Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, FusE написа:

всички знаем как се постигат хиляди лайкове

Номер едно по лайкове вече е извън класацията след като не може да самолайква малоумните си постове. Значи решение имало.

И тук не говорим за лайкове, а за нещо, в което има заложен заряд - "решение на проблем" - нещо градивно и полезно във форум, който не иска да е само "Празни приказки и забава", а се води софтуерен. Различно е от "харесвам котката, която сподели".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази стран

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Публикувани изображения

преди 4 минути, Myanmar написа:

Да те питам тогава, ако тези показатели не служат да бъдат от полза за форума и ти не искаш да служат за това, за какъв чеп са сложени?

За никакъв :( .

Това тук се предполага да е форум на тема хардуер и софтуер. Онзи ден мадамата с най-огромната невероятна "репутация" се чуди как да си свърже телефона към компютъра, че да си прехвърли снимките. Което 10-годишния ми племенник го може, без да се замисли. 

Срам ... :doh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, FusE написа:

Аз още не разбирам ти какъв проблем имаш с лайковете? Ако е защото не те лайкават ще предложа да те лайкваме навред безчет. 

Бях забравил, че си трол. За моята популярност може само да си мечтаеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, RudeBoy написа:

Това тук се предполага да е форум на тема хардуер и софтуер. Онзи ден мадамата с най-огромната невероятна "репутация" се чуди как да си свърже телефона към компютъра, че да си прехвърли снимките. Което 10-годишния ми племенник го може, без да се замисли. 

Чак пък срам. Нали затова е форума да пита. Аз  също  питам за някои неща ,но не тук понеже си имам ,кой да ми помогне. И какво общо имат лайковете с това,че се консултира. Има хора с амнайсет хиляди поста и лайка и освен да пишат колко компота са направили и колко чорапа са оплели и ползват форума като личен дневник, друга активност нямат. Та не е коректен поста ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

Чак пък срам. Нали затова е форума да пита. Аз  също  питам за някои неща ,но не тук понеже си имам ,кой да ми помогне. И какво общо имат лайковете с това,че се консултира. Има хора с амнайсет хиляди поста и лайка и освен да пишат колко компота са направили и колко чорапа са оплели и ползват форума като личен дневник, друга активност нямат. Та не е коректен поста ти.

Говорим за бутона "решение на проблем" в специализираните за софтуер и хардуер форуми, а не за "харесвам картинката на котка, която си споделил".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Говорим за бутона "решение на проблем" в специализираните за софтуер и хардуер форуми, а не за "харесвам картинката на котка, която си споделил".

коментирам поста на Рудбой, теб те знаем,че си падаш по Хайдучката:tease:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

коментирам поста на Рудбой, теб те знаем,че си падаш по Хайдучката:tease:

Темата на RudeBoy не касае никакви лайкове.

А твоя колко превъзнасяше тази кръстословицоправячка, не го питай, да не се изчерви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, valkiria1 написа:

Аз не знам, как се прави компот и ще ми е интересно. Какъв е проблемът?  Ти като знаеш и правиш, аз - не. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, RudeBoy написа:

Срам си ти че не можеш един скринсървар да си настроиш а се имаш за корифей по всичко нормално е дама да има проблем с използването на техника а и ти специалисте по всичко защо не и реши проблема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Темата на RudeBoy не касае никакви лайкове.

аз да те питам, каква е тая твоя мъка за лайковете?

Моя брояч е изключен отдавна от някой или нещо  и не отброява нито един лайк.  Седя си  на една и съща позиция от години май  и въобще не съм се сетила да питам или да боледувам, че някой го лайкват или сам си лайква постовете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

аз да те питам, каква е тая твоя мъка за лайковете?

Аз коментирам бутона "решение на проблем" в специализираните за софтуер и хардуер форуми. Да ти го потретя ли за трети път, за късмет?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Аз коментирам бутона "решение на проблем" в специализираните за софтуер и хардуер форуми. Да ти го потретя ли за трети път, за късмет?

и понеже сме в проблеми на форума, а ти не спря да ни занимаваш с лайковете на Хайдучката ,че  и решения някакво издейства ,та затова питам..друга работа си нямаш и броиш.... или ...?да те питам за трети път :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, FusE написа:

Идеята е да бъдат мерило, но в реалност не са, всички знаем как се постигат хиляди лайкове без да е нужно да напишеш и един пост в техническата част на форума. 

Аз още не разбирам ти какъв проблем имаш с лайковете? Ако е защото не те лайкават ще предложа да те лайкваме навред безчет. 

То си имаше отделна тема и аз отдавна бях коментирал в какво са се изродили тези "лайкове" :) ама някои са им много важни очевидно .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оплакване. 

Интерфейса на форума много се рита с моя андроидски телефон. 

Писах брисах не знам колко време един отговор, само за да открия накрая, че софтуерът е забравил, че съм регистриран. И dev>null ! 

Усетих тая работа, та реших да копирам текста преди публикуване. И Failed to copy! Какво толкова сте набутали в тоя интерфейс? 

Да кажем, че проблемите с интерфейса са от моя страна, но поне направете така че регистрацията да не ти свършва за двайсет минути, особено пък щом в момента си активен на страницата. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, extreme_b_c_d написа:

Оплакване. 

Интерфейса на форума много се рита с моя андроидски телефон. 

Писах брисах не знам колко време един отговор, само за да открия накрая, че софтуерът е забравил, че съм регистриран. И dev>null ! 

Усетих тая работа, та реших да копирам текста преди публикуване. И Failed to copy! Какво толкова сте набутали в тоя интерфейс? 

Да кажем, че проблемите с интерфейса са от моя страна, но поне направете така че регистрацията да не ти свършва за двайсет минути, особено пък щом в момента си активен на страницата. 

Всички въображаеми проблеми са във вашето устройство. Не са наблюдава нито един от споменатите проблеми. Опитайте с друго устройство. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих си труда дй се оплача като обратна връзка, защото е много възможно подобни проблеми да имат и други, които при тези трудности естествено се отказват от този форум. 

Телефона ми е стандартен хардуер със стандартен Андроид, никакви особени промени не съм правил. 

End of rant. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, extreme_b_c_d написа:

Направих си труда дй се оплача като обратна връзка, защото е много възможно подобни проблеми да имат и други, които при тези трудности естествено се отказват от този форум. 

Телефона ми е стандартен хардуер със стандартен Андроид, никакви особени промени не съм правил. 

End of rant. 

И аз си направих труда да ви отговоря, няма подобни проблеми при никой друг :) Следим тази тема изкъсо за всякакви проблеми, но в случая проблемът е при вас. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Kalin Karaboychev написа:

И аз си направих труда да ви отговоря, няма подобни проблеми при никой друг :) Следим тази тема изкъсо за всякакви проблеми, но в случая проблемът е при вас. 

Представете си, че такива с моите проблеми не са малко, но не се обаждат заради тези проблеми? 

Това е като грешката човек да се учи как да оживява в дивата природа от оживелите, а не от загиналите. Но загиналите не могат да споделят. 

По същия начин тези, които са тук нямат проблеми и ну могат дй ви укажат такива. Могат да укажат тези, които не са тук именно заради проблемите, един от които ще към и аз. 

Техническо уточнение. Имам проблеми при цитиране на пост, който също съдържа цитат. Големи трудности, така че не си струва да пишеш каквото и да е, даже и да умираш. Щото по-скоро ще умреш, отколкото ще напишеш. 

С това ви казвам сайонара което буквално значи "е, щом е така...". 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, extreme_b_c_d написа:

Представете си, че такива с моите проблеми не са малко, но не се обаждат заради тези проблеми? 

Това е като грешката човек да се учи как да оживява в дивата природа от оживелите, а не от загиналите. Но загиналите не могат да споделят. 

По същия начин тези, които са тук нямат проблеми и ну могат дй ви укажат такива. Могат да укажат тези, които не са тук именно заради проблемите, един от които ще към и аз. 

Техническо уточнение. Имам проблеми при цитиране на пост, който също съдържа цитат. Големи трудности, така че не си струва да пишеш каквото и да е, даже и да умираш. Щото по-скоро ще умреш, отколкото ще напишеш. 

С това ви казвам сайонара което буквално значи "е, щом е така...". 

Аз ви обяснявам, че проблемът е във вашето устройство вие ме карате да си представям ако други имат такъв проблем. 

Колкото и да ви се иска не можем да оправим проблемите във вашето устройство. 

Поздрави и успех. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Kalin Karaboychev написа:

Аз ви обяснявам, че проблемът е във вашето устройство вие ме карате да си представям ако други имат такъв проблем. 

Колкото и да ви се иска не можем да оправим проблемите във вашето устройство.

Поздрави и успех. 

Благодаря за пожеланията, и на Вас също пожелавам. 

Може би не обърнахте внимание на това, че телефонът ми е стандартен отвсякъде. 

Няма да досаждам повече на публиката, обсъждането е изчерпано, поне в моя случай. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, extreme_b_c_d написа:

Благодаря за пожеланията, и на Вас също пожелавам. 

Може би не обърнахте внимание на това, че телефонът ми е стандартен отвсякъде. 

Няма да досаждам повече на публиката, обсъждането е изчерпано, поне в моя случай. 

Освен, че вашия телефон е стандартен и нашата форумна система е стандартна и се ползва от милиарди потребители по света. Един подобен проблем би имал лавинообразен ефект от доклади за проблеми. Каквито няма от месеци при милиарди потребители. И изведнъж се появява един, който твърди, че всичко е сбъркано защото той има проблем. Разбирате ли сега къде е проблемът. Колкото и да е стандартен телефонът ви - дори едно приложение да инсталирате вече се превръща в нестандартен. И може точно това приложение да пречи на нормалната работа на даден форум. Подобни приложения са например тези за блокиране на рекламите, които освен рекламите блокират и много други неща, които пречат на нормалната работа на сайтовете. И потребителите си мислят, че телефонът им е стандартен, но подобно приложение им пречи. За това ви посъветвах неколкократно да проверите с друго устройство дали наблюдавате подобни проблеми. Особено пък това с изхода на потребителя, което е невъзможно да се случва, ако нямате проблем при вас. 

И да разговорът е изчерпан и от наша стана. 

Поздрави.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че не преведох достатъчно добре "сайонара". 

По-точното според мен е "Е, щом така трябва..." 

Не е свързано с горните опсъждания. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мани го тоя японски. Дай да оПсъдим българския.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, extreme_b_c_d написа:

Аз ползвам Chromebook при мен няма подобен проблем. Ето подробности за Chromebook.

https://www.kaldata.com/it-новини/ексклузивно-новите-chromebook-на-acer-директно-от-ifa-2-317447.html

Моят е този

https://www.acer.com/ac/bg/BG/content/series/acerchromebookr11

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване