Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Явно си от хората, които имат чувството, че трябва да са на всяко гърне мерудия.

Знаеш ли за отговор в кой раздел става въпрос?

Не, нали?

Знаеш ли, че преди този отговор съм написал поне още 5 преди това в същата тема и раздел?

Не, нали?

Има ли нужда повече да ти обяснявам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

преди 50 минути, M.Николов написа:

Оправете си малко филтъра, хваща напълно безопасни постове.

Няма да е зле администрацията да публикува списък кои са "опасните" думи-тоя филтър верно сработва как му падне :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

Явно си от хората, които имат чувството, че трябва да са на всяко гърне мерудия.

Знаеш ли за отговор в кой раздел става въпрос?

Не, нали?

Знаеш ли, че преди този отговор съм написал поне още 5 преди това в същата тема и раздел?

Не, нали?

Има ли нужда повече да ти обяснявам?

А защо си мислиш че някой пък бил той и администратор ще знае къде си писал?
Тук ясновидци няма, като имаш проблем обясняваш ПОДРОБНО за какво иде реч, за да може да ти се погоне, научете го това нещо най накрая, не можеш да изцвъкаш "ОЛЕЛЕ ИМАМ ПРОБЛЕМ!!!" и да очакваш другите да знаят какъв е.
Това е Invision power board или накратко IPB, тази ситема както и никоя друга форумна система не разполага с филтър който автоматично да пресява мненията на Пешо и на Гошо щото не ги харесва или са поздравили нечия майка, това става ЕДИНСТВЕНО и САМО с регулация на потребителските права за всеки един раздел от страна на администратора на форума, другия вариант е лично на теб някой модераотр да ти е ограничил правата ако си нарушил някое правило.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Bubbles написа:

Това е Invision power board или накратко IPB, тази ситема както и никоя друга форумна система не разполага с филтър който автоматично да пресява мненията на Пешо и на Гошо щото не ги харесва или са поздравили нечия майка, това става ЕДИНСТВЕНО и САМО с регулация на потребителските права за всеки един раздел от страна на администратора на форума, другия вариант е лично на теб някой модераотр да ти е ограничил правата ако си нарушил някое правило.

Бъбс,да ме прощаваш ама тоя път си в заблуда-филтрират се определени думи,и поста ти увисва в режим "розово" ;) 

ПС: Па си тръгнал да обясняваш и на екс-модератор (М.Николов)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Вaсил написа:

Няма да е зле администрацията да публикува списък кои са "опасните" думи-тоя филтър верно сработва как му падне :) 

Като пуснат поста ще дам линк към него за да се убедите, че е напълно безвреден.

преди 1 минута, Bubbles написа:

А защо си мислиш че някой пък бил той и администратор ще знае къде си писал?

Като ти казвам, че се месиш в неща, които не разбираш не ми вярваш.

При скрит пост модераторите получават съобщение.

Отделно от това аз съм го и докладвал

Хайде спри да досаждаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

Като пуснат поста ще дам линк към него за да се убедите, че е напълно безвреден.

О,ето ти пример скорошен(майна-даже и след редакцията от моя страна) :

MV5RqtV.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Вaсил написа:

Бъбс,да ме прощаваш ама тоя път си в заблуда-филтрират се определени думи,и поста ти увисва в режим "розово" ;) 

ПС: Па си тръгнал да обясняваш и на екс-модератор (М.Николов)

Ок, възможно е да е нещо ново, скоро не съм ровил из IPB признавам си, ама пича нещо не го разбирам, казвам му неща които са си съвсем така, а той ми обяснява че тука тряя да сме ясновидци.
Ако това което казваш е така то тогава странно, защото съм използвал цветущ език тук там в политиката(с цел шега) като даже първите пъти без да искам съм пропускал да заместя няколко букви със звездички за да не е съвсем видима съответната дума и не се получавал изчакващ пост, само си редактирах мнението за да сложа звездички където трябва.

П.П.
Модератори съм бил и аз на доста места през годините, ся си имам моя платформа. :)

преди 1 минута, M.Николов написа:

Като ти казвам, че се месиш в неща, които не разбираш не ми вярваш.

При скрит пост модераторите получават съобщение.

Отделно от това аз съм го и докладвал

Хайде спри да досаждаш.

Естествено че получават известие модераторите, НО това не променя факта че когато търсиш помощ трябва да обясняваш подробно за какво иде реч И не схващам на трем къде ти е проблема, след като единствено се опитвам да помогна, а и в тая тема екип рядко пише.
Да беше писал ЛС на екипа вместо тук като толкова се цупиш на обикновен потребител.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bubbles написа:

Ок, възможно е да е нещо ново, скоро не съм ровил из IPB признавам си, ама пича нещо не го разбирам, казвам му неща които са си съвсем така, а той ми обяснява че тука тряя да сме ясновидци.
Ако това което казваш е така то тогава странно, защото съм използвал цветущ език тук там в политиката(с цел шега) като даже първите пъти без да искам съм пропускал да заместя няколко букви със звездички за да не е съвсем видима съответната дума и не се получавал изчакващ пост, само си редактирах мнението за да сложа звездички където трябва.

Няма проблеми,не е нововъведение-ама понякога си филтрира как му скимне(виж поста по-горе) :)

Не се карайте,от нас в случая нищо не зависи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Bubbles написа:

Естествено че получават известие модераторите, НО това не променя факта че когато търсиш помощ трябва да обясняваш подробно за какво иде реч И не схващам на трем къде ти е проблема, след като единствено се опитвам да помогна, а и в тая тема екип рядко пише.
Да беше писал ЛС на екипа вместо тук като толкова се цупиш на обикновен потребител.

Още в първия пост ти отговорих, че не можеш да помогнеш, но ти продължаваш да настояваш да ми "помогнеш".

Как по-просто да се изразя за да разбереш?

Аз съм написал проблема си тук с цел да го прочете, който трябва(разбирай Администратора) и да вземе необходимите мерки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Вaсил написа:

Няма проблеми,не е нововъведение-ама понякога си филтрира как му скимне(виж поста по-горе) :)

Не се карайте,от нас в случая нищо не зависи...

О далеч съм от идеята да се карам. :)

преди 2 минути, M.Николов написа:

Още в първия пост ти отговорих, че не можеш да помогнеш, но ти продължаваш да настояваш да ми "помогнеш".

В такъв случай защо пишеш в тази тема в която пишат основно обикновени потребители?
Казваш че си подал сигнал, пиши на модератор или направо на Калин щом като смяташ че потребител не може да помогне, в тази тема пишем всички, казал съм си мнението по твоя въпрос с цел да помогна. Намираш го за безполезно? Ок Съжалявам, поне опитах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Вaсил написа:

Няма проблеми,не е нововъведение-ама понякога си филтрира как му скимне(виж поста по-горе) 

Ще си филтрира,ако му позволиш.;)

https://www.fortinet.com/blog/threat-research/dissecting-tor-bridges-pluggable-transport-part-2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, палав_ник написа:

Зарежи TOR и Tails,за друго става въпрос :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, палав_ник написа:

Зарязвам. "Порозовяващите филтри" не виреят.;)

Заблуждаваш се,нашият тук (у форумо) придоби ИИ,по собствено усмотрение бастисва :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Вaсил написа:

Заблуждаваш се,нашият тук (у форумо) придоби ИИ,по собствено усмотрение бастисва :giggle1:

Разбрах.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както обещах, ето за този пост ставаше въпрос:

преди 23 часа, M.Николов написа:

Мони си е получил оценката, сега и вие ще си я получите и ще заминете в миманса.

Ако някой намира в него нещо нередно, ще му бъда много благодарен да ми го посочи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Мони си е получил оценката, сега и вие ще си я получите и ще заминете в миманса.

Бъди здрав и се напрягай по-малко. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ти направо ме уби.

По-тая логика сигурно 50% от думите в българския език ще попаднат под цензурата на филтъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Е, ти направо ме уби.

По-тая логика сигурно 50% от думите в българския език ще попаднат под цензурата на филтъра.

За това ги одобряваме ръчно. Не пишеш някакви жизнено важни неща за цялото човечество. Та от 100 поста един да го хване по погрешка и да се появи със закъснение от 10 минути до 1-2 часа няма да спре земята да се върти. 

Усмихвай се повече. 

Пазете се и бъдете здрави. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, щом не искаш да приемеш, че прекалено много си затегнал правилата на филтъра, така да бъде, все пак форума си е твой.

Бъди и ти здрав.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Ок, щом не искаш да приемеш, че прекалено много си затегнал правилата на филтъра, така да бъде, все пак форума си е твой.

Бъди и ти здрав.

Имаш 21161 поста, колко пъти си имал проблеми с филтъра 2-3-4-5-10? Това ли да го броим като затегнати правила с филтъра?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е отскоро, ако провериш ще видиш, че в последните 10 дена това е втори случаи при мен и то на абсолютно безвредни постове.

За това и писах, преди го нямаше този проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, M.Николов написа:

Това е отскоро, ако провериш ще видиш, че в последните 10 дена това е втори случаи при мен и то на абсолютно безвредни постове.

За това и писах, преди го нямаше този проблем.

Хич не е от скоро. Повече от две години го има. Да не кажа три. Просто си изтеглил късата клечка последните дни и си имал два случая. Не сме тук и не създаваме нищо за да ви дразним и затрудняваме. Ако беше толкова неефективен, колкото го изкарваш и на нас щеше да ни е писнало да се занимаваме. Смея да твърдя, че рядко дори има дни в които да има хванати постове по погрешка. С думи прости в повечето дни няма нито един. А на ден можеш да си представиш колко поста се публикуват. 

Поздрави и спокойна вечер.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам, че е неефективен, а че много сте затегнали правилата напоследък, но вие си решавате, топката е във вашето поле.

Спокойна вечер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се замислих, може лошата дума да се счита за такава ако е оградена от небукви. Тогава нямаше да хване туй по горе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване