Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игра , подобна на...

Hanibal_Lektar
 Сподели

Препоръчан отговор

Не бях чувал за тази игра, прегледах геймплея в тубата, но не ми допада. Може да пробвам някаква с нинджи . Да препоръчаш нещо добро, което си играл и те е "грабнало" така да се каже?

Mini Ninjas е много забавна, но не съм сигурен, че ще ти допадне "детския" стил. Warframe е безплатна и много играна, но пък там се иска много сериозна машинка, за да й се насладиш. Първенецът обаче в тази категория, за мен, е Shadow Warrior (http://store.steampowered.com/app/233130/). Една много известна игра, която не ти препоръчвам, е Ninja Gaiden. Просто е изключително трудна, дори и на най-долните нива на трудност, но ако обичаш големите предизвикателства й хвърли един поглед.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Последните 2-3 дена се зарибих доста по една игра - Deadpool и ми остава малко за да мина кампанията на средно ниво. Допадна ми играта заради хумора който са вкарали и боя с мечове, чукове + пистолети, пушки и т.н.

Anyone..?

Duke Nukem Forever; Serious Sam 3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Duke Nukem Forever; Serious Sam 3

И двете съм ги играл.

Mini Ninjas е много забавна, но не съм сигурен, че ще ти допадне "детския" стил. Warframe е безплатна и много играна, но пък там се иска много сериозна машинка, за да й се насладиш. Първенецът обаче в тази категория, за мен, е Shadow Warrior (http://store.steampowered.com/app/233130/). Една много известна игра, която не ти препоръчвам, е Ninja Gaiden. Просто е изключително трудна, дори и на най-долните нива на трудност, но ако обичаш големите предизвикателства й хвърли един поглед.

Благодаря ви и на двамата за отговорите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми препоръчате игра от този тип ..... Mechanic Escape ,Electronic Super Joy, Ethan : Meteor Hunter , Meat boy .

Дано тези ти харесат ;)

Life Goes On [RLD] (2014), Alien Spidy, Aces Wild : Manic Brawling Action!, 3D Shinobi III, 140

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано тези ти харесат ;)

Life Goes On [RLD] (2014), Alien Spidy, Aces Wild : Manic Brawling Action!, 3D Shinobi III, 140

Нещо друго някой да предложи тези нещо не ми допадат :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся една игра... Играта е подобна на това видео в песента.. Играе се предимно Multiplayer караш разни коли също така и има каравана...https://www.youtube.com/watch?v=Qc9c12q3mrc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бях чувал за тази игра, прегледах геймплея в тубата, но не ми допада. Може да пробвам някаква с нинджи . Да препоръчаш нещо добро, което си играл и те е "грабнало" така да се каже?

Mark of the ninja  :inlove1:

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mark of the ninja  :inlove1:

Имам я, почнах я, но не я продължих. Спря ме 2D-то

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора препоръчайте ми някакви игри за моя компютър той е леко слаб така да се каже (Intel inside pentium 4) Intel®,,Pentium® 4 CPU 3.20GHz..1 GB ram).

Може и рипната да е.

Благодаря предварително! :)

Редактирано от Dyrqn Ahmed (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процесор: 3000Mhz Intel Pentium 4

Рам Памет: 1GB RAM DDR

Твърд Диск: 80GB HDD

Видео карта: Intel 82865G, 128MB

Мрежова карта: 10 / 100 / 1000

Видеоизход: VGA

Оптично у-во: CD-ROM

Интерфейс: 6x USB 2.0 + 2 front USB --това е по подробно.

Някоя друга...

Редактирано от Dyrqn Ahmed (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Вчера случайно попаднах на една игра на име hay day и я инсталирах на смартфона ми и ми харесва.

Искам да ми препоръчвате някоя известна онлайн игра, където отгледаш животни и градини подобна на hay day, но да може да се играе от компютъра, а освен това да имам възможност да си поддържам фермата и чрез смартфона. Hay Day е точно такава, но се играе в фейсбук...разбира те ли ме накъде бия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда обещаваща! нали е популярна ?

Не знам какво разбираш под "популярна",  но отговаря на твоите изисквания. Племенницата я ръчкаше по едно време. Съдеше някви царевици, картофи и др. Имаше и животни прасета,зайци, патки и т.н...

Редактирано от sameone (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво разбираш под "популярна" но отговаря на твоите изисквания. Племенницата я ръчкаше по едно време. Съдеше някви царевици, картофи и др. Имаше и животни прасета,зайци, патки и т.н...

Като приложение за смартфон не я намирам. Освен това тези игри с фермите не стават ли и за големи хора тоест за около 20 годишни ?  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като приложение за смартфон не я намирам. Освен това тези игри с фермите не стават ли и за големи хора тоест за около 20 годишни ?  :D

Вижа дали няма мобилна версия на самия сайт (игра). Щом те кефи джиткай си. Във фейса всичките игри са за 3+ годинки но ги цъкат доста по-възрастни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижа дали няма мобилна версия на самия сайт (игра). Щом те кефи джиткай си. Във фейса всичките игри са за 3+ годинки но ги цъкат доста по-възрастни!

Изглежда няма мобилна версия на играта и това е проблем защото аз целя когато седя на компа да си поддържам фермата на компа, а после когато ставам от компа да мога поддържам фермата от време на време и от смартфона.За други сещаш ли се? Всъщност не знам дали има разлика ако игрите са или не са от тъпия facebook?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда няма мобилна версия на играта и това е проблем защото аз целя когато седя на компа да си поддържам фермата на компа, а после когато ставам от компа да мога поддържам фермата от време на време и от смартфона.За други сещаш ли се? Всъщност не знам дали има разлика ако игрите са или не са от тъпия facebook?

Намери си някоя игра в гугъл плей, инсталирай си blue stacks на компютъра и си "джиткай" :) Blue stacks е нещо като андроид, но за компютър, един вид все едно си използваш смартфона/таблета :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намери си някоя игра в гугъл плей, инсталирай си blue stacks на компютъра и си "джиткай" :) Blue stacks е нещо като андроид, но за компютър, един вид все едно си използваш смартфона/таблета :)

Предполагам самото приложение е напълно легално и безплатно?

Освен това ако например си инсталирам някоя игра с ферма например и същата игра я инсталирам и на blue stacks и я играя на смартфона първоначално и стигам до 10 ниво например и после като вляза в blue stacks и пускам пак същата игра и там ли ще съм 10 level или...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване