Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Assassin's Creed    го гледах вчера и измислици премислици и   си мислех че  е GREED   пък то било Creed

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Който не е гледкал този майсторски създаден филм,определено бързо препуска иии...пропуска Препоръчвам го само за ценители на филмовото изкуство!Филмът е "The prestige"

Публикувани изображения

Life, 2017 Допадна ми..скоро не бях гледала фантастика с агресивно извънземно и кофти край за земляните! Не е кой знае какво, но ми хареса доста! 9/10

Life-new-poster-1.jpg?ssl=1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре заплетен филм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/25/2017 в 18:09, Madonna написа:

Life, 2017 Допадна ми..скоро не бях гледала фантастика с агресивно извънземно и кофти край за земляните! Не е кой знае какво, но ми хареса доста! 9/10

Life-new-poster-1.jpg?ssl=1

съществото умира от морска вода 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериал , но е НАЙ ! " Black Sails/Черни платна " . 

ws8k90.jpg

Не знам колко съответсва на историческата истина , но за мен е изключително реалистично постижение в жанра....има си и зрелища , още повече за мислене .  Може би за това на моменти , на някои им се струва малко муден - това за стойностен сериал е съвсем в реда на нещата....

Примерно на времето "Сандокан" - просто е бледа сянка ....!

Иначе казано - може да е приказка за пирати , но е истина ! Не е фантазия като " Карибски пирати " примерно.......:)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tomboy (2011) - страхотен е, много заобичах френското кино :P

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/63/Tomboy2011.jpg/215px-Tomboy2011.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знаех че капитан Флинт е гей  , всеки ден научавам нови неща .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

joaf.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0263496/

Страхотен, брутален, интелигентен. Франсетата са номер едно в криминалните филми (този е по-скоро крими драма). Не знам как съм го пропуснал... Препоръчвам го на всеки фен на интелигентните криминалета. Малко е брутален. А Марийон Котияр играе лудо. Даже и само нея да я гледаш как се превъплъщава в две коренно различни героини си струва.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Cell, 2016 

cell_ver6.jpg

По книгата на Стивън Кинг е правен, ама нещо не ми хареса особено. Има поне 30 филма с такъв сюжет..зомбиране на човечеството и двама-трима оцелели..с неясен край. 4/10 му давам..

The Great wall 

GREATWALL.jpg

Този е добър, но пак нещо му куца...не са се постарали достатъчно..чудовищата са твърде "компютърно направени"..историята е някаква никаква..все едно измислена в последния момент..Иначе добра игра на артистите...

7/10 му давам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Our Fathers (2005) http://www.imdb.com/title/tt0421108/

Spotlight (2015) спечели две награди Oscar,но 10г. по-рано Our Fathers трябваше да ги вземе.Темата е същата,трагедията на жертвите предадена истински.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

efe3323e191a1e0c863a2811bf9a80b137d0e463

Sandy Wexler

Голям фен съм на Адам Сандлър, но договорът му с "Нетфликс", според мен е грешка. Умирам за филмите на Сандлър и Денис Дуган и въобще типичния... "кретенски" хумор, без политкоректност и такива неща. Филмите му много приличат на друг мой любимец - Джеки Чан - съдържат някакво послание и гледат от много положителна гледна точка на света и хората. Доброто побеждава, хората се променят за добро, накрая нещата се оправят... нищо общо с реалността, ама нали за това му казваме "кино"! Реалността я гледам постоянно.  Самият Сандлър си е супер актьор  и героите му ме кефят - небрежни, лигави, до голяма степен простаци... в положителен смисъл, но филмите му по договора с Нетфликс, просто нямат душа, като направени на конвейер (не знаех, че така се пише така тази дума. Благодаря, чичо Гошо). Иначе и в "Санди Уекслър" и в Men, Women & Children

играе чудесно, но... липсва ми "кретенията" на "Джак и Джил" (Ridiculous 6 беше просто вулгарен напън без мисъл), която ми костваше една клавитура, щото си изплюх бирата по нея, докато се смеех мощно с филма, да не говорим за You Don't Mess with the Zohan или начина, по който игра във Funny People, Spanglish или Anger Management. Надявам се договора му скоро да свърши и да се върне към предишната си форма. Иначе, "Санди Уекслър" бих му дал едно 6 от 9, но... вероятно единствено, заради "Нетфликс" този филм не е повече.

Редактирано от Мальчик Бананан (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.04.2017 г. в 20:25, Kieli написа:

Tomboy (2011) - страхотен е, много заобичах френското кино :P

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/63/Tomboy2011.jpg/215px-Tomboy2011.jpg

винаги е било на висота френското кино

преди 17 минути, Мальчик Бананан написа:

efe3323e191a1e0c863a2811bf9a80b137d0e463

Sandy Wexler

Голям фен съм на Адам Сандлър, но договорът му с "Нетфликс", според мен е грешка. Умирам за филмите на Сандлър и Денис Дуган и въобще типичния... "кретенски" хумор, без политкоректност и такива неща. Филмите му много приличат на друг мой любимец - Джеки Чан - съдържат някакво послание и гледат от много положителна гледна точка на света и хората. Доброто побеждава, хората се променят за добро, накрая нещата се оправят... нищо общо с реалността, ама нали за това му казваме "кино"! Реалността я гледам постоянно.  Самият Сандлър си е супер актьор  и героите му ме кефят - небрежни, лигави, до голяма степен простаци... в положителен смисъл, но филмите му по договора с Нетфликс, просто нямат душа, като направени на конвейер

нетфликс и дисни барнат ли нещо и го съсипват.в името на комерса развалят хубавото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/26/2017 в 20:29, Madonna написа:

eu_batb_flex-hero_header_r_430eac8d.jpeg

Хубава приказка, ама много пеят бе...адски много пеят.. 

Трябва да го гледам. Има ли го вече в Интернет?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5/7/2017 в 10:55, elisavetapankova написа:

Трябва да го гледам. Има ли го вече в Интернет?

Мисля, че не още..

Split (2016)

7387_5368.jpg

Изключително добър психотрилър..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Kieli написа:

A Dark Song (2016)

MV5BMTEzNDk1MzM4MDleQTJeQWpwZ15BbWU4MDM2

Ама Кенлиии..кажи става ли, не става ли..идеята е да си кажеш мнението за филма...ако е плява..кажи да не се хаби някой да го гледа, ако си струва-пак кажи!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/23/2017 в 10:16, IvetaBorisova написа:

Напълно съм съгласна за мнението ти за филма. Добре, че не го гледах на кино, че сигурно щях да заспя там. 

А, иначе така и не гледах Doctor Strange  и още се чудя дали да го сваля. Като гледам, май на повечето не им е харесало.

На мен лично и двата филма супер много ми хареса. Явно си е до вкус.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване