Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игра , подобна на...

Hanibal_Lektar
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Интересна тема,но няма как да помогнете..от 2004 се опитвам да намеря игра подобна на Half Life 2 и такава още не е направена.Невероятно съчетание от графика,геймплей и логически задачки.Естествено минал съм през епизод 1,2 ,портал 1,2 ;)

Не е "поредния скучен шутър" ,все пак,ако някой се сети за нещо да каже.

Ако искаш пробвай Хейло. Историята е по-различна, но има доста хубави мисии и цепиш извънземни на сингъл и играчи на мулти плейър. Хейло има части разбира се базирани на историята. Хейло 1, Хейло 2, Хейло 3 и Хейло 4(която май е още за xbox) . Графиката от хейло 2 нататък е много добра, за разлика от първия Хейло, защото първият хейло е създаден през 2001 ако не се лъжа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Desperados 2 ?

Инсталирам я :beer:

Не ме кефи много.

Редактирано от Nyarlathotep (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирам я :beer:

Не ме кефи много.

Много трудно се откриват такива игри. Ако обичаш например да направляваш армии и таквиз работи Red Alert 2. Не знам дали ще ти хареса, но ти я препоръчвам горещо.  И аз сега пробвам Commandos 2, добра е  ;) .

Редактирано от Милко9916 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на ЦС ... Да е със стрелба и да имаш отбор а не сам срещу всички ..

Оооо боже. Ако беше разгледал темата щеше да видиш десетки хора, които питат „Препоръчайте ми игра подобна на цс".   Пробвай Хало, ArmyRage, Half life 1 и 2, Alliance of Vailant Arms, Call of Duty серийте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оооо боже. Ако беше разгледал темата щеше да видиш десетки хора, които питат „Препоръчайте ми игра подобна на цс".   Пробвай Хало, ArmyRage, Half life 1 и 2, Alliance of Vailant Arms, Call of Duty серийте.

Съгласен съм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на Call of Duty Modern Warfare 3

Medal Of Honor 2010 :

Препоръчвам ти и Crysis 1, 2 и 3. Не е кой знае колко подобна на COD, но ще ти хареса :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно на Assassin's Creed сериите ?

Thief серията. Има още много други заглавия, които определят като "AC", обаче според мен само това е примера..
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Thief серията.

Има още много други заглавия, които определят като "AC", обаче според мен само това е примера..

Според теб тази игра Dishonored мяза ли що годе на Assassin's Creed ?

Щях да му я препоръчам, но тъй като не съм я играл ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Thief серията. Има още много други заглавия, които определят като "AC", обаче според мен само това е примера..

то и аз чак сега се сетих за Prince of Persia сериите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

то и аз чак сега се сетих за Prince of Persia сериите.

Според мен POP е вече съвсем друга категория, но то всичко е субективно.. Dishonored - да. Още не ми се е утвърдила в съзнанието явно. Не се сетих за нея.. Обаче тя е и само от първо лице. Малко смесица между GTA, AC и доста други игри е The Saboteur. Имаме подобна система на изкачване на сгради, View Points са заменени с немски лагери, които веднъж превзети, осветяват района и премахват черно-белия ноар филтър. Има много хубави моменти в играта, но не е като нещо, което не сме виждали. По-скоро всеки елемент го има в друга игра, по-добре направен. Просто тази ги събира всички. Batman: Arkham City също може да се вкара тук. Логично е Батман да използва подобни техники за катерене и бой като Алтаир или Ецио, плюс някои новотехнологични джаджи, които правят играта по-интересна. И също трябва да се добави, че жената Котка е изключително секси пресъздадена. God damn .. Prototype .. може би .. ама там нещата са на съвсем друга деструктивно заразна тема..
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на DC Universe Online

Champions online . Не е толкова добра колкото DC Universe Online, но можеш да я пробваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте игра подобна на Moorhuhn (стрелбата по патките) или някакви подобни за момче на 3.5 годинки  :clown:

Първата ми мисъл беше "ChalgaKiller"! Че и е образователна. Трябва от малък да знае от къде идва упадъка на музикалната култура в България.

Иначе може да играе "Duck Hunt" от тук : http://www.cyberiapc.com/flashgames/duckhunt.htm

Или ремейка на играта, където може да стреляш и по кучето : http://fullscreengames.com/view/298/Duck-Hunt-Remake-2.htm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Препоръчайте ми игра която да е стратегия но да е онлайн, не браузарна игра, а такава която да се сваля ако може да е безплатна нещо подобно на Mount & Blade Warband: Napoleonic Wars

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...