Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игра , подобна на...

Препоръчан отговор

Търся игри от сорта на Age of Empires 2, Tzar. Също така да могат да се играят мулти.

Редактирано от Todor91 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Препоръчайте ми игра подобна на Outlast.За изисквания няма значение

Cry Fear. Но не ти препоръчвам да я играеш на нещо повече от режим "лесно" и да пестиш буквално всяка спринцовка и куршум, защото играта е трудна и босовете са много трудни за минаване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте :) търся игра подобна на The Lord of The Rings Online (LOTRO) само че с повече ПВП 

По точно да го кажа - интересувам се от ММОРПГ, само че не с 2 пъти по големи от тялото светещи мечове, гейски прически и като цяло графиката от този сорт (Талисман, Runes of Magic, Л2 и общо взето повечето ММОРПГ-та) Надявам се ме разбирате.

Мерси предварително :) 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте :) търся игра подобна на The Lord of The Rings Online (LOTRO) само че с повече ПВП 

По точно да го кажа - интересувам се от ММОРПГ, само че не с 2 пъти по големи от тялото светещи мечове, гейски прически и като цяло графиката от този сорт (Талисман, Runes of Magic, Л2 и общо взето повечето ММОРПГ-та) Надявам се ме разбирате.

Мерси предварително :)

Пробвай SW:ToR.Новият Елдер скроллс онлайн като излезне.Терата е интересна,но не знам до колко ще ти хареса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Cry Fear. Но не ти препоръчвам да я играеш на нещо повече от режим "лесно" и да пестиш буквално всяка спринцовка и куршум, защото играта е трудна и босовете са много трудни за минаване.

Аз съм я играл и съм я превъртал,така че някоя друга ако може

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся игри от сорта на Age of Empires 2, Tzar. Също така да могат да се играят мулти.

Age of Mythology, Raise of Nations, Kartagen/Imperium 3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Amnesia, The groundskeeper

Amnesia не ми тръгва пак за The groundskeeper не съм сигурен

А някоя друга като Sleeping Dogs,но с доста по леки изисквания,че много ми лаги тая?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся игри с хубава графика и да са нещо от рода на AS4 серийте. Смисъл да играя в отворен свят. Ако имате и някакви други предложения не бих могъл да откажа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся игри с хубава графика и да са нещо от рода на AS4 серийте. Смисъл да играя в отворен свят. Ако имате и някакви други предложения не бих могъл да откажа :)

под AS 4 имаш предвид Assasins creed 4 мисля ако е така пробвай Thief, dishonor не съм сигурен за втората само, че е със отворен свят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предизвикателство : Препоръчайте ми безплатна MMORPG игра от първо лице :)

Редактирано от NikoiN7 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някаква интересна игра със мотори 

Ами на мен ми харесва доста официалната игра за шампионата по мотокрос - MXGP - The Official Motocross Videogame

Играл съм само демото, но ми допадна  само след няколко минути, като свикнах с управлението.

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предизвикателство : Препоръчайте ми безплатна MMORPG игра от първо лице :)

Fallen Earth - Безплатна, може да се играе от първо лице. Наподобява Fallout.

Играта не е лоша, в зависимост от начина ти на игра може да ти се стори доста

интересна, но не може да замести никоя платена игра. Света е доста обширен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на Clash of clans ( знам, че е за таблет/телефон ), но за компютър. Търсил съм къде ли не клаш оф кланс за компютър, но все някаква измама излиза :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро имам нов съвременен комп. и се опитвам да се изкефя на игрите на макс. До сега превъртях Cod Ghosts, BF4, AS4, играя FIFA 14, Drakensang, R2TW, minecraft, eurotruck, cs go, LoL i mb warband napoleonic wars. Та започнаха да ми омръзват и за това искам да ви попитам за някой други игри с подобна графика и геймплей. За сега лиубимите ми са AS4 и BF4. Ще съм ви много благодарен, ако ми намерите други съвременни игри с долу-горе прилична, ако не съвременна графика и добър геймплей. Опитвах в много сайтове, но нито една не ме грабна истински.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро имам нов съвременен комп. и се опитвам да се изкефя на игрите на макс. До сега превъртях Cod Ghosts, BF4, AS4, играя FIFA 14, Drakensang, R2TW, minecraft, eurotruck, cs go, LoL i mb warband napoleonic wars. Та започнаха да ми омръзват и за това искам да ви попитам за някой други игри с подобна графика и геймплей. За сега лиубимите ми са AS4 и BF4. Ще съм ви много благодарен, ако ми намерите други съвременни игри с долу-горе прилична, ако не съвременна графика и добър геймплей. Опитвах в много сайтове, но нито една не ме грабна истински.

Пробвай Crysis(1,2,3),Thief,Dishonored, Call of Duty: Black ops II,The Witcher II,Tera Online,Skyrim.

И пиши правилно,моля те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на Clash of clans ( знам, че е за таблет/телефон ), но за компютър. Търсил съм къде ли не клаш оф кланс за компютър, но все някаква измама излиза :(

Изтегли си BlueStacks. Андроид за компютър е.

RaiderZ е хубава игра. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай Crysis(1,2,3),Thief,Dishonored, Call of Duty: Black ops II,The Witcher II,Tera Online,Skyrim.

И пиши правилно,моля те.

Не мога да пиша правилно заради тъпата ми фонетика. няма някой буквички и не ги знам къде са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване