската мафия" - "доста популярна изкупителна жертва в България", за "втората мафия" - български "корупционен съюз между политици, олигарси (каквито в България няма, бел. на "Правда") и цигани" и трета версия - че протестиращите са подкупени от "опозицията, сиреч партията ГЕРБ, в която членува президентът".

Вътрешният министър Цветлин Йовчев призна, че българските власти засега нямат ясен план как да намалят растящата протестна дейност, напомня електронният вестник.

"В България няма проблеми със сменяемостта на властта. Затова пък има проблеми с непрекъснатото поскъпване на електроенергията и спада на жизненото равнище, и тези проблеми не са създадени от турците, масоните, Кремъл, дори не и от българските политици, а от самите български граждани чрез свободното им волеизявление. Днешното правителство няма да изтрае дълго, но какво ще стане по-нататък?" - пита се той.

Според "Правда" няма да последва "никакво коренно подобряване", докато българите "не осъзнаят, че трябва да залагат на собствените си сили (. . .) и на Русия". България вече има такъв опит, трябва просто да издигнем сътрудничеството на ново равнище, заявява руското издание.

http://bulgaria.actualno.com/Ruskijat-vestnik-Pravda-Bezsmislen-bunt-v-Bylgarija-news_432524.html

Без коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
поред "Правда" няма да последва "никакво коренно подобряване", докато българите "не осъзнаят, че трябва да залагат на собствените си сили (. . .) и на Русия"

Ееее,това беше :) Руските провокатори използват обстановката в момента,да се върнат на бял кон май :)

Иначе състоянието на държавата е доста добре описано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее,това беше :) Руските провокатори използват обстановката в момента,да се върнат на бял кон май :)

Едва ли са руските провокатори, по-скоро някои наши медии преиначават нещата, разпалвайки омраза и противопоставяйки  хората.

Принципът "разделяй и владей" в действие :)

Нещата не са такива, каквито ги представят медиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем слънчасахте - сега пък съм руски провокатор. Не позна - Талибан съм :lol6: 

Руския интерес към нас е такъв, сравним с играта на котка с мишка. С на и без нас на Русия и е все тая

И еее, успокойте се. ще вземе да стане някоя беля от превъзбуда а правителството още не е паднало и няма скоро да падне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...