Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 16 минути, baitexpo написа:

Отиваш в съобщения, бутона е отляво под списъка.

не виждам такъв бутон
бутона долу е за търсене в съобщенията

2045718614_.JPG.990b4fa7029cae06ded35c156574527e.JPG

1214950952_1.JPG.81cab15b0506fd09a88911bc768fc84e.JPG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази стран

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

Често ми дава из темите следното-Not secure:
А сертификата е валиден.Нещо с Хром-а ли не се спогаждат?

Но последните версии, много браузъри повишиха изискванията за сигурност.
Може самия сайт да,е Ок, ако импленентира съдържание от трети източници - може да мрънка, а може направо да ви „изхвърли”.

някой да ми каже как да си изключа личните съобщения, защото  не виждам такава опция
заради един серсем ги включих и сега не мога да ги изключа
благодаря!

По най-лесния начин - не ги чети!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, дpъндю написа:

не виждам такъв бутон
бутона долу е за търсене в съобщенията

...

spacer.png

Представи си, че "1" и "2" са 2 различни листа, като "1" е "сложен" върху "2" и покрива бутона "Изключи съобщенията"

Сега, "скролни" насам-натам с нещо (scrollbar, scroll button ...) и под "1" ще се покаже търсеното.  Може би : )

spacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, lebel написа:

Представи си, че "1" и "2" са 2 различни листа, като "1" е "сложен" върху "2" и покрива бутона "Изключи съобщенията"

Сега, "скролни" насам-натам с нещо (scrollbar, scroll button ...) и под "1" ще се покаже търсеното.  Може би : )

нищо не става под windows с браузъри CENT, Slimjet 
под линукс, с браузър "лисица", тоя бутон си го има без да си играйкам на скролване
благодаря, че ми даде идея, как да си намеря бутона

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, дpъндю написа:

под линукс, с браузър "лисица", тоя бутон си го има без да си играйкам на скролване

И с хрома е така дее

https://www.kaldata.com/forums/messenger/?do=disableMessenger  (+CSRF key-a) като си логнат трябва да правя егати

PS: Не си виждам опцията за анонимен вход-направо ме вписва като анонимен 

yyjERxo.jpg

И това ли пак с браузъра е свързано?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Вaсил написа:

И с хрома е така дее

искаш да кажеш, че е проблем на хром базираните браузъри
това ли искаш да кажеш, щото линка ме препраща на таковата си на м@йната и не можах да те разбера

преди 16 минути, Вaсил написа:

това не се сетих да го пробвам, ама имам някакъв бегъл спомен, че няма такава опция
не съм сигурен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дpъндю написа:

Не. Проблемът е от мащабирането :) . Смалѝ си малко страницата, и ще се вижда без скролване.

И аз съм с Chrome базиран браузър - Opera.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Вaсил написа:

PS: Не си виждам опцията за анонимен вход-направо ме вписва като анонимен 

yyjERxo.jpg

Тези настройки са в профила ти.В секцията "Сигурност"...За достъп се изисква парола...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, дpъндю написа:

Нищо не ставало, идея ... Дръндев, Вин, Лин, Цент, Пфениг, за да се вижда без да има нужда от скрол, значи изображението в съответния браузър е в подходящ мащаб. Щом не ти се скролва ("играйка" демек), удари няколко Ctrl+"-", докато ти изчезнат съответните скрол-барове.

едит:  Той RudeBoy вече ти го е сдъвкал, докато се чудех дали да се занимавам повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, дpъндю написа:

това ли искаш да кажеш, щото линка ме препраща на таковата си на м@йната и не можах да те разбера

това не се сетих да го пробвам, ама имам някакъв бегъл спомен, че няма такава опция
не съм сигурен

WGujfel.jpg

преди 9 минути, Proshark написа:

Тези настройки са в профила ти.В секцията "Сигурност"...За достъп се изисква парола...

Благодаря! 

Edit:Става с мащаба,моя грешка! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, lebel написа:

Нищо не ставало, идея ... Дръндев, Вин, Лин, Цент, Пфениг, за да се вижда без да има нужда от скрол, значи изображението в съответния браузър е в подходящ мащаб. Щом не ти се скролва ("играйка" демек), удари няколко Ctrl+"-", докато ти изчезнат съответните скрол-барове.

едит:  Той RudeBoy вече ти го е сдъвкал, докато се чудех дали да се занимавам повече.

така е, просто в началото не трябаше да ме подвеждаш с това скролване насам натам

но блгодаря на всички, че се разнищи проблема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам администрацията скоро моята оценка с звездите червените няма ли да вдигне поне до 3.5 ? Отдавна си стой на 3.0 , а постоянно получавам реакции на мои постове . Да попитам по какви критерии ги вдигат звездите ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, adersa написа:

Да попитам администрацията скоро моята оценка с звездите червените няма ли да вдигне поне до 3.5 ? Отдавна си стой на 3.0 , а постоянно получавам реакции на мои постове . Да попитам по какви критерии ги вдигат звездите ?

screenshot-www.kaldata.com-2020_09.24-17_10_45.png.96bb298bcaeaf08b20edb1f4b4572613.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.09.2020 г. в 8:04, дpъндю написа:

някой да ми каже как да си изключа личните съобщения, защото  не виждам такава опция
заради един серсем ги включих и сега не мога да ги изключа

Ей сиа та гръмнах! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв начин темите на определени потребители да не ми излизат в карето "Нови теми"?
Визирам твари като Денков който всеки ден пуска по 100 теми една след друга и запълва съответното каре от което следва че не могар да се видят никакви нормални нови теми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.09.2020 г. в 17:11, Kalin Karaboychev написа:

screenshot-www.kaldata.com-2020_09.24-17_10_45.png.96bb298bcaeaf08b20edb1f4b4572613.png

Подготвяйте нови звездички. haidukpikaso пак е оспамила форума и си е харесала собствените постове.

37840c55-ae04-4f6a-b72b-48b0c699eae3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Myanmar написа:

Подготвяйте нови звездички. haidukpikaso пак е оспамила форума и си е харесала собствените постове.

Наистина няма да е лошо да се забрани харесването на собствените постове или ако не може да се забрани като фунция то да се въведе правило и да има санкции.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправете си малко филтъра, хваща напълно безопасни постове.

И поради липса на модератори в определени моменти, трябва да чакам с часове за да ми се появи отговора.

И не е за първи път.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, M.Николов написа:

Оправете си малко филтъра, хваща напълно безопасни постове.

И поради липса на модератори в определени моменти, трябва да чакам с часове за да ми се появи отговора.

И не е за първи път.

Няма филтър, просто има раздели където постовете се одобряват от модератор преди да станат видими.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Хайде, като не си запознат с нещо да не вземаш отношение, а?

С кое не съм запознат?
Казвам има раздели в които публикациите се одобряват УМИШЛЕНО от модератор, кое точно не ти е ясно или не ти харесва?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване