Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мойра

Протести в страната

Препоръчан отговор

В. Марковски: Омразата в интернет е с невиждани размери, хората са разделени както през 1990-а 

Има няколко вида протестиращи. Някои протестиращи си мислят, че ако има оставка и предсрочни избори – ГЕРБ няма да се върне във властта. Това е някаква вяра. Всички социологически проучвания показват, че ако има избори положението в парламента няма да е много по-различно. Може да отпадне "Атака" и да влезе някоя друга партия, може да влезе дори още една малка партия, но тези малки една или две парии всъщност не могат да сформират правителство и те ще трябва да изберат между това да подкрепят ГЕРБ или да подкрепят БСП. Това каза председателят на Българското интернет общество Вени Марковски в интервю за предаването "Нещо повече". Аз живея в страна, в която на четири години се избира президент и този президент може да бъде сменен само при много тежки нарушения на Конституцията. В края на краищата в България е крехка демокрацията, може би хората си мислят, че смятаната на правителството може да реши нещо, но истината е малко по-различна и тя е, че не е важно кой ще бъде президентът и кой ще бъде премиерът, а важното е дали тези, които са на власт, слушат исканията на хората. Според мен в сегашната ситуация реакцията на управляващите е много по-бърза и по-конкретна на исканията на хората, отколкото в което и да е досегашното управление, коментира Марковски. Омразата в интернет е достигнала невиждани размери и в обществото хората са разделени така както бяха разделени 1990-а година, каза още той. Цялото интервю чуйте от звуковия файл.

http://bnr.bg/sites/horizont/Shows/Current/NeshtoPoveche/society/Bulgaria/Pages/markovski2207.aspx

Тоя откри топлата вода. Ами колкото повече приказваме, толкова по-голяма вероятността е нашето мнение да обиди и дори нарани все повече и повече хора. Само гъзолизците са обичани от по-голяма част от обществото, защото лижат гъзовете им естествено. Другата не харесва това и е против, на какво от това, след като гъзолизците са харесвани от 20-30-40 % от обществото? Я си казвайте каквото ви е на душа, та да видим колко хора ще ви харесат. Пример за това съм аз, дето гъзове лижа само, за да направя временно кефа на някой. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грозна картинка пред парламента към този час 22:08 23/07/2013г. такова безобразие не може да се види в нито една страна член на ЕС. Крайно време е полицията да разгони тази сбирщина, да има арести. Депутатите от ГЕРб пък подтикват грозно протестиращите пионки изживявайки се като управляващи от утре. Тая няма да я бъде. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЛЕКПАУЕР ,искам да те питам''ТИ ЗНАЕШ ЛИ КАКВО ЩЕ СТАНЕ,АКО ПОЛИЦИЯТА И ЖАНДАРМЕРИЯТА ЗАПОЧНАТ ДА БИЯТ ХОРАТА".Говориш там некви глупости,за да си чешаш езика и да изказваш неква гражданска позиция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЛЕКПАУЕР ,искам да те питам''ТИ ЗНАЕШ ЛИ КАКВО ЩЕ СТАНЕ,АКО ПОЛИЦИЯТА И ЖАНДАРМЕРИЯТА ЗАПОЧНАТ ДА БИЯТ ХОРАТА".Говориш там некви глупости,за да си чешаш езика и да изказваш неква гражданска позиция.

Те си го правят. Че бият и бременни жени, деца също. Да не мислиш че ще открият топлата вода, четейки ти поста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кво ще стане? Навремето такива като теб ги достраша да отрежат главата на ДПС и ейГОВНА резултата! За кво и плащаме на тая полиция?

Те си го правят. Че бият и бременни жени, деца също. Да не мислиш че ще открият топлата вода, четейки ти поста.

На бременните жени мястото не им е там :) Къде са им глупавите мъже?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На бременните жени мястото не им е там :) Къде са им глупавите мъже?

Аха, и къде ще ги въдвориш, ако се остава на теб да решаваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, и къде ще ги въдвориш, ако се остава на теб да решаваш?

Ако оставяха на мен да решавам, още първия ден щях да смажа бунта, след като махна Пеевски. От там нататък стана лигавщина, а Европа се насра тия дни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако оставяха на мен да решавам, още първия ден щях да смажа бунта, след като махна Пеевски. От там нататък стана лигавщина, а Европа се насра тия дни. 

Може би това е причината, да не ти се оставя на теб да решаваш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти, БЛЕКПАУЪР ,ли си та отговаряш.Навремето аз де бях не е твоя работа,ама и ти си бил там дет не ти е било мястото :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти, БЛЕКПАУЪР ,ли си та отговаряш.Навремето аз де бях не е твоя работа,ама и ти си бил там дет не ти е било мястото :)

Ако не искаш да има дискусия, а монолог, не си случил на място!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не искаш да има дискусия, а монолог, не си случил на мяст

Извинявам се,нека дискусия да стане

СЛАЙДРУМ,извини ме,но има изказвания на хора дет незнаят какво говорят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се,нека дискусия да стане

СЛАЙДРУМ,извини ме,но има изказвания на хора дет незнаят какво говорят.

С това, няма как да споря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това, няма как да споря :)

Уж спор трябваше да стане :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би това е причината, да не ти се оставя на теб да решаваш....

Че мен кой ме брои? Абе твоите хора нали са против ДПС? 

Но за твое сведение, в живота са ме оставили да решавам сам :) За жалост, мога да пиша, но не и да говоря. Защото като си отворя устата, непременно наплювам някой охлюв срещу мен. А нали се сещаш, макар охлювите да са лигави като плюнката ми, не могат да го преживеят. Това само ги прави по-големи охлюви, а те явно не могат да се примирят със срама, че са охлюви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е някои да си вървят. Вие се сетете за какво става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БИЛДЪР,

Ако ти сам не се броиш,няма как да очакваш някой да те брои,ако не се броиш ти,някой ще те брои както му изнася на него.

Евала, БИЛДЪР, май ще се окаже,че не си само мускули и креатин.   :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БИЛДЪР,

Ако ти сам не се броиш,няма как да очакваш някой да те брои,ако не се броиш ти,някой ще те брои както му изнася на него.

Евала, БИЛДЪР, май ще се окаже,че не си само мускули и креатин.   :)

На креатин бях преди 7 години, сега съм на разните му фет бърнъри, протеини ZiMag  и ала бала.  Но тия от канал едно ме разсмяха или по-точно един младеж, който бе интервюиран. Според него, полицаите или депутатите хвърляли камъни по главите на тълпата. То да нямаше камери, но има сигурно 50. Все някоя ще е хванала кой хвърля камъни.  Абе лудница. де да бях там да похвърлям и аз. Ей така за шоуто, без значение по кои глави. Нито едните са ми приятни, нито другите. 

Абе засрамете се малко. Турците ще им даваме земите от Турско дори там, където няма мюсюлмани. Сещате ли се сега защо е цялата патаклама и кои са организаторите тире провокатори? Точно така. Турските тайни служби. И на който още не му е ясно това, ще му се изясни много скоро, защо агент Пеевски бе махнат за два часа. 

Да живее България!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че мен кой ме брои? Абе твоите хора нали са против ДПС? 

Само за себе си мога да гарантирам, дали и против кой съм. Какво имаш предвид под "мои хора"? Не съм никому началник и съответно нямам подчинени, на които да налагам да се съобразяват с мои заповеди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кво ще стане :giggle1:

Не бой се бе!!! За сетен път доказахме, че нямаме нито полицишя като хората, нито жандармерия, нито армия. Кво си се сепнал!  :lol6:Ще ги призная ако смачкат протеста до 1-2 часа, но не го ли направят, то май верно е дошло време за оставка!!!

А, само да те питам - да не е забранено вече изказването на  неква гражданска позиция. :shock11:  :no-no::lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кво ще стане :giggle1:

Не е ли ясно. Беше още преди месец. Според изследванията и статистиките между 40 и 45 ден неизбежно възниква подобна ескалация на напрежението. Нещата бяха решени поне преди седмица и затова спрях да пиша в темата. Но всичко трябва да изглежда естествено и спонтанно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли ясно.

Да ти кажа съвсем не ми е ясно!

Гледам сеир. Похапвам си  скаричка а и винцето си го бива, но нещо взе да свършва. 

Хъм - лошооо!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа съвсем не ми е ясно!

Утре или други ден, ще ти се изясни. Бон апети! :)

А че е лошо, лошо е, но това е положението, уви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе няколко лумпена ще ни правят на маймуни. Само гледайте интервютата с протестиращите. Нито един от тях не може да каже какво прави. И утре софиянци де ще си изхвърлят боклука? 

ПП: 3.00 часа. Ей сега е момента да ги смажат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе няколко лумпена ще ни правят на маймуни. Само гледайте интервютата с протестиращите. Нито един от тях не може да каже какво прави. И утре софиянци де ще си изхвърлят боклука? 

ПП: 3.00 часа. Ей сега е момента да ги смажат. 

Не знам теб на какво те правят и какво те вълнува. Така както говориш, вземаш една много ясно определена позиция, чий заден двор чистиш с език...и пред кой заставаш в удобна нему поза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от kristiyan.channel
      В това видео ви казвам 10 Причини защо да си купим iPhone и какви са му предимствата. 
    • от kristiyan.channel
      В това видео ви показвам как обработвам снимките си за инстаграм
    • от kristiyan.channel
      Здравейте на всички
      В това видео ви показвам как можете да си добавите SWIPEUP опция в Инстаграм още преди да сте достигнали 10000 последователя. Цялата магия се случва чрез IGTV. И въпреки, че е малко по различно от другите SWIPEUP опции все пак е доста яко. Ако и вие мислите така Харесайте и споделете клипът в социалните мрежи. 
      ! Ако искате пишете в коментарите какво искате да бъде следващото видео. 
      Последвайте ме в Instagram: https://instagram.com/krisi_jordanov
      За бизнес запитвания: [email protected]
      FAQ
      1.  Какъв е моят телефон? 
           Моят телефон е iPhone XS MAX
      2. С коя програма обработвам видеата си? 
           Обработвам видеата си с Filmora 9
      3. Къде живея? 
           В момента живея в България.
    • от kristiyan.channel
      Здравейте на всички
      Аз съм Крис,
      И днес ще ви разкажа за 10 приложения които са безмислени. Някои от тези приложения не вършат никаква работа а други от тях нямамт смисъл. 
      !!!!!   Някой от тези приложения са премахнати от APPLE APPSTORE. 
      Последвайте ме в Instagram: https://instagram.com/krisi_jordanov
      За бизнес запитвания: [email protected]
      FAQ
      1.  Какъв е моят телефон? 
           Моят телефон е iPhone XS MAX
      2. С коя програма обработвам видеата си? 
           Обработвам видеата си с Filmora 9
      3. Къде живея? 
           В момента живея в България.
  • Дарение

• Добави ново...