Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

До Калин - Тия двамата убавци Белгиеца и jhoro за пореден път вече им забравих бройката спамят форума линукс вземете сигурни и окончателни мерки .Такива индивиди уронват престижа на форума . Приятно четене

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази стран

Публикувани изображения

Може като начало да докладваш мненията им, които считаш, че не са по темата или прекаляват с оффтопика. 

Иначе за Престижа, какво да ти кажа, те админа и модераторите, този форум са го направили за хората да пишат. Непознати и най-различни хорица. А, не за Престиж и да се явят на Конкурса за най-готиния, хармоничен и престижен форум на годината.

Доколкото си спомням Белгиеца беше наказван. Очевидно обаче не си е извадил поука и просто си е починал. А и мине се немине и точно тези, които са мрънкали срещу/от него почват да мрънкат, че им липсвал, колко интересно било с него и т.н. мрънкала, к'во да ги правиш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Maleficient написа:

Може като начало да докладваш мненията им, които считаш, че не са по темата или прекаляват с оффтопика. 

Иначе за Престижа, какво да ти кажа, те админа и модераторите, този форум са го направили за хората да пишат. Непознати и най-различни хорица. А, не за Престиж и да се явят на Конкурса за най-готиния, хармоничен и престижен форум на годината.

Доколкото си спомням Белгиеца беше наказван. Очевидно обаче не си е извадил поука и просто си е починал. А и мине се немине и точно тези, които са мрънкали срещу/от него почват да мрънкат, че им липсвал, колко интересно било с него и т.н. мрънкала, к'во да ги правиш...

Да докладвах ги и двамата гледам , че са изтрили постовете дано и да са ги наказали най -вече БЕЛГИЕЦА този човек е опасен за хората в която и тема да отида в хардуерен раздел той там и ръси колко е яко в Белгия и цялата тема празни приказки за нищо .

А за престижа имах предвид доброто име на форума с което се ползва и те го уронват с простотията си в сериозни теми . Има си политически форум ама те троловете там не влизат , а спамят нарочно в хардуерен и софтуерен раздел .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при опит да помогна на дете,
заради ограничено време на редакция, допуснах грешки от бързане да се вместя във времето
и се натрупаха постове, което не мисля че е добре
предполагам че ще кажете да обмислям нещата и тогава да пиша
и ще сте прави
само че моите наблюдения са такива, че всички правим грешки от прибързване
въпросът ми е:
има ли начин, времето  за редакция да се увеличи?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дpъндю написа:

при опит да помогна на дете,

Ти по-добре не "помагай". Вече съм доказвал, че не можеш да смяташ. И ако 30 минути не са ти стигнали след като си "помогнал" да си редактираш "помощта", значи и Господ не може да ти помогне.

на 28.10.2020 г. в 14:38, Maleficient написа:

Доколкото си спомням Белгиеца беше наказван.

Абе ти от Държавна сигурност ли си, че им водиш досиета?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

И ако 30 минути не са ти стигнали след като си "помогнал" да си редактираш "помощта", значи и Господ не може да ти помогне.

за трийсе минути щех да кача поне 50 картинки
явно си с връзки, щот при мен след 15 минути, редакцията не работи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дpъндю написа:

явно си с връзки, щот при мен след 15 минути, редакцията не работи

Не съм с връзки, баннали са ти времето за поправки, защото знаят, че си непоправим. И в раздела с компуторите ти се носеше славата и специалистите съветваха да не те четат.

преди 5 минути, дpъндю написа:

за трийсе минути щех да кача поне 50 картинки

А за 15 качи една. Казвам ти, че не ти се отдава математиката, ти не вярваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

А за 15 качи една. Казвам ти, че не ти се отдава математиката, ти не вярваш.

добре ве гусин процент или Миро2
имам чувството че са два профила на един човек

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, дpъндю написа:

добре ве гусин процент

Ех, помощнико, помощнико...

преди 4 часа, дpъндю написа:
преди 4 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Дънди .... ко направи с R4 .... :) 

подсетиха ме че забравих R4

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Myanmar написа:

Ех, помощнико, помощнико...

това само доказва, че бързайки да се вместа във времето за редакция допускам груби грешки
и не само аз ги допускам 
от както ограничиха времето за редакция масово се допускат грешки заради бързане 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Myanmar написа:

Ти по-добре не "помагай".

А ти що се обаждаш ? Можеш да решиш въпроса за времето ли ? :) 

преди 12 часа, дpъндю написа:

добре ве гусин процент или Миро2
имам чувството че са два профила на един човек

Ама разбира се...  :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра нощ

Искам да си изтрия подписа но не и не, не може, не става.

Много моля за съдействието ви.

Изтрийте го.

Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак съм аз.

Не ви работи Подписа - не може да се пише, малки снимки също не ги иска.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, ostavime написа:

Мрън, нямаш подпис. Мирясай най-накрая. 

Вчера имах, днес го няма.

И не иска да се запази пак.

Не е ли проблем а ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че не четеш. Надвишаваш ограничение

3.4 Подписът е кратък текст или изображение, съпровождащи всеки потребителски коментар (намират се под него).

а) Текстът в подписа не бива да надвишава осем реда при нормален размер на шрифта, като за него важат точка 2.10, 2.11 и 2.12 от правилата.

б) Забранява се ползването на прекалено голям размер на шрифта при по-дълги текстове. Желателно е по принцип да е под SIZE=7.

в) Забранява се публикуването в подписа на изображения по-големи от 400х100 пиксела и 20 КБ.

Така и иначе не ме интересуват и съм забранил да ги виждам - има настройки в профила 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Филипов написа:

Сигурен съм че не четеш. Надвишаваш ограничение

3.4 Подписът е кратък текст или изображение, съпровождащи всеки потребителски коментар (намират се под него).

а) Текстът в подписа не бива да надвишава осем реда при нормален размер на шрифта, като за него важат точка 2.10, 2.11 и 2.12 от правилата.

б) Забранява се ползването на прекалено голям размер на шрифта при по-дълги текстове. Желателно е по принцип да е под SIZE=7.

в) Забранява се публикуването в подписа на изображения по-големи от 400х100 пиксела и 20 КБ.

Така и иначе не ме интересуват и съм забранил да ги виждам - има настройки в профила 

Абе вие български не разбирате ли - проблема е при вас !

Всичко си е по правилата, даже близо ден стоя и после незнайно защо ми изчезна.

Ето да се убедите и да не хвърляте вината на мене !

WGIss.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-надолу, по-надолу покажи какво пише и го прочети внимателно да ти се набие в главата. Под полето за писане и над бутона "Запази", че не се вижда на тая снимка. 

Там предполагам пише че снимката е по-голяма от позволените 400х50 пиксела. 

Проблемът е в теб 20 пъти ти го казах. 

screenshot-www.kaldata.com-2020_11.08-17_48_00.png.5216317eace071893e07435daa29d04f.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Kalin Karaboychev написа:

По-надолу, по-надолу покажи какво пише и го прочети внимателно да ти се набие в главата. Под полето за писане и над бутона "Запази", че не се вижда на тая снимка. 

Там предполагам пише че снимката е по-голяма от позволените 400х50 пиксела. 

Проблемът е в теб 20 пъти ти го казах. 

screenshot-www.kaldata.com-2020_11.08-17_48_00.png.5216317eace071893e07435daa29d04f.png

60х60 е котето

стояло ми е и преди в подписа същото

ако е толкова защо близо един ден излезе всичкото а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

60х60 е котето

стояло ми е и преди в подписа същото

ако е толкова защо близо един ден излезе всичкото а

Нямам идея колко ти е "котето". Без него всичко е 6. Проблемът ти е в "котето".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Kalin Karaboychev написа:

Нямам идея колко ти е "котето". Без него всичко е 6. Проблемът ти е в "котето".

Добре добре, това ти се получи 😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми подигравайте се - аз ви казвам че дълги години това КОТЕ ми е било в подписа.

Също така беше и за близо ден - някакво обяснение как излезе а ?

Не знаете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснението вече ти го дадоха.

Очевидно не може да разбереш, че "проблемът" касае само теб. Никой друг не се е "оплакал" от подобни "неудобства". Следователно, няма проблем С Форума или "при тях". 

Не знам, как ще живееш без коте в подписа, но може да пробваш, и да е възможно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване