Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

на 23.03.2017 г. в 10:16, IvetaBorisova написа:

Напълно съм съгласна за мнението ти за филма. Добре, че не го гледах на кино, че сигурно щях да заспя там. 

А, иначе така и не гледах Doctor Strange  и още се чудя дали да го сваля. Като гледам, май на повечето не им е харесало.

Passengers е за хора, закърмени с научна фантастика, явно. Съжалявам, че покрай подобни коментари, не го гледах още на кино, а едва преди около седмица се наканих, но доста подозрително, очаквайки само блудкава, романтична драма. Много добър филм, препоръчвам го на хардкор феновете на жанра. На обратният лагер явно са любителите на марвелските тъпотии. Само Крис Прат ми беше труден за възприемане в сериозна роля, покрай играта му на полуидиот в Parks and Recreation (в добрият, комедиен смисъл), противно на критиките към сойката, която според мен си отиваше на ролята.

Редактирано от RagnerBG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

и версията от тази година- според мен,не искам да ангажирам никой,старата версия е по-добра.Гледайте ги и преценете сами.

Публикувани изображения

на 5/9/2017 в 21:03, Madonna написа:

Ама Кенлиии..кажи става ли, не става ли..идеята е да си кажеш мнението за филма...ако е плява..кажи да не се хаби някой да го гледа, ако си струва-пак кажи!

Eми като цяло е добре. Взаимотношенията между героите. Иначе края е тъп. По-философски е отколкото ужас.

That Beautiful Somewhere (2006)

MV5BMTQ0MzY5MzE2OF5BMl5BanBnXkFtZTcwOTc4

Много хубава драма, кефи ме как мацката се бори въпреки всичко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

070518061851_l.jpg

Napola

Принципно избягвам немско кино. Да не говорим, че "наци гей-драма" не ми е любимия жанр, меко казано. Филмът обаче много ми хареса. Има послание и предупреждение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Alien: Covenant 

xalien__covenant_poster_1970_by_scpmania

Честно казано, предишните части превъзхождат тази...а и ми писна от фантастики с кофти край за човечеството.. 8/10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Evil Nanny (2016)

MV5BOGEzYmU2YWQtNGJhZC00MjU5LTljOGQtYTAw

Хипер филм, много обрати. Това семейство трябва да се засрами, че една п*кла познава по-добре щатските закони от тях. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.05.2017 г. в 9:59, tatsu написа:

Alien-Covenant-First-Official-Poster-fea 

Навлекот на Завет в киното с клатещите се седалки.

Мнооого, много зле. Дори не ми се пише. Ридли Скот пре*ба Прометей 2 за 5мин., останалата част абсолютна пародия. При всичкият хейт, който Прометей отнесе, той си е класи над това. Не знам колко по слаб може да стане тоя филм. Не си губете времето с това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dobriqt-velikan-bg-poster-500x760.png

Прекрасен филм, отива в колекцията ми, препоръчвам ви го

:goahead:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последното отброяване

c89b405b065dceaf0ecc1d7a31340472.jpg

Какво би станало ако самолетоносач от 1980-та пътува във времето и попадне няколко дни преди нападението над Пърл Харбър ?

Интересна история макар че ми се струва недовършена но пък как може да се измисли край на такъв филм не съм сигурен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Madonna написа:

I, Daniel Blake

Untitled-design-26.jpg

Много тъжен филм, който показва как системата те смазва и убива..буквално! 10/10

Не знам защо но този филм ме заинтригува , ще го гледам в най-близко време нещо ми подсказва че ще ми хареса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко години пазя един филм на хард диска и днес се навих да го гледам , много малоумен филм без строго определена идея но може да се усети духа му от годините когато е сниман лично мен простащината във филма ме разсмя.

Не го препоръчвам за сериозни хора и не очаквайте кой знае какво от филма.

http://www.imdb.com/title/tt0090630/

MV5BYjJhZWIyNWEtYzI4Yy00Y2E3LTk4YTEtOWYx

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Azhen написа:

От няколко години пазя един филм на хард диска и днес се навих да го гледам

бая години си го пазил на харда America 3000 (1986)

скептично настроен съм за старите филми но мoже да го прегледам.

на 5/20/2017 в 20:15, Madonna написа:

Честно казано, предишните части превъзхождат тази...а и ми писна от фантастики с кофти край за човечеството.. 8/10

нещо не се вързаха нещата  на края, старият модел робот победи новия модел...

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Yvan Sergeev написа:

бая години си го пазил на харда America 3000 (1986)

Хааа ако беше от толкова то аз трябва да съм имал компютър преди да се родя :P 

Ами грубо от 5 години ми седи в папките и викаме айде дойде му времето.

Таа както казах не очаквай нищо от филма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

American%20Gangster.jpg

Това обмислям да гледам довечера(вече втори път заспивам на този филм и мисля да го изгледам като се прибера от работа. Някакви мнения за него?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, martiron написа:

Това обмислям да гледам довечера(вече втори път заспивам на този филм и мисля да го изгледам като се прибера от работа. . .

За да не заспите ви препоръчвам да гледате разтърсващия и шокиращ филм МЪЧЕНИЦИ на режисьора Паскал Лаугиер,

съвместна продукция на Франция и Канада. Времетраенето на филма е 1 час и 39 минути.

Същият може да го намерите на FILMI2K.com който до миналата седмица го гледах спокойно и не е бил "опасен",

но от няколко дни е сложен между "забранените сайтове"  / чиято цел е да се отблъскват потребителите му /,

заради това че собствениците на сайта  пренебрегват . . . законите за авторски права !?

Редактирано от Optium
корекция на текст ! (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Optium написа:

Същият може да го намерите на FILMI2K.com който до миналата седмица го гледах спокойно и не е бил "опасен",

но от няколко дни е сложен между "забранените сайтове" чиято цел е да се отблъскват потребителите му

гони те някаква параноя
дори в момента гледам филм в този сайт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, дръндю написа:

гони те някаква параноя
дори в момента гледам филм в този сайт

А бе момче младо,

язък ти за 5 197-те  мнения които си изказал до сега !

Интересно, какво ще бъде 5 198-то ти мнение относно това предупреждение

което днес ми изскочи на екрана на компютъра !?

И аз като теб съм маниак на тема филми и лаптопа ми постоянно е вързан с HDMI кабел за телевизора ми SONY

и на практика почти не ползувам пакета ми от програми /155+/ към Mtel, а само им ползувам . . .Интернета !

Знам че това е някакъв "трик" за да уплашат хората да не гледат нелицензирани филми, ама нейсе . . .

Кажи сега като си голям специалист, как да се предпазим от подобни атаки макар че имам AdBlock 

ScreenShot_20170608153817.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, дръндю написа:

без коментар
:giggle1:

Защо се сви в черупката си като охлюв, без да изкажеш мнение по въпроса ?

Да отблокирам ли това "предупреждение" от Windows Firewall . . .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, дръндю написа:

59394a5d813dc_Bitmap.thumb.jpg.16408550f2635e970e24ab8d922631cb.jpg

Дай някакво лекарство в случая, защото след мен ще "изпищят" и други :

ScreenShot_20170608162507.jpg

Редактирано от Optium
корекция на текст ! (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване