Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Преди няколко години играх една игра. Главният персонаж беше една мацка, а сюжетът общо взето се развиваше в битки с нинджи. FPS МИСЛЯ СЕ ВОДЕШЕ ЖАНРА!За съжаление не мога да си спомня името. Някакви идеи? Върти ми се нещо от сорта на "Red....нещо си".
Не си казал нито на каква платформа е било. От това, което описваш излиза да е
за PS2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на dishonored но ако може да върви с тези характеристики

Публикувано изображение
Dishonored
System Requirements Lab Analysis
Публикувано изображение

Sorry, your computer does not meet the minimum specifications required to run this product. Please review the details below for more information.

Публикувано изображение

Публикувано изображение CPU Minimum: 3.0 GHz dual core or better You Have: Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz Публикувано изображениеClick here for the latest CPU drivers.   Публикувано изображение CPU Speed Minimum: Info You Have: 2.2 GHz  

Публикувано изображение RAM Minimum: 4 GB You Have: 2.1 GB     Публикувано изображение OS Minimum: Windows Vista / Windows 7 You Have: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit Публикувано изображениеClick here for the latest Windows drivers.

Публикувано изображение Video Card Minimum: DirectX 9 compatible with 512 MB video RAM or better (NVIDIA GeForce 210/ ATI Radeon HD 5470) You Have: GeForce 9500 GT Публикувано изображениеClick here for the latest Video Card drivers. Features: Minimum attributes of your Video Card     Required You Have Публикувано изображение Pixel Shader version 5.0 4.0 Публикувано изображение Vertex Shader version 5.0 4.0 Публикувано изображение Dedicated Video RAM 512 MB 512 MB Публикувано изображение Sound Card Minimum: Yes You Have: Realtek High Definition Audio Публикувано изображениеClick here for the latest Sound Card drivers.

Публикувано изображение Free Disk Space Minimum: 9 GB You Have: 194.6 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на dishonored но ако може да върви с тези характеристики

Публикувано изображение

Dishonored

System Requirements Lab Analysis

Публикувано изображение

Sorry, your computer does not meet the minimum specifications required to run this product. Please review the details below for more information.

Публикувано изображение

Публикувано изображение CPU Minimum: 3.0 GHz dual core or better You Have: Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz Публикувано изображениеClick here for the latest CPU drivers.   Публикувано изображение CPU Speed Minimum: Info You Have: 2.2 GHz  

Публикувано изображение RAM Minimum: 4 GB You Have: 2.1 GB    Публикувано изображение OS Minimum: Windows Vista / Windows 7 You Have: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit Публикувано изображениеClick here for the latest Windows drivers.

Публикувано изображение Video Card Minimum: DirectX 9 compatible with 512 MB video RAM or better (NVIDIA GeForce 210/ ATI Radeon HD 5470) You Have: GeForce 9500 GT Публикувано изображениеClick here for the latest Video Card drivers. Features: Minimum attributes of your Video Card     Required You Have Публикувано изображение Pixel Shader version 5.0 4.0 Публикувано изображение Vertex Shader version 5.0 4.0 Публикувано изображение Dedicated Video RAM 512 MB 512 MB Публикувано изображение Sound Card Minimum: Yes You Have: Realtek High Definition Audio Публикувано изображениеClick here for the latest Sound Card drivers.

Публикувано изображение Free Disk Space Minimum: 9 GB You Have: 194.6 GB

С какво дъно си? Ако си с подходящо, има възможност за клок на тоя процесор до поне 3-3.2 GHz  с боксовото охлаждане. A картата е добра. Вероятно няма 512 MB  памет, но това не е проблем. Всъщност и тя може да се клокне, ако се налага. А това за малкото RAM  са измишльотини. Най-много да ти насича отвреме навреме като чете от харда, но и това ме съмнява, че няма да стане. Решението е преди да играеш, да спреш ненужните програми и да поочистиш системата със CCleaner  примерно. 

Редактирано от KB2640148 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Thief 3: Deadly Shadows Също Deus Ex: Human Revolution, ако ти тръгва. Тя има и първа част, която е много стара. А ако търсиш повече "stealth" ориентирана игра : Hitman : Blood Money, Metal Gear Solid, Splinter Cell... Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли игра като Dark Souls | Deamon Souls  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой знае ли игра като Dark Souls | Deamon Souls  :shy11:
За PS3 ли ? Ако е за PC : Elder Scrolls серията, Fable серията, The Witcher серията.. Ако търсиш нещо по-старо Enclave П.П. Също Kingdom of Amalur: Reckoning може да ти хареса.. Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся игри подобни на Warcraft III, C&C Red Alert 2, Tzar, Age of empires, Starcraft т.е да можеш да си правиш сгради и воини и да играеш срещу компютри/ботове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търся игри подобни на Warcraft III, C&C Red Alert 2, Tzar, Age of empires, Starcraft т.е да можеш да си правиш сгради и воини и да играеш срещу компютри/ботове.
Тъй като има хиляди заглавия, които ще отговорят на това изискване, давам само тези, които са комерсиално признати : Warhammer 40,000: Dawn of War II (Великолепна игра, но няма реално "base building", което ти търсиш) Rise of Nations Supreme Commander П.П. Също бих препоръчал "The Settlers 7". Тя е нещо като смесица на стратегия за строене на красиви градове с икономика + възможността да завладяваш други региони. Войската ти се управлява като една единица и изхода от всяка битка може да се пресметне още преди да е започнала в зависимост от типа унити, които има в едната и другата войска. Давам я и защото сингъл играта е много добре направена с богата история и смятам, че може да ти хареса.. Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Препоръчайте ми някоя игра, в която трябва да си намериш храна, за да ядеш, да спиш, да пиеш вода, да комуникираш(по възможност), като цяло игра, която е много близка до реалния живот и да е open world, а не само разкъсани мисии. Да имаш възможност за свободни действия, да "експлорваш" околния свят както се  казва . Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Препоръчайте ми някоя игра, в която трябва да си намериш храна, за да ядеш, да спиш, да пиеш вода, да комуникираш(по възможност), като цяло игра, която е много близка до реалния живот и да е open world, а не само разкъсани мисии. Да имаш възможност за свободни действия, да "експлорваш" околния свят както се  казва . Благодаря предварително! 

Точно това което искаш ти е пресъздадено в Second Life. Преди беше платена, сега не знам какво е положението. Но помня, че можеше буквално да си купиш земя, къща и дори стил на живот в играта с истински пари и нали да си живееш там и да си вържеш една живото-поддържаща система към тялото ти, че да не вземе да изгние пред монитора. Това го казвам с лека ирония, за да подчертая стереотипа хора, които ще срещнеш в играта.

Ако търсиш само красива и детайлна игра, бих казал http://www.youtube.com/watch?v=fTLqBWRrHmU. Като геймплей не е нищо особено, няма ги онези нужди за които говориш, въпреки че пак може д ядеш и пиеш някакви неща там и да се правиш (role playing). Anyway давам тази игра заради поразителната графика. Ако се пусне на макс резолюция и антиализинг става божествена. А и има отворен свят. Може да си обикаляш по цял ден. Също е безплатна и може да общуваш с който поискаш.

Ако пък търсиш игра в която да оцелееш и строиш неща бих казал - Minecraft. Обаче трудно се приема от днешната младеж, че нали като имаш карта за 500 лева с клок и трябва само най-тежките игри да играеш, да покажеш колко голямо 'батенце' си (и тук също с лека ирония и подчертан стереотип).

И накрая ако искаш само да оцелееш, но не си толкова до общуването с други хора - DayZ. Това е мод за играта Arma 2, който я задмина по популярност. Идеята е всичко да е супер реалистично, умреш ли веднъж, започваш на ново. Всичко се развива по време на зомби апокалипсис и всъщност пак може да общуваш с други играчи, но при положение, че се умира само един път е някак доста примамливо да очистиш друг играч, защото знаеш че ще го пратиш обратно в 3-ти клас.

Преди време бях играл на телефона си една игра подобна на Sims симулатор и да, има и доста такива. Обикновено идеята е, че ти се някакво новодошло момче в големият град и нали трябва да постигнеш мечтите си и най-често да изпраскаш колкото се може повече мацки. И нали този герой има индикатори с най-основните нужди : храна, чистота, спане и прочие. И там трябва да ги задоволяваш в стил "тамагочи". Но не мисля, че ти това търсиш. Ако е така виж The Sims поредицата или пиши да ти дам по-конкретни заглавия в тази насока.

Също ако минем към сингъл плеиър игрите (тука нали комуникацията с други играчи отпада), бих казал, че GTA San Andresa и IV са доста стабилен sandbox и лично аз с часове съм изследваш световете им. Там го има и елемента с яденето за да имаш здраве. А в GTA IV трябва да спиш, за да запазиш играта. Освен тях преди доста се радвах и на SPORE но в началният стадий на еволюцията. Играта започва от нищото, където си един микроорганизъм и след това "крадеш" чуждо ДНК'а и се изкачваш по хранителната верига. В Act I и Act II може да се каже, че има отворен свят. Особено в II това каква храна ще ядеш е критично важно за това дали се развиваш като бозайник или хищник. Обаче после играта се развива като RTS (стратегия) и лично аз не съм продължавал повече..

Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе някои може ли да ми каже игра подобна на Medal of Honor, Call of Duty, Battlefield, че ми се играе игра за първата световна война. Преди време играх една много яка но забравих как се казваше но доколкото си спомням последната мисия беше в Сталинград и трябваше да се качиш на някаква сграда на покрива и да развееш знамето. Ако някои знае такава игра да пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе някои може ли да ми каже игра подобна на Medal of Honor, Call of Duty, Battlefield, че ми се играе игра за първата световна война. Преди време играх една много яка но забравих как се казваше но доколкото си спомням последната мисия беше в Сталинград и трябваше да се качиш на някаква сграда на покрива и да развееш знамето. Ако някои знае такава игра да пише
Това със знамето не беше ли от Call of Duty, по-старите версии така. С такъв спомен съм останал. Много хубава поредица, ама тотално ни затрупаха със заглавия от нея всяка година и вече взех да се обърквам. Иначе бих ти препоръчал: Brothers in Arms (Hells Highway) Wolfenstein Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad Operation Thunderstorm World War II Combat: Road to Berlin Горните три ги препоръчвам дори повече, като нали "Wolfenstein" е малко по-различна от тях. Тя и е повече анти-фашистка игра, но да има О.о Иначе ако искаш на тази тематика, обаче нещо по-измислено така (както модовете със зомбита на игрите, които ти каза) тогава препоръчвам NecrovisioN Lost Company. П.П. Даже специално за Сталинград, освен Red Orchestra 2 може да пробваш и Battlestrike - Shadow of Stalingrad. Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

An0n, благодаря ти! Помогна ми страшно много! Ще те попитам още нещо. Можеш ли да ми препоръчаш нещо от рода на Miasmata? Смисъл, попадаш някъде на непозната земя, или отиваш на експедиция, след това трябва да намираш убежища, да търсиш запаси, да експериментираш, нещо в такъв смисъл. Подобно на Day Z, в ролята и' на survival, без значение дали ще е с реални хора, или не. Благодаря ти пак  :wink12:

Редактирано от neo97 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
An0n, благодаря ти! Помогна ми страшно много! Ще те попитам още нещо. Можеш ли да ми препоръчаш нещо от рода на Miasmata? Смисъл, попадаш някъде на непозната земя, или отиваш на експедиция, след това трябва да намираш убежища, да търсиш запаси, да експериментираш, нещо в такъв смисъл. Подобно на Day Z, в ролята и' на survival, без значение дали ще е с реални хора, или не. Благодаря ти пак  :wink12:
По принцип съм много зле с този жанр, а и не съм играл "Miasmata" и не мога да дам много коректни предложения.

Преди играх Amnesia: The Dark Descent и тя доста описва това, което търсиш. Само че е предимно на закрито.

Erie също е подобна, но също предимно на закрито.

Slender не знам дали има смисъл да го казвам (мисля, че всеки я знае).

Сега пред 2013 се очакват OUTLAST и Gone Home.

Иначе BIG ROBOT са започнали един доста обещаващ проект. Може да го разгледаш тук Sir, You Are Being Hunted . За сега това е най-близко до каквото търсиш, но ще има доста чакане.

Иначе Dear Esther - супер добра графика. Историята се развива на един остров в който си нещо като изследовател. В смисъл, че няма стандартните врагове .. или пък има .. да не ти "спойлвам" ако не си я играл :D

П.П. А пробвал ли си FarCry 3? Пак имаме остров, има оцеляване, има изследване, особено с тези рецепти, за които трябва да събираш растения и да ловуваш диви животни за кожи. Играта е супер реалистична. В момента даже най-реалистичната, докато излезе GTA V или Watch Dogs. Историята хич не е лоша. Доста от мисиите, а и самото завладяване на лагерите може да се направи в стелт мод, така че и не е само шутър. За мен играта напълно заслужено е част от "Game of the Year 2012"..

Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фууу, човек, ти си златен!  :wink12:  Far Cry III е първата игра, която си позволих да купя през последните няколко години. Просто е уникално съчетание между история, саунд, графика и геймплей, а да не забравяме и прословутите реплики, които съм сигурен, че ще се повтарят дълго време след играта : Did I ever tell you the definition of insanity? It's doing the same fucking thing over and over, and over again, and expecting shit to change  :ph34r:  :ph34r:

Прегледах игрите, но Dear Esther ми направи най-голямо впечатление :D Уникална графика....., а и като цяло мистериозността и много ме плени. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра за PC, качествено направена и с хубава графика, да съдържа Nissan GT-R R35 и ако може да е 1st Person View и да може да се кара безцелно.

П.П. Gran Turrismo 5 има ли версия за PC?

Редактирано от StoichoKolev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на Minecraft :)

Редактирано от Graysun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра за PC, качествено направена и с хубава графика, да съдържа Nissan GT-R R35 и ако може да е 1st Person View и да може да се кара безцелно. П.П. Gran Turrismo 5 има ли версия за PC?

Не В NFS Shift има Nissan GT-R

Препоръчайте ми игра подобна на Minecraft :)

Това е официалният списък :

1 - Terraria (PC, $10) 2 - Minetest C55 (PC, Free) 3 - Infiniminer (PC, Free) 4 - Manic Digger (PC, Free) 5 - Ace of Spades (PC, Free) 6 - Blockland (PC, $19.95) 7 - Roblox (PC - Browser, Free) 8 - Cubelands (PC - Browser, Free) 9 - King Arthur's Gold (PC, Free) 10 - Epic Inventor (PC, Free) 11 - Clonk Series (PC, Free/$15) 12 - Cortex Command (PC, $18) 13 - Mythruna (PC, Free) 14 - Total Miner (Xbox, $3) 15 - FortressCraft (Xbox, $3) 16 - Eden: World Builder (iOS Device, $1) 17 - Survivalcraft (Windows Phone, $4) 18 - Worldcrafter (Andriod, $1.50)

Като аз бих добавил и Blockscape. Има доста добра графика, но енджина все още се разработва. Иначе от горните само май "FortressCraft" си заслужава, която обаче пък не е за PC. П.П. Иначе ако ти е омръзнал "Vanilla Minecraft" мога да ти препоръчам доста интересни модове, ако кажеш на каква тематика да са. За мен лично след всички тези заглавия горе, MC си остава най-добрия.. Редактирано от An0n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на 3d instructor но да не е на руски предпочитам на английски или на български

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Оо доста време търся игри подобни на crazy machines 1 u 2,cogs и safecracker.

Ще съм много благодарен ако някой знае други подобни главоблъсканици и ги сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на 3d instructor но да не е на руски предпочитам на английски или на български

3D Driving School Най добре да играеш с Волан но и от клавиетурата може :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на Counter strike / Call of duty / Battlefield ..но да е лека и да върви добре на CPU:intel dual core 2,20 ; RAM:3 GB ;video card :intel GL40 up to 1500 mb ( с ужасен графичен процесор 800 mhz с 10 shaders :X ) и да има мултиплейър за да мога да играя с приятели благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на Counter strike / Call of duty / Battlefield ..но да е лека и да върви добре на CPU:intel dual core 2,20 ; RAM:3 GB ;video card :intel GL40 up to 1500 mb ( с ужасен графичен процесор 800 mhz с 10 shaders :X ) и да има мултиплейър за да мога да играя с приятели благодаря ви предварително

Cosmos Era. Ама няма мулти плеър.. Може и battlefield play4free. Но ще е по-добре Cosmos Era.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате игра нещо от сорта : Ловец на вампири, да може да залагам капани за вампири колове в сърцето нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от loki9889
      Здравейте, не знам от къде да започна. Използвам лаптоп Acer Aspire 5742zg , поствам характеристиката. (снимка 1)
      Windows е на няколко дни. И проблема ми е, че Firefox използва прекалено много memory. (снимка 2)
      Преди играех league of legends с включен skype и ми вървеше чудесно. Играх world of warcraft Dreanor пак много добре вървеше. А сега играя world of warcraft TBC, където системните изисквания са много по малки от на другите игри.. и играта ми върви с 30 fps.
      Къде според вас е проблема? И как да го разреша.
      Няма вируси на лаптопа.
      А това са всички инсталирани работи на лаптопа? Може би нещо липсва, но не знам какво. (снимка 3)

• от Емилиян Йорданов
      Здравейте! Преди 2 дена си взех лаптопа от преинсталация.. казах на техника да го изчисти от прах, защото не е бил чистен от година почти и преинсталиран от година, защото нямаше нужда.. но последните седмици да не кажа почти месец започна да забива, да вади по-малък фпс при игрите и т.н... търпимо беше, но аз реших да го занеса. Инсталира ми уиндоус 10 разбира се кракнат.. изчисти го пред мене видях че излезе доста прах от него, въпреки това игрите си вървяха почти перфектно (до преди месец).. и така взех си го аз. Инсталирах си драйвърите за видео картата и процесора.. ъпдейтнах ги на последната версия за да е актуално всичко.. влязох в nvidia control panel, да направя така, че да играя игрите с видео картата, а не с процесора или вградената intel graphics.. и изтеглих си cs:go само от стийм, а другата.. league of legends си я изтеглих от официалният им сайт.. включвам и какво да видя? 30-40 фпс на low... същата работа и при cs. Гледах уроци, фпс буустове, какво ли не.. няма промяна :/ Махнал съм Game Dvr-a, който знам, че прави проблеми и... все същата работа  повече от 60 не стига и то адски трудно.. а vsync съм го изключил от nvidia control panel-a и за всеки случай от настройките в игрите. А също така, забравих да отбележа, че не чувам вентилаторите т.е. вграденото охлаждане да работи.. за разлика от преди.. шумеше много както при абсолютно всички геймърски лаптопи.. Искам съвети.. моля да пишат наистина хора, които са сигурни в това как да го оправя... притеснявам се  Лаптопа ми е добър за тези игри.. не чак перфектен, но мога да си ги играя без лаг.. лигата преди 250-260 фпс на High, сега с 300 зора - 30-40.. забравих да отметна, че даже самия лаптоп е бавен малко в браузъра "Google Chrome" Благодаря!

Video Card: NVIDIA Geforce GTX 960M
      Graphics Card: Intel HD Graphics 4600 
      Processor: i5 4210H, 2,90 GHz
      RAM: 8 GB
      HHD: 1 TB
      Windows: 10, Pro|

Забравих да спомена, че при чистенето.. лаптопа не го разглоби, а го продуха със въздух от изхода където излиза топлия въздух.., защото лаптопа ми е acer aspire v 15 nitro и ако го знаете.. трудно се разглобява
    • от Daniel R. Dimitrov
      Здравейте, преди няколко дена си ъпдейтнах windows-a, естествено не по мое желание, и след този ъпдейт нещата не бяха както трябва и се оказа, че нямам драйвъри за видео картата. Инсталирах ги, след което играта започна да ми забива на всеки 3-4 секунди, след което пак продължаваше 60 fps. (Играта е 'osu!' - изключително лека, плюс това съм махнал всякакви ефекти) След това реших да пробвам да използвам вградения процесор. Оказа се, че проблемът изчезна. Поне засега. НО. След една минута играта започна да върви на 15-20 фрейма. След което пак се оправи и така пак започна един ужасен цикъл. С NVIDIA-та цепи през 3 секунди, а с вградената се получава един цикъл гладка игра, след което започва да лагва и после пак гладко. Нямам никаква представа на какво може да се дължи.
      Лаптопът ми е "Acer Aspire V 15 Nitro - Black Editioin".
      (NVIDIA GeForce GTX 860M, Intel Core i7 4710HQ 2.50GHz)
    • от jorkata9898
      Добър ден, имам следния проблем. Преди няколко дни закупих MSI GTX 970 4G Gaming. Инсталирах я на дъното и всичко дотук беше добре. Същият ден закупих и 8gb Corair Vengeance ram ddr3 и чисто ново захранване Raidmax Thunder V2 735w 80+ Bronze.
      Всичко работи както трябва, но забелязвам голям Performance drop&low gpu usage в игрите, в сравнение с други карти като тази и в сходни конфигурации в интернет. Процесора ми е i3 4170-3'7 Ghz, знам, че малко или много ботълнеква картата, но чак пък толкова.. В The Crew на минимални настроики Off/Low Не мога да кача над 55fps, GTA V-1280x1024, Medium to High, 50-60 fps без Vsync.. Следя поведението на картата докато играя с MSI Afterburner и не вдига над 60 градуса over load, не вдига над 50-60% gpu usage, процесора не грее над 70 градуса.. Кутията има добър поток на въздух от 2 120мм вентилатора, така, че за thermall throtling не може да се говори. Използвах DDU за да изчистя старите драйвери на старото видео, инсталирах новите със Geforce Experiance, без нея също, няма резултат. Махнах едната плочка РАМ, (защото преди да взема 8, имах 4+2, и сега съм с 12), също няма резултат.. Настроих от опции на захранването всичко да е на High Prformance, в Nvidia Control Panel  in Global Settings също избрах Prefer Maximum Performance, но уви. А да спомена, че на бенчмарковете картата бичи на 99-100% и вади страхотни резултати на 1080р и 1440р.. Проблема идва когато играя игри.. На Unigine Valley Extreme HD Preset вади 3441 резултат - 1080р.
      Комфигурация:
      CPU: Intel Core i3 4170 3.7Ghz
      MOBO: Asrock H-81M-DG4 LGA 1150
      GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G
      PSU: Raidmax Thunder v2 735w 80+ Bronze
      RAM: Corsair Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz
      2x 120mm Fans
      1 TB Seagate HDD 3.5
      ..
      Благодаря ви предварително, силно де нуждая от адекватен отговор и решение, защото е ужасно чувството да имаш horsepower и да не можеш да я използваш..
    • от Ralchev Beats
      Здравейте ,
      извинявам се предварително на модераторите , ако не е трябвало да правя нова тема - не намерих раздел подходящ за мен. (peace)
      Накратко конфигурация : 
      Ново дъно ASROCK 960GC-GS FX
      Processor AMD Athlon 7750 Dual-Core 2.70Ghz
      Видеокарта NVidia 9600GT 
      Нов Хард Диск - Seagate 1TB 
      Нов Windows 7 , успешно инсталирани всички драйвери , (НО) забелязвам това (Screenshot123). И при Disable на вграденото видео и при активиран с проблема , резултатът е един и същ , но като си разкача външната видеокарта , всичко е ок в Device Manager.
      Проблемът е , че през Youtube клип нямам никакъв проблем при възпроизвеждане на 1080p FullScreen , но пускам игра , която съм пускал и преди и е вървяла нормално и тя е с под 10 fps.Опитах други 2-3 игри , отново е същото.
      Температурите на картата и процесора са ОК.
      Настройките през BIOS са за PCI-E слота.
      Премахнах картата, резултатите са малко по-добри , но предполагам , че такива са възможностите на вградената карта (15-20FPS).
      Моля за помощ , благодаря за вниманието 

• Дарение

• Добави ново...